Diskuze

okkac

okkac (hodnocení, recenze)

Lidé, kteří tomu dávají vysoké hodnocení mají vyšší IQ, než ti co nadávají nad jeho nereálností, protože pochopily, že tohle se brát vážně nemá, narozdíl od jiných.

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Hlavně je třeba si uvědomit, že se tento film musí brát s obrovskou nadsázkou a rozhodně ho nevnímat jako reálný film u kterého se nám autoři snaží vnutit co všechno je možné. Jako nereálný film byl natočený, k tomu autoři tak přistupovali a hlavně se nám snažili naservírovat obrovskou porci zábavy.

Niktorius

Niktorius (hodnocení, recenze)

Hyena_15: Mýlíš se. Autobaterie dokáže dodávat vysoký proud, už jsem si při manipulací s ní kvalitně popálil a kámoš na ní odvařil ampérmetr, když se pokoušel měřit její zkratový proud :-)   Zato na napětí blízké 12 000 voltů už jsem si sáhnul dostkrát a vůbec nic se mi nestalo, takové napětí bez problémů vytvoříš, když si vyslíkáš vlněný svetr přes hlavu ;-)

Hyena_15

Hyena_15 (hodnocení, recenze)

prva najvetcsia blbost uz len v traileru.. ta auto batria.. ta ma iba 12 voltov..to mu silu urcite neda.. druha najvetcsia blbost ked chiti 12 000 voltol.. a ze sa nespomolni alebo aspon mu to neupecie mozog.. hovadina film ako dom.. z takej vysky keby padne na auto odtrhne sa mu hlava zlomi sa mu chrbtica tiez by sa mu zdeformoval tvar a podobne.. kdo tomu dava 5 hviezdicek nema vysie IQ ako dlzka filmu..

Le_Chuck

Le_Chuck (hodnocení, recenze)

okkac: Ja ho teda poznam z diskusie a k sarkazmu, ironii ci nadhladu ma asi, tak blizko ako moje papuce. Navyse pastuje diskusie do komentarov, ktore dava pre istotu boldom aby kazdy videl ze je sveta.
Amen havlorde.

Skripi

Skripi (hodnocení, recenze)

Sa tuším snažili byť originálni a to sa im veru aj podarilo - ten film je originálna čípovina na "entú" WOMBAT - Waste Of Money, Brains and Time....

B.G.M.

B.G.M. (hodnocení, recenze)

Divil bych se kdyby nikdo neokomentoval toto - TheMaker: Já si počkám hezky na kino ! Stahovat odněkud z internetu je nezákonné ! A může být postihováno ! Dal bych si bacha ! - Ale jo, přece jenom má pravdu

Jidas

Jidas (hodnocení, recenze)

Naprostej narez...pro me to byla akcni komedie s dokonalym Jason stathamem! Dlouho jsem se u akcniho filmu tak nezasmal:D napr. Baba rozbije koule lezicimu spekounovi jizdnim kolem:D, mluvici hlava v akvarku nebo jak chelios trcka babu pred lidma na dostihach :D

^Rain^

^Rain^ (hodnocení, recenze)

Myslim ze konec byl celkove slabsi....do te doby to byla poradna jizda. Godzilla byla zlomovy bod...nekomu se libila, nekomu ne. Pak nasledovala scena s malym Chevem, ktera tam vubec nemusela byt a konec by sel urcite taky udelat lip...nechci tu ale moc spoilerovat...nevim jestli si tvurci delali srandu z Gladiatora...

havLord

havLord (hodnocení, recenze)

tohle je totální akční smrtonosnost, ale některý rejpalové (zdravim dolina) prostě furt budou kafrat. no nic, jejich demence.

cwapik

cwapik (hodnocení, recenze)

totalne naslapla sracka! zn ova uz se na to nikdy nepodivam! fuj doufam ze se jason takovejch roli uz vyvaruje

Blonďaté posily

Blonďaté posily