Specs

Hlášky: Fish Halman: - "Tato zpráva je tak bizarní, že ani nevěřím, že ji oznamuji. Přesto ji potvrdilo aspoň deset očitých svědků. Jak to tak vypadá, do centra Los Angeles dnes dopadl běloch, který přistál uprostřed rušné křižovatky, zničil jedno auto a poslal do nemocnice postaršího řidiče. Pak ho odvezli ještě před příjezdem sanitky. Kvůli absenci těla si policie ještě nedala do souvislosti střípky z dnešní příhody, která jde vystihnout pouze slovem 'těžko uvěřitelná'. Zpráva o pádu druhého těla, které přistálo v oblasti Boyle Heights se dosud nepotvrdila a je považována za kachnu, což taky zřejmě je." & Chev Chelios: - "Kdo má můj zasraný jahodový dort?" (Jahodový dort = srdce.) & Ria: - "Co je kurva? Jsem čistá jako mimino." Chev Chelios: - "To je pí-čínština?" & Chico: - "Máš rád sushi, Číňane?" Johnny Vang: (smějící se) - "Sushi je japonské, El Torito. Číňané takové blafy nežerou." & Chev Chelios: - "Ztratil jsem ten baterkový pás, doktore." doktor Miles: - "Kdy?" Chev Chelios: - "Víc než před hodinou." doktor Miles: - "Boha, jak je to možné? Chevy, měl bys být po smrti... do hajzlu, to je fuk." & doktor Miles: - "Jsem certifikovaný kardiochirurg. Teda byl jsem. Přišel jsem o licenci, když jsem posral plastiku vagíny své bývalé u nás ve sklepě. Jak už asi víš, jde o to, že pokud najdeš to své srdce, dokážu ti ho voperovat zpátky." & Chev Chelios: - "Říká si 'Fretka'." Venus: - "El Huron." Chev Chelios: - "Ty ho znáš?" Venus: - "Ne, to je fretka španělsky." & Don Kim: - "Víš co si, Cheve Cheliosi?" Chev Chelios: - "Vykládej." Don Kim: - "Jsi magnet na sračky." ()

m.a.t.o. odpad!

Takto dokurviť pokračovanie inak výborného pôvodného filmu, to sa len tak nevidí. Ani Jason už nie je ten Chelios akého si pamätám, navyše pôsobil značne stereotypne a unudene počas celého filmu. ()

Jigsaw88

Co to k sakru mělo být? Oproti prvnímu dílu je toto opravdu odpad. Chvílema jsem chtěl film vypnout, ale vydržel jsem to až do konce. Na tento film se opravdu podruhé dívat nebudu.... mrzí mě,že Statham se tak spatnému pokračování upsal. ()

Josefin

Jason Statham mě prostě dostal, žáden intelektuální film, ale pořádná jízda s životem na baterky. Jak mě nebrala jednička druhým dílem mě odrovnal. Crank: High Voltage peprně vulgární, Chev Chelios schutí nakope každému zadek v celém L.A., aby dostal co mu po právu patří. Slovník je břitký, ale proč ne? Větší extempóre na jezdecké dráze s Amy Smart je tedy adrenalín :-). Jako bych sledovala počítačovou hru, ale tak to není. Pro mě příjemné překvapení Mark Neveldine, Brian Taylor tentokrát u mě zabodovali. Cheve nenudila jsem se ani chvilku, takže u mě zaslouženě 5*. ()

tommmy89

Myšlienka, že vznikla prvá časť bola veľmi podarená, aj úspešná. No, dvakrát stupiť do h****a sa nevypláca ! Je to dosť na silu, a ako sa hovorí: "Hlavou proti stene". Jason S., dobrý herec, to sa musí uznať, ale nepolichotpil mi týmto kúskom, snáď na budúce :) 2 z 5 ()

Pucimka

Na tento film mám bohužel (bohudík) málo testosteronu. Jedna hvězdička za jedinou povedenou věc - za stylizaci. ()

Drnqonovic

Naprostá šílenost. Sex na dostizích s orgasmem při pohledu na koňský péro vede, hned za ní je hláška:'Kuře s brokolicí, prosím' Buďto Crank budete milovat, nebo vám bude úplně šumafuk. Já se kloním k první skupině ()

VAC0 odpad!

Nic hroznějšího jsem nikdy neviděl a doufám, že už neuvidím. Výmluvy typu: "Je to komedie a takto je to natočeno schválně" - v tomhle případě to absolutně neberu. Neskutečné, kam americká zhovadilost může ještě zajít. Evidentně je bezlimitní. ()

Elwin1

Dynamický, vulgární a totálně nepochopitelný akčňák s Chesterem Benningtonem ve vedlejší roli. K čemu ses do Jasone, ty blázne, upsal? :D ()

BMAJTZ

Jednicka byla sileny narez s silenou zapletkou a naprosto silenym sledem udalosti. Jinak receno byla to blbost ale velice originalni blbost a sakra zabavna. Tohle de v mnohem ve stejnych kolejich jenom je to klasicka dvojka vseho je tu dvakrat vic. Bohuzel ono i te blbosti je tu dvakrat vic tady film vylozene stoji na naprosto nerealnych zakladech ktere rozsiruje do maximalni absurdity (jako jednicka v tomhle taky nebyla kdo vi jaky zazrak ale aspon drzela nejakou uzdu). Kdyby to slo ve stejnych kolejich jako starsi bratr tak by slo o vybornou hovadinu takhle se z toho stal prumerny nesmysl. Jo a film bych i tak zkratil asi o 30 minut naprosto dementnich zaberu. Jinak jsem se docela bavil ale tohle rozhodne neni film pro milovniky tezkeho dramatu a inteligentniho thrilleru. (Jinak v podstate souohlasim s uzivatelem P1tr) ()

Soweek

Fuck you, Chelios! Tentokrát ale doopravdy. Žádná akční se jízda se tentokrát nekoná. Je to pravda celé natočené opět velmi energicky, ale spousta akčních scén je tentokrát nahrazena rádoby vtipnými scénami, které pouze ničí celý charakter filmu. Crank 1 byla velká hovadina, ale jako akční film obstál na výbornou, druhý díl ho pouze sprostě kopíruje bez jakékoliv špetky nápadu či originality. Mé očekávání Kurýra 3 a Cranku 2 se tedy brutálně prohodily. Být drsný a vypadat cool už prostě nestačí Jasone, občas to chce i nápad. ()

Mr.Nigga

Po dlouhé době film, který jsem neměl chuť dokoukat do konce. Tam kde jednička šokovala, dvojka jen nudí a chaotická kamera tomu moc nepomáhá(subjektivně se mi zdá nepřehlednější než v předešlém dílu). Nakonec jsem to překousl a se sebezapřením dokoukal a skoro toho i lituju. ()

IMPAIRED

Svět se dělí na dvě skupiny: ti, kteří si myslí, že chápou a mají buhvíjaký vkus a jsou nejvyššími filmovými kritiky, a ti, kteří filmy doopravdy CHÁPOU, vnímají a nesnaží se rádoby na výši komentovat, spíš prokouknout co tím vlastně páni režisér se scénáristou chtěli říct. Spousta těch z první skupiny měla prostor výše, proto má tento film tak malé hodnocení. Pak jsme tu my druzí, kteří tuto absolutně syrově brilantní parodii/komedii pochopili. Pořad "Fuck Chelios", chlap který si musí dobíjet srdce a tak ukradne psovi obojek a vyleze na vedení, oživí ho rána paralyzérem, titulky s templatem starých dosovských her.. Geniální film, jehož poslední scéna se zdviženým prostředníčkem se dá srovnat s díly South Parku, když celá šestá serie byla doprovázená naprosto stupidními postavičkami Tweaka a Butterse, kteří celé publikum jen štvali: vážené Vyšší obecenstvo, tvůrcum je jedno co si pomyslíte o jejich filmu, je to jenom jedna veliká pr*** (legrace). Už jsem někde psal, někdy prostě producenti a distributoři nepochopí dílo nebo ho onálepkují špatně za cílem vyššího zisku, a tak namísto Komický napíší Akční či Rodinný, a publikum to potom zmate. 100%, masterpiece ()

Lukoboss

Po adrenalinové jedničce přichází úplně příšerná dvojka. OMG a ještě 3x k tomu. Už po dvou minutách mně bylo jasný, že se prostě budu dívat na něco, co lze nazvat sračkou. A je to pravda. Čím víc se blíží konec, tím větší hnůj to je. Když už se pomalu z Jasona Stathama stává Terminátor, není něco v pořádku. A ten fuckáč na konci to všechno jenom potvrzuje! ()

Looser

Tak jako opakovaný vtip není vtipem, ani opakovaný Crank není prvním Crankem. Zcela zbytečné pokračování. Potěší snad jen několik zajímavých cameo rolí Carradine, Corey Haim a Geri Halliwel a Crank hlášek - např. udělám hatrick. Jinak velká slabota. ()

ZkuKol

Jason s Amy definitivně opustili filmový formát a byli dvojcí Neveldine/Taylor doslova vystřeleni do audiovizuální smrště. Kamera je zde snad pochyblivější víc než Jason, scénář je napsaný po předávkování crackem a akce působí jako "speedová" party! Amy zde působí jako vyjádření Jasonova libida (a že jí to jde) a ostatní jako budoucí mrtvoly (liší se poze způsobem zabití). Žel vtip se poněkud vytratil a když se o něj tvůrci pokouší, vychází z toho spíš křeč. Děj je jasně rozvinutý první díl, s tím, že zde je už těch oslích můstků trochu více než je zdrávo. Ale stále, pokud máte rádi Crank, Jasona a Amy, budete se skvěle bavit a občas kulit oči. Jason se probral a zjistil, že ztratil srdce, chce "ho" a Amy získat zpátky a to tempem a stylem volného pádu (brzdí se až o zem)... 80% ()

DeLaMorte

Výtečné pokračování začíná tam kde první díl končí...Opět rychlá zběsilá akce,výborný humor!Perfektní kamerové střihy a obvzláště vybraná hudba Mikem Pattonem což mě velice překvapilo!Opravdu jsem se hodně bavil! ()

sedm.1

Jedničku prostě a jednoduše miluju,protože je to skutečně extrémní nářez,kde bylo občas sice vše až trochu moc přetaženo,to jsem ale ještě netušil co přijde v následném pokračování.Ona dvojka sice není v mnoha ohledech jiná či snad dokonce horší,neboť má stále kulervoucího a všefuckujícího Stathama,zběsilý spád děje a je to zkrátka pořád nehorázně zábavný výplach s tunami hlášek,masakrálním násilím a s ultimátně vtipnými scénami.Bohužel,jak sem měl ale v jedničce párkrát u několika scén dotažených až do absurdna problém je ustát,ve dvojce je hranice extrémnosti překračována prakticky každou scénou a šu*ačka na dostihových závodech byl prostě už jen totální blbej přešlap.Vše je zde dotaženo do takových rozměrů,že hranice snesitelnosti je porušována zkrátka téměř pořád.V žádném případě nechci tvrdit,že je dvojka blbost,na to jsem se při ní bavil pořád nadprůměrně a jde pořád o nehoráznou nářezovou jízdu,jen už bych(pokud ještě bude vůbec nějaké přístě) opravdu spíš začal ubírat,neboť kdyby páni režiséři chtěli zajít ještě dál,nevím co by z toho vlastně mohlo vzniknout. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily