Když se Shelley ocitne bez přístřeší, najde domov u dívčího spolku Zeta Alpha Zeta, jehož členky se rozhodně nezajímají o to, o co ona. A s tím je třeba něco udělat, i když je to nakonec právě Shelley, kdo pochopí, že individualita je důležitější než krásná tvář.  Když hrdinka romantické komedie Shelley (Anna Faris) skončí na dlažbě a nemá se kam vrtnout, náhodou potká partu dívek z místní vysoké školy, které si říkají Zeta Alpha Zeta a jsou jejím naprostým opakem. Poskytnou jí sice vytoužený domov, ale vůbec se nestarají o kosmetické novinky ani módní výstřelky a inteligence je zajímá víc než půvabná tvářička. A tak si Shelley řekne, že s tím něco musí udělat. Jenže když své nové kamarádky zasvěcuje do světa šminek, zjistí jednu důležitou věc - že být pěkná opravdu není v životě to nejdůležitější. (oficiální text distributora)

ladymarmelad

Jako osobně ani nevim co k tomu říct. Neni to špatej film ale ani nijak úchvatnej. Prostě tam dělaji s blbý blondýny zachránkyni aby nevypadala tak hlpupě....Řekla bych že chlapům se to bude líbit kvůli tělu Anny Faris. Ale fakt tenhle film no nevim no. =) ()

kareluh

Krásná průměrná pozitivní školská komedie s nadprůměrně krásnými lidmi. Jednoduchý vtip, plno krásy, zajímavý přechod z playboy domu do školního prostředí. Ukázka nebojácnosti při ptaní se na "nový domov" a hezký záběr s vykoupeným během malého Foresta :) 55% ()

verunecek

Je to komedie,ktera ma poselstvi o tom,ze je dulezite co je uvnitr a ne na povrchu cloveka. U me to s vim zpusobem uspelo a nejvic me pobavilo kdyz se Shelly zamotala a zalepila se zvykackou... ()

TynTynka

Taková stupidita :D Příběh samozřejmě předvídatelný a člověk si chvílama fakt říkal, jestli to může být ještě blbější :D Ale bylo tam i pár vtipných scének. Někdy mě to přišlo docela přehnané. Nejvíc se mi líbila Kat Dennings, ty její výrazy :D Taková oddechovka. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Pověděl mi to jeden ptáček." - "Toho ptáka bych fakt chtěla poznat." Naivní blondýnka Anna Faris, která pracuje pro Playboye, je vyhozená na ulici a musí si najít místo, kde bude žít. To najde u dívek z vejšky, které patří mezi ošklivky a podivínky. Na konci filmu jsou všechny k nakousnutí. :D Nebudete se sice popadat smíchy za břicho od začátku do konce, ale pár příležitostí k upřímnému smíchu se najde. Plus Anna Faris je tu šukézní od začátku do konce. - 80%. ()

Setcet

Jednou za čas příjde Vaše žena s tím, že Vám chce ukázat svoje oblíbené filmy, když Vy do ní perete všechny ty Picardy, Worfy a Daty. A příjde s tímhle. Definitivní důkaz toho, že ženy pochází z Venuše a muži z Marsu. Pro mě ultimativní srágora, pro ni zábavný způsob trávení večera. ()