Při dlouhé a těžké noci ve varně pervitinu bojují Walt a Jesse s otravnou mouchou, která prostě odmítá zemřít. (Netflix)

simi78

absolutně parádní epizoda která bezchybně ukazuje dynamiku mezi Jessym a Walterem. Odrežírovaná s takovou profesionalitou co by se čekalo od celovečerního filmu. ()

adamix

Z čistej blbosti dám tejto epizóde 4*, pretože vzhľadom na všetky problémy, ktoré sa po celý čas všetkým postavám vyskytujú, je táto práve tá najabsurdnejšia (a veľmi vtipná), ktorá s dejom vôbec nijako nesúvisí, ale náramne pobaví. ()

Nathaniell

Opravdu nemám v plánu zde zvlášť hodnotit a komentovat všechny díly Perníkového táty, protože ačkoliv jsou některé možná slabší, jiné mají brutální grády a vysoké hodnocení sérií je jednoznačně zasloužené. Tenhle díl byl však o něčem úplně jiném. Nejen o komických pasážích, ale také o neskutečném psychologickém dramatu v závěru, který mi rozbušil srdce a já jen napjatě čekal na každé další slovo, které Walter řekne. Toliko bez spoilerů a jistě jasně... PECKA. 5* ()

Honzimir67

10/10 - Nejhůř hodnocená epizoda. Svým způsobem chápu, ale když se člověk zamyslí, dojde mu, že tato epizoda je perfektní. Ano, tento díl by se dal považovat za pouhou "výplň" určité mezery v příběhu, protože má pomalé tempo a žádnou pořádnou akci, jenže zároveň se zaměřuje na detaily vztahu mezi Jessem a Walterem, na takové, na které se zbytek seriálu úplně vykašlal. Díl perfektně vystihuje, jak se daný vztah změnil od samotného počátku a daná moucha, o které je celá epizoda, co jsem zjistil, není pouhá moucha... Tato moucha, stejně tak jako spoustu jiných věcí v BB, symbolizuje odlišné pocity a emoce, kterými si právě v epizodě Jesse a Walt procházejí. Za mě bylo fajn dát si pauzu od klasické a typické Breaking Bad akce a chvíli se soustředit čiste na hlavní dva protagonisty a na jejich "ne tak vážné" problémy. Jedna z nejzajímavějších epizod v Breaking Bad vůbec. ()

IZFNP

Celý diel som nechápala, na jeho konci som však pochopila. Nepamätám si, kedy som bola u jednej scény tak napätá, ako u záverečného rozhovoru zaspávajúceho Walta a Jessieho. Dramaticky vypointovaný diel, vybrúsený k režijnej dokonalosti. ()

swenyx

Díl kterej se nebál vystoupit ze zaběhlého standardu. Náhodou se mi mega líbil, bylo to funny(asi zatím nejvtipnější díl) a na Waltovi bylo zároveň vidět že ho smrt Jane fakt bere. ()