Seriál se blíží ke konci a všichni se snaží vypořádat s radikální změnou okolností. (Netflix)

pistik

Najlepsia TV epizoda aka bola kedy natocena (a ktoru uz len tazko jieco najblizsoch 500rokov prekona). Maximalne dokument o tom ako vešali Putina ()

swenyx

Tak tohle byl podle mě nejlepší díl seriálu. Tady se toho tolik posralo, ty krávo. Hank a jeho kámoš mrtvej. Todd s jeho bandou skoro vše Waltovi vezmou a zároveň unesou Jesseho. Flynn se vše dozví. Walt unese Holly a začíná novej život. Tvl a ještě vlastně Walt řekne Jessemu že mohl zachránit Jane. Heeej konec tohle, neuvěřitelnej seroš. ()

vinnetou500

Něco takovýho jsem čekal v každém dílu, vzhledem k tomu, jak o seriálu všichni kolem mě básnili. Bohužel, v momentě, kdy se parta začal oblékat do neprůstřelných vest mi hlavou šlo asi tohle: "No, na to, jak do teď těch pět sérií bylo vohovně, tak tady to docela šlape." Takovou jízdu jsem zkrátka čekal od celého seriálu... I proto si asi nenajde místo mezi oblíbenými. Jediná epizoda za pět hvězd. ()

vladi3

Az do incidentu s konvalinkami som Walterovi sr. drzala palce... po konvalinkach sa to otocilo a viac som fandlila Jessemu, ktory ma aspon stipku svedomia v sebe... Stale sa "vyhovarat" na rodinu nejde donekonecna... Z Waltera sa stal prvotriedny srac.. Ale zaver tejto epizody ma dostal... ()

hephaestus

Jesse proste neni Walt, a preto ho mal Walt rád možno ako syna, ale keď si prestal uvedomovať čo robí a jednal už len z pomsty, Walt stratil cit a mieru aj tú čo mi ešte zostala keď už nebol waltom ale Heisenbergom. Zmenil sa na niečo neľudské aby v zápätí na to sam doplatil. Hankova smrť znamenala smrť pre Jesseho v očiach Walta. Ale parádne vyfarbujuci sa todd dojde s nápadom ktorý ešte oddiali nevyhnutne. Hank mi nikdy nebol sympatický, to sa vsak neda povedať o tom, že jeho myslenie bolo ďaleko pred všetkými, teda až na Walta, ale aj jeho dokazal prechytracit. Taký má byť policajt, pochopiteľne Walt sa z toho nespamata ani nikto z rodiny. To je waltov koniec. Satisfakcia a aky taký návrat čaká v poslednom dieli. ()