V budoucnosti je lidstvo nuceno žít v podzemí, jelikož je utiskováno armádou zvířecích mutantů. Simon, mladý sirotek, žije v podzemní vesnici, kde je jeho jedinou starostí kopání tunelů, dokud však nevykope mocného bojového robota. Spolu s odhodlaným Kaminou, krásnou odstřelovačkou Yoko a dalšími spolubojovníky použijí sílu robotů proti svým utlačovatelům, aby znovu získali povrch a jasný výhled na nebe. (Jigvell)

Diskuze

cernakus

cernakus (hodnocení, recenze)

Naprostá kundovina, vhodná jen pro ty nejvěrnější sledovače japonských malovaných sraček. Co mně však zaráží je neschopnost tvůrců si uvědomit škály věcí. Například když robot větší než vesmír je pozorován ze země a viděn jako celek. Přitom robot velký jako galaxie by byl tak velký, že by pro něj Země byla menší, než pro nás atom vodíku.

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

šónenské manýry a mentálně zaostalý Kamina, kterého všichni bezmezně uctívají....hodnocení neodpovídá realitě

AnimeFan

AnimeFan (hodnocení, recenze)

To nejlepší a nejextrémnější je samozřejmě vykradený z FLCL a zbytek je slepenec mecháren a stříleček všeho druhu.

Genryuusai

Genryuusai (hodnocení, recenze)

U tohohle seriálu by mě zajímalo, jestli je postava Attenborougha míněná jako parodie na stejnojmenou postavu z Legend of Galactic Heroes... Byl by to podle mě docela povedenej vtip.))