Fred chtěl jenom udělat dojem na syna své snoubenky a obstarat pro něj basketbalový míč podepsaný Mercuriem Müllerem, hvězdou klubu Alba Berlín. Mercurio však svůj rekordní míč vždycky háže na tribunu s tělesně postiženými. Fred se tedy rozhodne předstírat, s pomocí svého přítele Alexe, že je na vozíčku, čímž se absolutně změní jeho dosavadní život... (oficiální text distributora)

marivet

Solidní komedie ze sportovního prostředí u které se i zasmějete. Stojí za vzhlédnutí, ale jednou a stačí... ()

mandella odpad!

To byla nebetyčná ptákovina! Předvídatelné scénky a hlavně trapný humor, který si utahoval z tělesně postižených. Bylo jasně znát, kteří "herci" na vozíku jen sedí a který kompars jsou doopravdičtí vozíčkáři. Ani jsem se na to nedokázala dívat v kuse, přepínala jsem, odbíhala, případně si četla. Strašlivě toporné herectví hlavního představitele bylo děsivé, kromě vypracovaného těla neměl absolutně co ukázat. Jak tomuhle někdo může dát pět hvězdiček?! ()

uncle

Romantická komedie dle scématu, Til Schweiger se pitvořil pořád stejně,( uznávám že roztomile).....přesto jsem se přistihl, že se dobře bavím a často i hlasitě řehtám...sakra, čím to bylo?:-) ()

LucMosss

Vtipné, předvídatelné, milé, prvoplánové... Jednoduše komedie udržující si jistou úroveň. A nehodnotím natolik vysoko bezmyšlenkovitě. Jen se ráda čas od času bez zábran směji a především, chci vědět, proč se v danou chvíli směji. :-) ()

heavy

Na tenhle film jsem narazil, když jsem po Pádu Třetí říše pátral po další filmografii Alexandry Marie Lary. A po téhle nenáročné komedii se má platonická láska k její osobě ještě víc prohloubila. Teď už je to posedlost. ()

zigy

Komedie, která celkem pravidelně střídá trochu trapnější okamžiky (dělání si srandy z postižených) s těmi ze židle dostávajícími (např. medikova zkouška Freda, jestli opravdu nic necítí, když je ochrnutý). Těch dobrých momentů je naštěstí víc, a když se k tomu přidá sympatický výběr hlavních herců (hlavně Alexandra a Til), vychází poctivá romantická komedie. Místy je ovšem trochu bláznivá, což ne každému musí sedět. Mě velmi:). A závěr byl pro mě nečekaný, fakt to se povedlo. ()

Anglofile

Trosku slabsi nemecka komedie, ale pusobici americky. Predvidatelny dej, ale diky sarmantnimu T. Schweigerovi se na to da divat:)) ()

Leni080

Voľba ústrednej zápletky filmu nie je najšťastnejšou, môže vyvolať dojem znevažovania osôb so zdravotným znevýhodnením. Tomuto sa celkom vo filme vyhli. Aspoň som nepostrehla žiadny prejav zosmiešňovania. Je to pohodová komédia, na ktorej sa dá zasmiať, s vytušiteľným koncom. ()