V komedii The Promotion si John C. Reilly zahraje zaměstnance velké nadnárodní společnosti, který by byl rád povýšen. A zdá se, že povýšení má na dosah ruky. Bohužel na vysněné místo si brousí zuby i jeho mladší kolega. Začíná nemilosrdný boj o šéfovu kancelář. (Bauer)

Lisabellla

Nejsem si tak docela jistá tím, jestli to byl záměr, nebo jestli to tak pitomě jen působí. Vzhledem k faktu, že to tedy má být komedie, budeme předpokládat, že šablonkovitý dobrák a rádoby padouch jsou jen výstřel naslepo a příště budeme střílet s očima do široka otevřenýma. A Bišope - je to brutální a plné klišé... ()

Redík

Spíše než komedií bych to nazval psychologicko-sociální exkurzí do duše pracovníka supermarketu toužícího po povýšení. Komediálních prvků zde bylo málo. Čekal jsem, že tandem Reilly a Scott toho ze sebe dostanou mnohem více, ale bohužel. Navíc film i přes kratší stopáž poněkud nudil, tudíž slabší 2 hvezdičky. 35 % ()

gudaulin

Hluboce lidský, citlivě natočený nezávislý film, který mi svou atmosférou připomněl známějšího a oceňovanějšího Přednostu. Příběh dvou prodavačů, kteří soupeří o místo vedoucího v nově otevírané prodejně na předměstí, je sice natočený v komediálním duchu, ale je to humor navýsost civilní a jemný, rozhodně nevyvolá salvy smíchu, spíš mírný úsměv na rtech a obsahuje i hlubší momenty, které vedou spíš k zamyšlení nad hodnotovým žebříčkem a životním stylem. Práce v maloobchodě nepatří mezi ty prestižní a skýtá spoustu možností, jak hlavní hrdiny ponížit. Bylo by možné zaplnit stopáž filmu spoustou laciných fórků při střetu s nespokojenými zákazníky nebo gangem mladistvých z periferie, ale všechno ve filmu má takovou solidní úroveň, která nezachází ke krajnostem. Celkový dojem: 75 %. ()

Olík

Asi to bylo míněno jako komedie (tedy alespoň doufám). Ale od Seann William Scotta a Johna C. Reillyho, kteří v tomto filmu bojují všemi možnými způsoby proti sobě ve snaze dostat se na vysněné místo v jedné nadnárodní společnosti, by člověk asi čekal trochu víc humoru. Ovšem pokud byl tento příběh myšlen trochu jako sociální drama, tak bohužel taky nic moc. ()

Mrkvič

Komedie o povýšení, která neurazí, ale ani nijak moc nepobaví. Vtipných momentů je tam opravdu hodně málo a když se film vydá vážnějším směrem, tak to není dotažené do konce, bohužel. Asi bych se víc bavil u komedie nebo dramatu, které by z téhle zápletky vycházelo, ale i tak jsem rád, že jsem si film pustil. ()