Hranice nemožného

Rozhovor 4
Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Horor
USA, (2008–2013), 74 h 31 min (Minutáž: 43–81 min)

Anna Torv, Joshua Jackson, Lance Reddick, Blair Brown, Jasika Nicole, John Noble, Kirk Acevedo, Seth Gabel, Michael Cerveris, Mark Valley, Leonard Nimoy (více)

Příběh se točí kolem tří nepravděpodobných spojenců – půvabné a odhodlané agentky FBI, geniálního, ale duševně chorého vědce a jeho jízlivého syna s poněkud bouřlivou minulostí – kteří vyšetřují sérii bizarních úmrtí a katastrof, známých jako "Vzorec". (Warner Bros. CZ)

Diskuze

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

no nedivil bych se ani kdyby to byl Walter :)) ale urco to byla Olivie ta jeji jedinecnost je uz hodne viditelna, navic uz prasklo ze kdyz byla mala delaly se na ni "pokusy"

Sawyer815

Sawyer815 (hodnocení, recenze)

Furt se nemůžu zbavit myšlenky,že ty žárovky vypnul Peter a ne Olivia.....

Kracken (hodnocení, recenze)

Jo, pěknej díl, teď se zřejmě budou odhalovat agentčiny pravé schopnosti :)

sinom

sinom (hodnocení, recenze)

14 zatial najlepsi diel, konecne to zacalo davat aky-taky zmysel......

Kracken (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Myslel jsem to tak že, když se v tomhle seriálu někdo jako Ichabold bude moc rejpat, tak bude nakonec akorát nasranej protože v tom bude hledat nějaký logický a reálný věci na kterých je to sice postavený ale rozhodně si nemyslím že jsou možný. Mně osobně je to u řiti a klidně se nechám rád klamat a unášet tímhle světem.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

do te druhe zavorky napis klidne me :) celkove se mi s tebou dobre diskutovalo a tim bych to ukoncil :)

Ichabod (hodnocení, recenze)

Ne, nemyslel jsem to tak, promin ty urazky. A nelezi mi v zaludku, jen jsem ohlasil konec sledovani a pak se to zvrtlo :-)))) Asi to bylo tou vetou ze pro nekoho je to kravina (ja) a pro nekoho dokonaly dilo (nevim, kdo) :-)

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

Ichabod: sice si vychcane obesel moji otazku, ale budiz, jen me udivuje ze dokazes takhle krasne diskutovat o serialu ktery se ti nelibi :) asi ti vazne lezi v zaludku ze se te nekomu libi, ale jelikoz jsi od diskuze presel k radoby urazkam tak diskuzi koncim.

sonnak

sonnak (hodnocení, recenze)

Ani na IMDB to Abramsovi lidi moc nezerou :) propletenost je zatim jen zdanliva a odkazy "spojujici" jednotlivy dily zatim bezvyznamny. Rikam zatim, protoze treba se v 5. rade Fringe dozvime vysvetleni udalosti z 1. rady, jako je tomu v Lostech :) ale hlavni rozdil je rozhodne v tom, ze na Lost je zabava koukat, ale Fringe me proste nebavi. A to se mi opravdu moc nestava. I debilni ctvrta rada Prison Breaku je co do zabavy hodne napred. Ale nic proti fanouskum :)

Ichabod (hodnocení, recenze)

Tomiku ty jsi fakt prisel asi Zlesa.... Akta X nam predvadeli ruzne trhly teorie a napady... Ale z pravidla se nijak nevyresily a zustali zahadama az do titulku. Zatimco Walter jde a proste ti tu blbost regulerne na kameru "vysvetlil"... Uzij si serial. rozhodne gratuluju Abramsovi, ze nasel cilovou skupinu i mezi lidma, ktery umeji pracovat s internetem a komunikovat pismem... :-)))

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

Ichabod: a ktery dil Akt X se zakladal na faktech ? :)) ty uz fakt nevis kudy kam, proste chapu ze se ti serial nelibi, ale nemusis tu sve teorie tak pitvat. Navic Fringe je SCIFI ! jestli ti je jasny vyzna slova scifi tak pak nechapu jak muzes neco tak rozebirat

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Kracken: pokud se nesmí rejpat v seriálu, který to přímo vyžaduje, v čem je pak jeho smysl?..

Ichabod (hodnocení, recenze)

To vytahovaní informací z mrtvýho oka, nebo vytekání mozku nosem při sledování nějakýho videa pro epileptiky tě muselo hodně zaujmout, ale já jim tyhle nesmysly nebaštim a nezajímá mne to jak to Walter pak okecá, protože to jsou nesmysly, který se nezakládají na faktech ani trošičku, ačkoliv si tvůrci asi myslí opak. Zlatý Akta X, měl jsem rád téměř všech devět sezón a ani ty absurdní díly nebyly tak hloupý jako to co předvádí Abrams s Fringe.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

Ichabod je videt jak tomu rozumis :))) kazdy dil spolu nejak souvisi, v kazdym dile je skrytej odkaz, znameni, napis... ktery ma spojitost s jinym dilem. Mas ale pravdu v jiste logicnosti serialu. Taky me dost zarazi jak Walter vsechno zna a vsechno umi, i nektere pripady sou hodne prehnany, ale na to sere pes. Prave ona zamotanost a propletenost sech dilu se mi dost libi. Zatim nebyl ani jeden samostatny dil, vsechny spolu nejak souviseli/jí.

Ichabod (hodnocení, recenze)

jj ten dil s Pozorovatelem byl opravdu skvele rozjetej, ale nic tak dobryho se tam od ty doby podle mne neobjevilo... Jde to spis z kopce. Mimochodem provazanost vice dilu stale neexistuje, takze se jednoduse na otazky ohledne nekolika prvnich dilu neodpovida a resi se teda jen ty absurdni pripady. Je to skoda, ta hlavni herecka je neskutecne sympaticka a da se rict ze jsem si ji dost oblibil, Joshua Jackson je taky celkem sympatak, ale ty nesmysly co jim vsouvaji scenaristi do pusy to je nesledovatelny.

sonnak

sonnak (hodnocení, recenze)

Já skončil někde u 5. dílu, už jsem na to neměl sílu. Zlepšilo se to? Ten díl s Pozorovatelem byl solidní, a tak jsem doufal, že se to bude zlepšovat, ale hned další díl byl zase k smíchu. Ani Abrams bohužel není záruka kvality.

Ichabod (hodnocení, recenze)

Chtel bych videt to pako co ma tohle za genialni dilo :-))) Abrams jen najal bandu tech nejneschopnejsich scenaristu a dily nemaji zadnou logiku, snazi se aby to vypadalo chytre ale je to snuzka hovadin. Prvni dil se mi mo libil, ale jakmile doslo na vysvetlovani tak je jasny, ze mne to zajimat moc nebude, protoze bohuzel jsem utrpel nejaky to vzdelani a znalosti a tedy jim ty nesmysly nezeru a kdyz mne nuti se pri odhalovani pripadu smat, tak to na mne nemuze fungovat tak jak ma. Myslim si ze tenhle serial moc sezon neceka.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

tenhle typ serialu je bud pro nekoho kravina a pro jinyho dokonaly dilo, pochybuju ze je nekdo uprostred

Ichabod (hodnocení, recenze)

Fringe je otresna blbost. Dvanact dilu a koncim s nim uz definitivne. Sympaticky herci tam jsou, ale ty scenare pise nekdo, kdo opravdu nema ani stredni skolu a dodnes nepochopil jak vyrobit z vody led.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

Hrus za takovy komentare bych vesel za koule :) navic absolutne nechapu proc kazdej pise ten blabol typu: akta X ? je mi fakt lito tech co krom akt X neznaji jinej zahadnej serial, navic Fringe nema s nadprirozenem nic spolecnyho

Kracken (hodnocení, recenze)

je fakt že to slábne, nestačí než doufat že se to bude zlepšovat.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Potencial serial ma ale i tak mi pride zatial slabsi ako Alias ci Lost. A myslim ze to tak u mna asi aj ostane.

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

17.03.2023

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

12.12.2016

Režisér Star Treku a sedmých Star Wars zatím neoznámil svůj další celovečerák, na televizní scéně ale zůstává plně činný. Ačkoliv se o Westworld staral hlavně Jonathan Nolan, jednalo se o Abramsovu… (více)

Zemřel Leonard Nimoy

Zemřel Leonard Nimoy

27.02.2015

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

29.01.2013

J.J. Abrams se oficiálně stal nejvytíženějším filmovým a televizním tvůrcem na planetě. Především: studio Disney oficiálně potvrdilo, že DžejDžej opravdu podepsal smlouvu na režii Star Wars: Epizody… (více)