Rychloskot

Tak tady se nedá hodnotit jako horor. Docela vtipný nápad, docela dobře provedený, ale je to hororová komedie, i když by se z psychopata na konci dalo vykřesat docela strašidelný přiběh, tak vznikla vlastně hororová komedie. V zásadě by mi to nevadilo, ale do této produkce se to nehodí ()

SOLOM.

Tak vlkodlačí tématika ve Fear Itself do této doby ještě překvapivě nebyla, takže jsem byl hodně zvědavý, jak si s tím Dickerson poradí. Jeho tvorbu zas tak dobře nastudovanou nemám, ale měl jsem tu smůlu, že jsem viděl film Bones se Snoopy Doggem a ten byl opravdu hodně špatnou podívanou. Tentokrát se s tím sice popasoval o něco lépe, ale žádná sláva to tedy rovněž nebyla. Devátý díl mi přišel jako variace na vlkodlačí komedie, přestože mělo jít údajně o čistokrevný horor. To mi však ani při troše dobré vůle rozhodně nepřipadalo. Hlavní hrdina byl v rámci možností celkem sympaťák, ale jeho výkon byl hodně průměrný. Stejně jako u zbytku osazenstva. Co se atmosféry týče, tak pasáž kdy byl na veterinu dopraven chlupatý tvor, byla vcelku zdařilá a nabídla i zajímavou atmosféru. Navíc vlkodlačí maska nebyla vůbec špatná, ba právě naopak. Jenže podobných momentů tu bylo opravdu poskrovnu. Spíše se tu hlavně kecalo a nějaká pořádná akce se objevila až v samotném závěru. Což ovšem u mnohých vyvolalo spoustu otazníků, zda to chlapci už trošku nepřehnali. Podstata strachu mi však nabídla už několik slabších zážitků, takže nakonec přece jenom zůstanu u toho průměru. 50% ()