Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

Diskuze

JohnRambo

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Oni tie paródie serú??? Jedna blbosť za druhou. Zlaté Scary movie. to bolo aspoň smiešne. Toto bude asi dalšia ubohosť.

bureman

bureman (hodnocení, recenze)

Jezisi, ten trailer vypada neskutecne trapne a nic v nem neni vtipneho. To zase bude film do 20%.

Eddard

Eddard (hodnocení, recenze)

Nejenom, že není vtipný, je to ztělesněná esence odpadu. Je dokonce tak špatný, že i když se občas rád podívám na strašně špatný film, čistě proto, abych si pak o to víc užíval ty dobré, na tenhle rozhodně nebudu mít žaludek.

pistik (hodnocení, recenze)

a najhoršie na tom je, že dokonca ani ten trailer nie je vtipný a to býva väčšinou v traileroch to najlepšie z filmu

honza1

honza1 (hodnocení, recenze)

Scary movie mám rád,ale tenhle film bude odpad o tom neni žádná,už podle traileru.Bude to trapnost nad všechny trapnosti

maroon93

maroon93 (hodnocení, recenze)

Bože, jak může být v traileru tolik "vtipů'', který jsou postavený na tom samým?

HonyaDj

HonyaDj (hodnocení, recenze)

Dokážu si přestavit, že se filmaři u každého jejich filmu musí neskutečně bavit, třeba je to taková hodně dobrá párty... Ovšem výsledky jsou odpad....

Bay_watch

Bay_watch (hodnocení, recenze)

ty dva zkurvený "režiséry" by měli odpálit někam na mars. proti jejich dílkům sou i bollovy filmy minimálně nadprůměrnými filmy

Haluzz

Haluzz (hodnocení, recenze)

Další zbytečný film do sbírky Hollywoodských pseudo-vtipných zhovadilostí ...

prome

prome (hodnocení, recenze)

mohli by neco natocit s uwe a pak by vsem trem treba mohli zakazat natacet cokoli ...

Kryton

Kryton (hodnocení, recenze)

Fuj! Oni ješte porad točí? I Uwe Boll vedle nich vypada jak Spielberg ( ne Steve nezabíjej mě ... ne ne néééééééééééééééé)!!!!!!!!!!!

Agoran

Agoran (hodnocení, recenze)

oveckaoa: No, myslím, že to byl spíš příklad trapného filmu, který se ani parodií nazvat nedá. To mají ty dva filmy společné:)

Zaplman

Zaplman (hodnocení, recenze)

Proč to jde do kina ? Vždyť Tohle je Sparta u nás vyšla jen na DVD !

pistik (hodnocení, recenze)

Ja ale netvrdím že Scary Movie 4 je dobrý film- to tiež nie je paródia ako má byť. Skvelými paródiami sú tie čo som spomenul nižšie

pistik (hodnocení, recenze)

ale toto už ani paárodia nie je- paródiami sú filmy ako Hot Fuzz, Bláznivá strela či Horúce výstrely. TOto sú len kopírované scény od konienka po okienko upravené o blbcov v hlavných úlohách

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Tak pokud se chci podívat na nějaký opravdu šílený a defacto špatný film, pustím si cokoliv od TROMY, kde kromě otřesných hereckých výkonů aspoň uvidím hodně krve a obnažených slečen. Mají na to právo, je to nezávislá společnost od které se to očekává. Ovšem chci, aby se v kině povinně nasadil třeba jejich poslední film "Poultrygeist: Night Of The Chicken Dead" , když může jít do kin i takto dementní zhovadilost, která se vydává za film...

Zeitgeist

Zeitgeist (hodnocení, recenze)

Trailer: Hancock potká lampu.. u toho sem dostal záchvat smíchu:D Pedestrian: Máš uplnou pravdu

Jamall

Jamall (hodnocení, recenze)

nooo...já se teda docela těším...mám tyhle zvrácenosti docela rád...co se týče filmové kvality jsou na bodu nula,ale tak nezaškodí občas vypnout mozek a sledovat,co si tito "umělci" vymyslí v dalším filmu...

BadoXXII

BadoXXII (hodnocení, recenze)

Jááááj:) toto ešte nie je také hrozné, ale čo rôzne organizácie čo za obrovské peniaze nakúpia zbrane a potom vystrielajú celé nevinné rodiny?...tento film slúži pre zábavu (teda ako pre koho, že?:), nestál ani takú obrovskú sumu, v USA každoročne natočia takýchto sprostostí neúrekom (určite už aj porno má podobný rozpočet)...čiže netrápil by som sa tým, na svete sa dejú oveľa horšie veci ako natočenie tohoto filmu:)

smolicek04

smolicek04 (hodnocení, recenze)

BadoXXII: Preto lebo peniaze spotrebovane na tento film , sa mohli pouzit do ineho ovela lepsieho!!!!!

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány