Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

Diskuze

prome

prome (hodnocení, recenze)

bez tak si to plno lidi pujci na dvd protoze budou chtit vedet proc ma tenhle "film" takovy hodnoceni

Bay_watch

Bay_watch (hodnocení, recenze)

jen počkejte. on si na sebe vydělá. lidi sou tak blbí, že na to stejnak pudou. minimálně v naší třídě už je 5 lidí, co rozhlašujou, jaká to bude bomba

lakikaki

lakikaki (hodnocení, recenze)

pistik: Rozpočet, aký Friedberg a Seltzer potrebujú na natočenie jedného "filmu" je podľa mňa minimálny. Jedno fiasko ich pravdepodobne nezastaví...

pistik

pistik (hodnocení, recenze)

Zdravím ľudia. Veríte, že po tomto veľkom neúspechu už podobné filmy nevzniknú? Bude to dostatočný precedens, či sa môžeme tešiť na ďalšie odpady aj v iných rokoch? Dúfam, že nie

Americ

Americ (hodnocení, recenze)

Kryton: :-D To je fakt,ostáva nám len dúfať že tvorcov prejde autobus ale iný dopravní prostriedok :)))).

Kryton (hodnocení, recenze)

Za tohle by lidem měli platit , že to někdo uvidí. A dokonce by měli platit lekařskou pěči poté.

Americ

Americ (hodnocení, recenze)

Cam rip sa dá v pohode už zohnať mam jeden aj doma ,akurát včera som sa do toho pustil že si to pozriem no po 10 minútach som to vypol,horšiu sračku som hádam ani nevidel a to počítam aj predchádzajúcu tvorbu týchto dvoch "režisérov " .Pokiaľ ste trochu náročnejší diváci tak za žiadnych okolností na to nechodte do kina !

Kryton (hodnocení, recenze)

lakikaki: ano camrip je , a jak vidno ty tři si asi stahli něco uplně jiného

lakikaki

lakikaki (hodnocení, recenze)

Podľa mňa sa nejaký ca-mr-ip dá na to-rr-en-to-ch nájsť už od dňa premiéry, takže niektorí z hodnotiacich to takmer isto videli.

Kryton (hodnocení, recenze)

lakikaki :  skutečně to neviděl nikdo , takže se jen zatím tři lidi snaží být zajímavý , protože nejsou

Jakub225

Jakub225 (hodnocení, recenze)

Tie efekty (meteor, krava) sú schválne tak umelo spravené? Alebo je to kvôli malým financiám?

Kryton (hodnocení, recenze)

SeeNoEvil : a vy pane jste Ma - Ma - Maaaaaaagoooooor .........jinak na imdb se taky najdou lidi co davaji plny pocet - bud lidi daji min nez jedna anebo plny pocet , takze i tam maji svoje siRky a Cypp! www.imdb.com/title/tt1213644/ratings

Příspěvek byl smazán administrátorem.

JohnRambo

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Teraz neviem či si siRka a cypp robia len srandu alebo to bol ich prvý film v živote a preto sa im páčil.

Kryton (hodnocení, recenze)

Uwe aspon baví tím jak je spatny , ale tohle co vytvarí nebaví ani tím jak je to spatné, hloupé a nepovedené.

adams89

adams89 (hodnocení, recenze)

Uwe Boll je špatný režisér, to je bez dizkuzí. Těm dvěma tragédům ale snad nesahá ani po kotníky.

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány