Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

C0r0ner odpad!

Říkal jsem si, že to nemůže být tak špatné. Vždyť přece demence typu Klub sráčů mám rád. Nicméně. Usmál jsem se jednou, při krkání. Zbytek filmu jsem jenom obracel oči a kroutil hlavou nad tím, jak může někdo natočit tak nehoráznou sračku. Správná parodie by si měla dělat prdel maximálně ze tří filmů. Tady jsem po dvacítce přestal počítat. 0% ()

M.i.k.e odpad!

Disaster Movie sem zatim ještě neviděl,což je bezpochyby nejvetěí klad tohoto díla,ovšem o hodnocení nemůže být pochyb... (edit : spíše ze zvědavosti sem si Disaster Movie pustil a vetší hovadinu sem opravdu nikdy neviděl.Velkej Biják a Děsnej doják byly trapnosti první kategorie,ovšem tohle je ještě o nějaký ten level výše.Osobně bych pány Friedberga a Seltzera nechal pro výstrahu popravit za úsvitu.A teď mě omluvte,du dvd s touto perlou zakopat na zahradu.Snad mi tam ještě poroste tráva) ()

becki_tu odpad!

Pánové Friedberg a Seltzer již klesli na úplné dno. Celý film je vlastně jen snůška několika (ne)herců, kteří mění kostýmy jak na běžícím pásu a to bez jakékoliv návaznosti a o nějakém vtipu nebo dokonce humoru zde nemůže být ani řeč. Tedy abych byl přesný, jeden druh humoru zde přeci jen je. Ten fekální, na který si nedobrovolně zvykáme už od prvního Date Movie. A nejlepší scéna? Žádná taková nebyla. ()

Dubro

Keďže Sparta dostala odo mňa hviezdu, nemôžem inak, pretože toto dielko je o chlp lepšie a môj syn sa úprimne bavil, aj keď veľa z parodovaných filmov nepoznal ( aspoň poznám vekovú kategóriu, ktorú film osloví) a dávam až dve hviezdy. No musím priznať, že imbecilita väčšiny dialógov je na hranici únosnosti a s humorom majú toľko spoločného ako ja s Miss Universe. ()

draggo

Hodnocení tradičně nechápu. Já jsem se bavil od začátku do konce, tenhle typ parodie (co nejvíc známých snímku poslední doby + americké hvězdičky) mi prostě sedne. Už začátek s Amy Winehouse je fajn, ale ta narozeninová párty ve stylu HSM s fragmenty spousty dalších filmů a účastí tolika "hvězd" zkrátka nemá chybu. Ale ani po výborné HSM like písničce nás tvůrci nenechají vydechnout, protože přichází Hannah Montana! Pak už začíná zběsilá jízda ve které perodované filmy ani nestihnete počítat. To už ale přichází čipmankové se svými songy a hrdinným útokem. Útok je to tedy hlavně na moji bránici. Ale vrchol filmu přichází až se závěrečnou písničkou, která je jednoduše dokonalá :DDD. samozřejmě, má to pár slabších míst a pár nevyvedených fórků, ale jako celek je to nehorzná prdel a podle mě zatím nejlepší počin dua Friedberg/Seltzer. /viděno na PC (DVDrip): 85% a 4*/ ()

• V záverečnej pesničke je 48x použité slovo fuck. (rador)
  • Film si rychle po premiéře vybojoval místo nejhoršího filmu historie na IMDb. (Karlos80)
  • Film se natáčel v Sheveportu v americké Louisianě. (rafix)

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány