Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

merigieren

Komedie s velikým C. Strom ověšený páry bot čekajících na svůj protějšek, což je jasné již od začátku, ale přes to hezké. A pak je tu cesta za babičkou, která je na rozdíl od jiných komedií i vtipná. "THE END :-)" ()

atmen

Prcičky jsou v tomto žánru dosud nepřekonány a po Sex drive tomu tak i zůstane. Nicméně já mám rád tzv. road movie, tudíž nebudu asi úplně objektivní. Někde jsem četl, že postavy jsou okopírovány ze Superbad, ale na rozdíl od nich nejsou sympatické. S tím nesouhlasím... Dalo by se scénáři vytknout nereálná dobrodužství hlavní trojice, ale na druhou stranu, těžko vymyslet něco originálního, co ještě nikde nebylo. Plusem je, že i když film trval přes dvě hodiny, tak jsem se nenudil. V rámci žánru se jedná o dobrý film, měl bych tak i hodnotit, ale lehce nadhodnotím, za což může Amanda Crew... ()

Axident

Neni to fér, ale udělám drze hodnocení po 27 minutách Director´s cut, dál jsem totiž už neměl sil a odvahu, navzdory předsevzetí, že právě mentálně mělký zážitek je to, co teď potřebuji. Pokud se v dalších minutách vše zvrhne v zábavnou a smysluplnou podívanou, všem se omlouvám, ale nevsadil bych na to ani groš. Je mi asi přesně jednou tolik, než abych mohl tuhle trapňoučkou, skutečně maximálně ubohou komedii, kde si zmatení, karikaturističtí teenegeři dávají čuchat k prstům a macechy uklouzávají po slipech se spermatem, alespoň malilinko ocenil.... ()

alambert

Příběh 18-ti letého kluka, který získavá sebedůvěru na cestě za sexem... Tak tenhle film si mě získal. Podle mého názoru je to jedna z nejlepších komediálních road-movie, i když občas trochu střelená. Ale tu necenzurovanou verzi si nepouštějte...a kdyby snad jo, tak až po té normalní verzi(v angličtině samozřejmě)! Necenzurovaná je skutečně trapná, a i když je pozměněno a přidáno jen pár záběrů, mění lehce nasládlou komedii na trapnost nejvyššího kalibru! Běžná verze: Kvalitní vtipy i hudba a snad i zápletka, pěkná hlavní hrdinka, legendární 1969 GTO Judge... ()

mala_kea

Krásna Amanda Crew, zajímavý James Mardsen a klasický Seth Green. Tyto "hvězdy" se svérázně ujaly role, jak možná málo kdo čekal. Zápletka je zajímavá, scénář celkem svižný, ikdyž se občas objeví nějaké to klišé. (ale kde není ?) ()

optimus0s

Sled trapných (anebo někdy povedených) scén, které moc nedrží pohromadě, spíš sem se u toho nudil. Ale závěr se povedl ()

P.J.2

Na tuhle dobu dky je skoro každá druhá komedie založená na fekálních a trapných vtipech je sex drive docela originální a svěží komedie... ()

Toka

Jediné slovo.. Překvapení. Sice předvídatelné lehce, ale naprosto pravdivé a kurevsky zábavné. Od teen komedíí sem toho už moc nečekal. American Pie nasadily laťku hodně vysoko (a 7. dílem jí zase snížili).. Jinak hvězdy za Amandu Crew, tuning Mitsubishi Eclipse, peckovýho Setha Greena (!!!) a neposlední řadě taky skvělej výběr postav, parádní soundtrack a když tomu přičtu, že tohle je první teen film, který který se může rovnat American Pie, a to myslím smrtelně vážně! Viděl sem unrated verzi, i když říkaj na začátku, že se má zkouknout nejdřív normální.. Mě to přišlo geniální, jak občas prošla nahá ženská. Takovej výsměch těmhle typům filmů. "Ok I say it first.. You love me." ()

Olík

Teenage road-movie o nesmělém panici a jeho bláznivé cestě za internetovou známostí. Řekli by, jste si, takových komedií jsem už viděl tuny, ale tahle patří rozhodně k těm lepším. Dlouho jsem přemýšlel o čtyřech hvězdičkách, protože jsem opravdu bavil :) ()

Mbeast

UNRATED verze je vtipná, ty mimózně procházející nahý mařky super, Felicia hezká a James Mardsen borec. Celkově příjemná, oddechová komedie. ()

Hapretor

Fakt, že do role neodolatelného baliče obsadili kluka s prasečím ksichtem, jsem vydejchal jen díky dobrým, leč předvídatelným fórům. Jedna z těch teen komedií, které nejsou úplně stupidní a nejde tam vyloženě jen o "zásun". Stručně řečeno: pobaví a nenasere. ()

drankeryth

Za to, ze je to teenagerska komedia, ma to pobavilo:) Najprv som si myslel, ze to bude jedna z mnohych traposin, ktore nestoja za nic. Ale ako som to dopozeral, tak filmik patri medzi to lepsie na poli komedialnom. Komicke sceny boli podarene, spravne vlozene dialogy to len pekne doplnili a herci tiez boli na slusnej urovni. Film by som zaradil medzi Prci prci prcicky, pachlo to podobnym feelingom a to je len dobre:) ()

darkreider

Bohužiaľ som to videl a ešte k tomu Unrated Version. Na takéto sračky som už asi fakt starý. A Unrated verzia tú vypatlanosť ešte podtrháva. Za čo teda jedna hviezda. Za jedinú dobrú scénu, ktorá trvala celú jednu minútu. Áno, je to scéna so senorom Donutom úplne na konci. A ešte za cameo Kylea Gassa, Fall out boys a roličku Setha Greena. Už keď je to sračka, tak aspoň známe tváre potešia. ()

Yancl

Paráda .. tohle je zas jednou supr-čupr úlet, v dobrém slova smyslu a se vším, co k tomu patří. Panic, roztomilé slečny, erotický podtext, uhlazenej playboy s brýlema, trhlá sexy kamarádka, soubor moderních náboženských fanatiků, krutej teplej brácha nebo párek totálně ujetých týpků .. a je toho mnohem víc. Sakra povedené a hlavně bezvadně vtipné dobrodružství s řadou naprosto hustých scének. Skvěle jsem se bavil a dost mi to přípomínalo časy, kdy jsem ujížděl na prvních Prcičkách :) Nevím, zda bude časem Sex Drive také podobnou "legendičkou" ve svém žánru, ale z jistotou vím, že je to velmi zábavný a vtipný film. [83%] ()

Meiers

V rámci žánru, já tomu říkám: "teenagerská zhovadilost", jedno z lepších a dokonce sem se i přistihl při smíchu, a ne jednou, a postřehl pár hlášek, hlavně Andy a Randy válej, to jsou ti dva jejichž schopnost rozbalit to na holky je kurefsky hrdinská, bohužel to neumí zakončit. Protože sem se díval na nějakou unrated neobřezanou) verzi, tak tam furt mimoděk pobíhala po obrazovce nahá silikonka, nebo dvě, nebo stádo, což bylo trapné jak stěrače na ponorce, ale nakonec proč ne. Pochopil sem z prologu režiséra a scénaristy, že to je v rámci recese a jakéhosi pokusu parodovat samo sebe a zároveň tam nacpat kvantum nahoty, což mi na druhou stranu přišlo celkem nápadité. Taky tam bylo pár záběrů "black snakea", které byly totálně navíc ), pravděpodobně aby si i dámská část publika přišla na své, i když o tom pochybuju. Ale kino verze bez těchle hovadin, mohla vydat na celkem slušnou road-teen movie. ()

Dimo

Já jsem se nesmírně bavil. Úplně jednoduchá, tak trochu obhroublá zábava, ale zábavná. Režisérská verze je opravdu dobrá. Takže, máte-li trochu pochopení pro USA-teen filmy a náladu se jednoduše bavit, Sex Drive to splní. 69% a skoro 4 * ! EDIT: Víte, s odstupem času musím uznat, že s tímhle filmem je nehorázná prča. Hraní si tu herci užívají tak moc, že by i slepý viděl. Hodnocení jde výš. ()

Stíba

Bavil sem se, a to tak, že dost. Kam se se*e Eurotrip a jemu podobný splácaniny, tohle byla opravdu zábava od začátku do konce. ()

Manhattan

Film který je v kategorii teenage růží mezi kaktusy.Po dlouhlé době jsem se za se smál jak malej kluk , dokonalý roadtrip u kterého se fakt bavíte když vidíte mluvící koblihu ,Setha Greena jako čupr amiše dál střelenýho bráchu hlavního hrdiny a jeho sexuchtivýho kamaráda který si nezadá s žádnou výzvou.Tenhle snímek fakt pobaví a tak to má být :) ()