Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Hanys_

Vcelku pohodová podívaná osvěžující vzpomínky na sympatický "Road Trip". Scénář je sice vážně docela předvídatelný, ale to není nějaká vážná vada. 6/10 ()

TheDude

Nudná laciná záležitost, kterou jsem bohužel viděl ve verzi Director´s cut.Plusem je šílený James Marsden...pár humorných situací se najde, ale jen poskromnu. ()

Orthank

Neočíslovateľná variácia na Prcičky vo svojej tradičnej podobe, presne ako má byť.Nič viac, nič menej.Neviem či je možné túto definíciu brať ako výhodu vzhľadom na to, že i Prcičky sú dosť podpriemerná zábava, no nech si už každý vyberie podľa vkusu.Zopár dobrých vtipov, humorných výkrikov (v podaní Ianovho brata) a trápnych scén vystačí na tri šťastné hviezdičky,a to ešte so zatvorenými očami aj ušami.A nebyť fakt super záverečnej scénky s maskotom "koláčom" ,tak ani strýčko Google by nenašiel nič, čo by bolo hodné zapamätania..... ()

joshula

Myslím si, že je to hodně pohodová komedie. Některé scénky stojí za to... Hlavně, že to není jen o chlastu a sexu, prostě jsem se bavil. ()

cab

Teenager film resici co jineho nez sex. Jeden ktery jeste nezasunul, druhy mladik radoby radilek a kamaradka jez muze byt i neco vic. Z meho pohledu nevtipna a trapna pout napric USA s chabym a predvidavym vyvrcholenim nezachrani ani Unrated verze. Na ukor zabavy za 30% ()

noby

Typická teenagerská komedie, ovšem s většinou (na žánr) rozumným humorem a bez fekálních vtípků (ačkoli jednu konkrétní slabší chvilku má). Příjemné a dokonce zajímavé postavy, konečně jednou i ty hlavní, ne jen totální pošuci ve vedlejších rolích. A s uvěřitelným chováním. Děj, který se sice drží klasického schématu, ale jen v nejnutnější míře a zároveň si z něj dělá legraci (nutno říct, že k tomu přispívají všudypřítomné nahé slečny mimo děj v rozšířené verzi, ale funguje to i bez nich :)). A hlavní hrdina, který není totální blbec ani v jednom typickém směru a nakonec si dokonce vybere hezčí holku :). Zkrátka a dobře, nefekální teenagerská komedie, u které se budete téměř celou dobu bavit, a přitom zůstává ze života. Víc takových! ()

MareT.

Viděl jsem tu necenzurovanou verzi a bylo to opravdu slabé. Scény s nahými lidmi, prdící holky a motivy postav jsou prostě plně mimo. Ale dívat se na to dá, pokud máte náladu. ()

eagle-eye

Fajnové Gran Torino a poctivá vtipná teen road movie, hlavně teda do první půle filmu, s přibývajícím koncem to šlo lehce do háje, ale pár dobrých momentů to zachránilo od mého nižšího hodnocení. Podobné filmy: Road Trip, Interstate 66. ()

NeosinneR

Veľmi pohodová komédia. Dostala sa mi do rúk rozšírená verzia a teda autori mali na začiatku pravdu, že by sa mala najprv pozreť tá obyčajná. Aj keď občasné rozptýlenie nebolo na škodu :-D ()

Ondis

Začátek sliboval solidní sex road movie, ale nějak to nevyšlo:-( Cool, kozy byly, hot chicks taky, ale zase taková sranda jako Road trip, nebo Eurotrip to zdaleko nabyla... ()

Foxhound#1

Další z řady prcičkovských komedií. Ale jo, je to vtipný ovšem unrated verze je humus. Skvělá je role Setha Greena jako amiše :) ()

Crackonosc

Sex drive na mě zapůsobilo nečekaně kladně. Trapných vitpů neni zas tolik (a předpokládám, že jsou hlavně součástí unrated verze) a ty povedené jsou opravdu povedené - už dlouho jsem se u teen komedie na téma zasuň tak nebavil. Upřímně od srdce jsem se tu zasmál opravdu často. James Marsden jako drsnej brácha nemá chybu a ten zamotanej konec taky stál za to :D ()

VonoXX

Víc se vytěžit nedá z tohoto žánru a já se skvěle bavil. Na tyto filmy mám pořád ještě věk a musím říct, že když mi bylo 18 v některých momentech jsem se tam viděl. A proto jsem si film užil. Nemalou část na mém vysokém hodnocení má i fakt, že jsem se zakoukal do hlavní představitelky. (Ty oči!...) :) [80%] ()

ThomasCrown

Na tento filmík som čakal už od prvého teaseru a päť hviezdičiek by som mu dal hoci iba za trailer. Milujem road trip komédie, kde sa vždy prihodí kopa bláznivých vecí a že tu ich je požehnane. Soundtrack je ušiam lahodiaci - skladby od MGMT a Vega4 mi navždy utkveli v pamäti. Najväčším frajerom je jednoznačne James Marsden, ktorého by za brata nechcel asi nikto. Veľké sladké plus za Amandu Crew, do ktorej som sa tu zamiloval;) ()

venom14

Znova si napíšu,že miluju komedie tohohle tipu.A od téhle jsem dostal přesně to,co jsem čekal.A dá se říct,že kdo má rád Stiflera z prciček,tak si tu taky přijde na své :-) ()

Shimargh

Naprosto parádní a nabíjející pubertální komedie/romanťárna i pro nepuberťáky, o několik levlů výš a ač se to na první pohled nezdá, úplně jinde než prcičky..Fousatej Amish byl Bůh a toho Pontiaca chci domů...trochu mi to připomínalo filmy od K. Smithe s Jayem a Silent Bobem...no já se skvěle bavil, FAKT! PS: Tolik ptáků jsem dlouho ve filmu neviděl, že by uncut verze? hehe ()