Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

Fiftis

Pozerať sa na rodinku tupých maďarov je v skutku komické, ale museli by tu hrať páni herci a nie tieto vykopávky z tretej cenovej. Kraus bol dobrý asi len v Uragáne, respektíve v Hurikáne, ale role mimo publika mu nesedia. Ja som to pozrel celé, pretože v roku 2008 som mal ešte televízor, vtedy vám ešte v telke nepodsúvali samé liberálne sračky ako dnes, ale i tak som sa nejak extra pri tomto seriáli nebavil. Navyše Maďarku Rákovú v skutku nemusím a jej hlas mi píli uši. No a hlavne sa to skoro nedá pozerať kvôli idiotskému Bystrianskemu, ktorý hrá len debilov vo všetkých seriáloch a Kraus ho pchal všade čo režíroval, akoby spolu niečo mali. Holt prežil som to a už nikdy viac. ()

Kovaja

Neskutečná nálož!!! Maďarská rodinka Děneréovcou na Slovensku ve Velkém Bieli to umí pěkně roztočit a sousedi Kečkeméty a Farkašová se musí mít pěkně na pozoru. A nejen oni. I soused farář jich má někdy plné brýle. Největším tahounem a perlou je Andy Kraus. Jazyk manželů Tunde a Lajoša který je směsicí maďarské slovenštiny je úžasný!!! Jejich názvy Sivečkin, Nem, Igen a další sedí jako prdel na hrnci. Nesnížil bych hodnocení ani jednomu dílu ze všech. Ach joo být tak další epizody. Jo a nesmím zapomenout na ozdobu 1. série Iboju která dodala pověstnou korunu a stejně jako Lajoš i já jsem její odstavení oplakal. Prostě toto Nem dopadne dobře!!!:-)) prestala som:)) ()

TERRORDROME

Prvá séria bola celkom zábavná aj keď to bolo všetko do bodky vykradnuté z majstra Tima. Druhá séria však už nebola o kutilstve ale o susedoch a nálož infantilných gagov získala obludné rozmery. Väčšina humoru spočíva v tom že niekto niečo povie, ten druhý to zas zle pochopí a potom sa to naťahuje ako sopel a herci pri tom púlia oči. Kraus sa aj so svojou kreáciou dementného maďara už môže nechať vypchať a uložiť do múzea SNP. Ráková už taktiež funguje len na baterky ktoré by sa zišli dobiť a na zbytku osadenstva je najzaujímavejšia Tlučkovej parochňa. ()

mikla

Kutyl v rámci humoru nepriniesol nič nové...dá sa povedať že je to pokračovanie Susedov a klasického madarského humoru...Od druhej série sa serial zdvihol na kolená prichodom Zuzany Tlučkovej a Palka Topolského...a tak isto serialu padol aj odchod nevyrázneho Petra šimona či Branislava Bystrianskkeho, ktorému asi navždy prischne rola Imra s Paneláku, ktorý je tiež pod aktovkou Andyho Krauzsa ()

Kemkacek odpad!

Tohle je největší blbost všech dob....V Susedoch jsem měla Krausa hooodně ráda ale tímhle je jednoduše na*ral ! Si myslí že si tam přetáhne Rákovou a Tlučkovou a může dělat nový Susedia ? Ne nemůže ! Měla jsem pocit že kdyby vznikla 3.série že by tam Kraus přetáhl i Sládečkovou....Ale prostě pokračování Susedov bez Marcina...To fakt nejde ! Twl kdyby se Kraus a Marcin dohádal třeba se Tlučkovou a do Kutyila dal celou sestavu kromě ní tak bych to brala ale toto fakt nééé. Ale chápu jak někdo dá ***** ten kdo to dá asi neznal Susedia....jinak by pochopil že toto je toální pí*ovina ()

• Celá prvá séria bola natočená v rekordne krátkom čase, a to za 19 dní. (Jozef.Payfen)
  • Viki Ráková je len o sedem rokov staršia od svojej seriálovej dcéry Emese (Michaela Szocsová) (matthew.17)
  • V prvom diely Emesin priateľ nemal na rukách ozajstné tetovania, ale obtiahnute tričko ktore ladilo s farbou pokožky a vytváralo dojem, že tetovania sú prave. (mindkiller)