Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

klúčik

Čo hodnotiť? Lebo tento seriál na niečo nadväzuje (Susedia) a omnoho zaostáva. Neponúka nič nové, len stále to isté dokola!! Samozrejmä, že to omrzí. Je to dosť úbohý humor ( možno by to malo úspech tak pred 10 rokmi), no v súčastnej dobe už nie. 20% a to len za L. Potměšila. ()

SheenaStaley

opäť klasické slovenské, skúsme žmýkať špongiu, kým z nej teče voda.... Lászlo fungoval v Uragáne, potom aj v Hurikáne, dokonca chvílu aj v Susedoch kde sa k nemu pridal aj zvyšok rodiny, ale tuto, už jednoducho prešli cez červenú a mne osobne fakt stačilo.... ()

Paity odpad!

Slováci se rouhali a natočili seriál čerpající s Kutila Tima, respektive si z něj dělali srandu. Skvělemu seriálu, který má i po 20 letech stále má úspěch, nesahá Kutyil ani po kotníky. ()

Kovaja

Neskutečná nálož!!! Maďarská rodinka Děneréovcou na Slovensku ve Velkém Bieli to umí pěkně roztočit a sousedi Kečkeméty a Farkašová se musí mít pěkně na pozoru. A nejen oni. I soused farář jich má někdy plné brýle. Největším tahounem a perlou je Andy Kraus. Jazyk manželů Tunde a Lajoša který je směsicí maďarské slovenštiny je úžasný!!! Jejich názvy Sivečkin, Nem, Igen a další sedí jako prdel na hrnci. Nesnížil bych hodnocení ani jednomu dílu ze všech. Ach joo být tak další epizody. Jo a nesmím zapomenout na ozdobu 1. série Iboju která dodala pověstnou korunu a stejně jako Lajoš i já jsem její odstavení oplakal. Prostě toto Nem dopadne dobře!!!:-)) prestala som:)) ()

TERRORDROME

Prvá séria bola celkom zábavná aj keď to bolo všetko do bodky vykradnuté z majstra Tima. Druhá séria však už nebola o kutilstve ale o susedoch a nálož infantilných gagov získala obludné rozmery. Väčšina humoru spočíva v tom že niekto niečo povie, ten druhý to zas zle pochopí a potom sa to naťahuje ako sopel a herci pri tom púlia oči. Kraus sa aj so svojou kreáciou dementného maďara už môže nechať vypchať a uložiť do múzea SNP. Ráková už taktiež funguje len na baterky ktoré by sa zišli dobiť a na zbytku osadenstva je najzaujímavejšia Tlučkovej parochňa. ()

janesX

No, je to vtipnejšie ako "Profesionáli" a zábavnejšie ako (tým istým scénaristom napísaný) Panelák, ale: už zakrátko to celé začína nudiť, a to z jasného dôvodu - asi 85% všetkých vtípkov a humorných situácií čerpá na použitej "pomaďarčenej" slovenčine. Stále dokola tie hry so slovíčkami začnú pôsobiť ako dvakrát počutý ten istý vtip, k tomu ešte trápny. Zdá sa že Andy Kraus v tej dobe scénaristicky ešte len začínal a teda že sa bude pomaly zlepšovať, ako každý v každom inom remesle, no nestalo sa. Evidentne je stále vyťažený a ide mu len o kvantitu. ..A kvalita stále nikde, ani po rokoch. Vážne sa tiež pýtam, ako to už niekto tuna spomenul: Čím nás to tu ešte stále kŕmia a dokedy?! ()

Cement73

Kutil Tim v nepodarenom (zatial) slovensko-zitnoostrovskom vydaní. Rozhodne ma tento sitcom o nicom nepresvedcil. Snad iba o tom, ze kariera sa da robit na prihluplych slovensko-madarských prešmyčkách... ()

Martin_W

Někomu příjde slovenský typ humory hodně špatný a trapný, jenže každá země má sitcomy úplně jiné, ikdyž je pravda že Kutyil je ze slovenských sitcomů značně nejhorší. 25% ()

punk_zero

Aspoň nie som tupý ako Kutyl z Kutyil s.r.o. Inač hviezdička za peknú Michaela Szoczová a Viki Rakovu. Maďari sú smiešní jednoducho :D ()

arcticsky

Pro seriál Susedia jsem měl slabost, ale toto je opravdu slabý odvar - stěží za 2. Bohužel - na vynikajícího Petera Marcina (nejlepšího, nejvtipnějšího herce z celé čtyřky sousedů) Topolský jako náhrada nemá. Obsazení Potměšila je mi záhadou - ten tu nesedí ani náhodou. ()

honelnik odpad!

Andy kraus sa znova raz ako scenárista prekonal a po rokoch praxe ako v rádiu, tak aj televízií prekopal základy slovenského humoru.......maďari na slovensku........no neska to je za odpadovník...hahahahaha ()