Diskuze

gemball (hodnocení, recenze)

Dvojka Recu která krásně doplnuje předchozí parádní film svižně odsejpá tak jako předchozí díl a i stejně baví. A i ten vymítač a posedlí lidé kteří se z toho nakonec vyklubaly mě osobně i celkem potěšili protože podle mě je už zombie filmů všude dost a něco jiného prostě potěší alespon mě ano. Jinak je to skoro to samé jako jednička ale přesto hodně solidní pokračování které nenudí a baví od začátku do konce. Doufám že vznikne trojka a bude alespon stejně kvalitní jako dvojka a že se to dostane do ulic a bude to pořádnej nářez!!!

xhc

xhc (hodnocení, recenze)

je viac nez jasne ze rec 2 je priamym pokracovanim ... dej sa krystalizuje a prinasa nove poznatky ako aj suvislosti .... 5*

(hodnocení, recenze)

v galerii je obrázek z jiného zombie filmu.

gemball (hodnocení, recenze)

V angličtině je pokud vím REC 2 pouze nadabovanej ale originál zůstává španělština jako jazyk takže je jedině možné že si to viděl anglicky nadabovaný ale když znáš jedničku a víš že je originál ve španělštině tak nechápu jak vůbec můžeš mít nějaké pochybnosti.

Suzan999

Suzan999 (hodnocení, recenze)

Ehm... docela by me zajimalo proč je druhy dil anglicky? Je to tak ne? Docela by me to zajimalo, ptz je to snad spanelsky film... a jednicka byla ve spanelstine......

ex.it

ex.it (hodnocení, recenze)

První díl super, trefili se do mýho stylu. Ale dvojka těžký sklamání. Náboženský kecy o posedlosti a ďáblovo promlouvání skrz nakažený, kteří původně běhali jen tak bezmyšlenkovitě a kousali do lidí... to už můj styl opravdu není. Lekaček je tu taky dost, ale děj mi to úplně zkazil.

gemball (hodnocení, recenze)

2Undi: Stejnej pocit mám u druhého pokračování japonského filmu Kurôzu zero (Crows Zero) kde asi stejně ani pokračování nebude :-/

Undi

Undi (hodnocení, recenze)

nooo :) mozno by pre dobro serie uz 3 ani nemusela byt, ale tak ak to bude dobre tak si to rad pozriem

gemball (hodnocení, recenze)

To pro mě je zase větší fičák na konci jedničky než u dvojky ;-)

parnie.cz

parnie.cz (hodnocení, recenze)

Náhodou to vysvětlení původu zombies je fajn. Posouvá to děj mnohem dál:-) A ten konec je ještě větší fičák na na konci jedničky:-)

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Parádní informace. Trochu mě zarazila informace, že si Plaza i Balagueró zrežírují svůj díl, ale hned poté bylo dodáno, že spolupracovat budou společně, takže jde spíš o změnu v titulcích ;-).

mirec88

mirec88 (hodnocení, recenze)

No neviem, neviem. Ale môže to byť dobré, len dúfam, že kvalita nezoslabne.

Coldrex

Coldrex (hodnocení, recenze)

wow ... hlavne na ten Genesis se tesim, ta Apokalypsa bude spis podle me takova zombie rezba, to az tak moc nemusim x)

mirec88

mirec88 (hodnocení, recenze)

Aj mňa tento diel dosť sklamal, nakoľko ja doslova neznášam vymietanie diabla a podobné blbosti. Ani bežné zombie horory zvyčajne nepozerám, ale Rec (myslím jednotku) je proste iné kafe. A fakt to pre mňa tým satanizmom spotvorili :(

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

havLord: Úplné súhlasím, jednotka je pre mňa kult a toto pokračovanie zase jedným z najnudnejších hororov, čo som kedy videl. Teraz ani neviem, či sa mám na tú trojku tešiť, lebo takýto pokles kvality som snád´ ešte ani nevidel. Ale radšej nebudem mať žiadne očakávania, nech už môžem byť len prekvapený.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Zpackaný ? Mně to nepřišlo, naopak. Mněl sem děsnej strach z hlavního motivu posledloti ďáblem protože tenhle styl filmů moc nemusim. A ono to bylo na opak. Seděl sem a jen sem hltal každej okamžik filmu. Stejně dobrý jako jednička pro mně :)