zjs

Dvojka navazuje na pomalu gradující atmosféru jedničky. Tedy zatímco jednička NEnudila až na konci, dvojka už si tak drží hustou atmosféru od začátku. Záběry kameramana jsou mnohem lepší, kolikrát opravdu originální, ale stále to neumocňuje atmosféru děje tak, jak by si člověk představoval. Prostě natáčení filmu z ruky umí jenom David Lynch. Do děje jsem opět vtažen NEbyl. ()

AdamV.

O malinko slabší než předchozí díl, avšak přesto stále vysoce kvalitní horor. Neméně parádní je, že to na sebe 100%ně navazuje a kamera zůstává POV. Méně lekaček, ale více napětí. Co mi bylo trošku prosti srsti, že první díl by se dal vědecky vysvětlit a oni to pokazej nějakejma náboženskejma kecama, rituálama a dalšíma hovadinama. Přesto všechno jsem se bavil = 5* ()

J!b

Ultimátní pokračování španělské "FPS" chuťovky. Vlastně dvojka zcela plynule navazuje na jedničku a přidává další ječící a panikařící maso do vpravdě ďábelského mlýnku. Možná jenom našinec už tak nějak ví do čeho jde a i pojetí je o dost akčnější, tak jde fear-factor trochu lower. ()

Marvel25

Dvojka dle mého názoru mohla dosáhnout kvality jedničky, bohužel se ale z obyčejného zombie-hororu stal horor o vymítání démonů, čímž mé hodnocení kleslo o *. ()

LB-goulem

Navaznost druheho dilu na prvni byla famozni. Moc se mi libila zapletka a postupne odhalovani toho, co stoji za tou hruzou, ktera se v dome odehrava. Doufam, ze se dockame tretiho dilu. ()

rodneycz

Pokračování na 1*. Hororovka REC2 mě nezklamala ani náhodou, naopak velmi se mi líbilo pokračování a přímá návaznost příběhu z prvního dílu. Skvělá kamera, film neunavuje, člověk je neustále v napětí, co se z toho nakonec vyklube. Konec mě maličko překvapil a vůbec bych se nezlobil, kdyby přišel 3. díl. ***** ()

shinlove

Jako prakticky u každé dvojky - byla jen ve stínu jedničky. ALE! :) Že jsem měl občas nahnáno, o tom není pochyb! :) 4* ()

Killaz

Jako mě první díl REC nadchnul, tak mě druhý díl REC zklamal. Nezklamal mě jako celek, ale jen ten konec mě naštval, protože první díl pusobil dost realně.Tenhle díl na mě pusobil dost Sci-Fi. Prostě kousnutí a vzteklina je určitě důvěryhodnější než ďábel a křížek na dveřích .. ()

Kucin

Jako u jedničky se v druhém díle podařilo udržet perfektní temnou hororovou atmosféru což je obrovské plus a druhé si tenhle film zaslouzi že přesně navazuje a i dej už má celkem s dobrým nápadem ()

d4

S jednotkou som bol nadmieru spokojný. No nevedel som si predstaviť, čím by dvojka dokázala ohúriť. No opak je pravdou. Pri začiatku ste v napätí ešte z jednotky a Rec 2 vás ani na chvíľu z tohoto napätia nepustí. Samotné zábery sú ešte desivejšie a pri šklbajúcich sa posadnutých telách sa hrôzou šklbete sami. Hviezdičku ale strhávam za to, akým smerom sa režiséri rozhodli ísť. Besnotu z jednotky som akceptoval a zbožňoval za jednoduché a vcelku reálne vysvetlenie, ale posadnutosť diablom? Odhliadnuc od tohoto mne nešmakujúceho faktu musím ale uznať, že aj po týždni od zhliadnutia sa bojím zaspávať po tme a mám pocit, že sa v tme ktosi pohybuje. ()

Kabiz odpad!

Začátek dobrý, ale když se na scénu dostali ty děti film totálně klesnul na úplné dno, jak to jen nejvíce šlo. Film mi vzal kus mého života a ničím neobohatil. Trochu jsem nepochopil proč vlastně ty zombíci kousali, když nakonec ta Medeiros byl úplně sám hodně mazaný. Sečteno potrženo, nuda, nuda a nuda. ()

Frollka

Byla jsem velice potešena, když jsem viděla hned dále navazující díl, s pohledem z jiné strany. Avšak po zaběhnutí do domu se zásahovou jednotkou, jsem docela koukala, když velitel musel uklidňovat své podřízené, aby se uklidnili a co mají dělat, vyvodila jsem, že to bude asi jejich první venkovní akce. Docela mě zaujala myšlenka, že je to vlastně celé jen z kamer nově příchozích lidí do domu, je zvláštní co všechno si lidé nahrávají, viz. děti na balkóně. Podkrovní byt mě přišel jako nekonečná bytová jednotka s dalšími a dalšími dvěřmi. I když v tomto dílu je více akce, více krve, více drama, myslím, že Rec 1 a tento mohli být jeden delší film a poslední scéna nahraná v nočním viděním je nechutná a divná, co to jako mělo být ? ()

Jartian

když už se snažim být detailista, tak to udělám pořádně. Doufám že se trojka alespoň trochu přiblíží úsvitu mrtvých, jinak se chylí k dalšímu never more ()

schindler

Komu se líbil první díl, nemůže se mu nelíbit díl druhý. Film navazuje přesně tam kde se skončilo a částečně vysvětluje některé nevyjasněné věci, zárověň posouvá děj vpřed a k tomu ještě nabíjí zbraně pro třetí a čtrvrtý díl. Vedle vypiplaného scénáře nechybí klaustrofobní atmosféra či pár drsnějších scének. Prostě a jednoduše, španělé jsou borci. ()

Luciaaas2

Tak dvojka mě velice překvapila, po kvalitní jedničce, přichází kvalitní druhý film. Sice napětí tu není budované postupně jako u jedniččky, ale dvojka je hned od začátku v dění. Už tak dlouho mě nechytil horor - film, abych hltal každou minutu a skvěle se bavil. Napětí by se dalo krájet, akce je krásně krvavá. Dvojka navazuje přímo na první film. Je to skvělé pokračování, těším se moc na další. Špněnělé s Francouzi dokazují, že umí točit kvalitní horory a nemají se za co stydět. ()

Lukkyn

Povedené navázání na skvělou jedničku. Postupné budování napětí , kdy na konci filmu je ukazatel napětí vytáčenej do červena. Dobře se tu pracuje s kamerou, rozdělit příběh na pohled kamery těžkooděnce a pak partičky blbejch mlaďasů beru jako výbornej nápad. Celkově velice slušný horor a více než dobré pokračování jedničky!!!Španělští amigos opravdu překvapili. ()

Drky

Tak "dvojka" už mě tak nezaujala jako díl "první". Přišlo mi to takové hodně stejné. Moc se mi líbilo, že tento díl volně navazoval na díl předešlý. Ovšem stejně mě nakrklo, že nikde nebylo řečeno jak to vlastně všechno vzniklo. Druhý díl se začíná již orientovat na posedlost nějakým duchem či démonem(připletl se zde kněz), který se po každém zakousnutí se do jiného těla přemístí. Proč však byl jednu chvíli v mladém teenagerovi( tato scéna byla nejstrašidelnější) a pak zase jako tasemnice přelezl do těla krásné reportérky, která byla hrdinkou dílu prvního? Bylo to nedomyšlené. Ale nemělo by se u toho moc přemýšlet. V tomto díle se nic nevyřešilo a tak hurá na "trojku". Hodnocení 3* a 65% ()

Bubakoff

proč...? to jediný mě napadá po shlédnutí...proč to točili...v tom filmu bylo všechno špatně...a Bůh chraň Španělsko, jestli má takové "profíky" v speciálních jednotkách...:) ()

Ayax odpad!

Mrzí ma, že absolútne nezmyselne naviazali na jednotku. Z dobrého infektu spravili exorcizmus. Absolutna sra*ka. S tretim dielom stracat cas urcite nebudem. ()