V letošní sezóně se loví puberťáci! Three Finger a jeho klan kanibalů loví v lesích skupinku turistů. Ovšem když poblíž havaruje autobus plný vězňů, stanou se prchající trestanci další vítanou položkou lidského menu.  Třikrát strach… třikrát horor… třikrát hrůza! Three Finger a jeho šílená rodinka kanibalů jsou naživu a evidentně dobře živení. První chod krvežíznivé rodinky se objeví se skupinkou táborníků. Ti bohužel zjistí až příliš pozdě, že klíšťata nejsou jediná, kdo v tomhle lese kouše. Ovšem v lese se objeví také násilničtí vrazi, kteří utekli z vězeňského autobusu, jenž je převážel. Komu se nakonec dostane spravedlivého trestu – odsouzeným zločincům anebo zmutovaným kanibalům? (oficiální text distributora)

Tommassi3 odpad!

"Padáme odsud !!" ;) Tak nakonec i ve třetím zástupci série Wrong Turn zazní hláška, v originále "Let´s get out of here !!”, která platí za nejčastější filmovou repliku vůbec, přičemž bohužel právě tahle celkem provařená informace se mi zdá mnohem zajímavější než samotný film amerického režiséra a známého céčkového shitmakera Declana O´Briena, který na sebe upozornil, a to de facto zdviženým prostředníčkem směrem k diváckému vkusu, několika amatérsky vyhlížejícími zhovadilostmi v čele s Kyklopem či Tajemstvím ztracené archy, které patří právě mezi ty snímky, po jejichž zhlédnutí si přejete vrátit čas nebo podstoupit frontální lobotomii !! První setkání s trojicí lidožravých mutantích bratrů z lesů Západní Virginie spadá do roku 2003, kdy v produkci geniálního maskéra Stana Winstona, budiž mu země lehká, vznikl nízkorozpočtový, leč své jalovosti navzdory do jisté míry kultovní, horor Pach krve, v němž skupina teenagerů havaruje v neobydlených lesích, které se po zjištění, že nejsou až tak pusté, jak by se mohlo zdát, stávají němými svědky následné smršti brutální řezničiny, smrtelného křiku a šípů v hlavě.. Protože první film sklidil i vzhledem ke směšnému rozpočtu nečekaně pozitivní ohlasy, o čtyři roky později jsme se dočkali volného pokračování, a tím i rozjetí další hororové série, trojka nicméně přichází s těmi nejzoufaleji napsanými i zahranými postavami, jaké si umíte představit, totiž s vězni, kteří dík útoku nesmrtelného mutanta Three Fingera v podání Borislava Ilieva, co vypadá, jako by starýmu Brůnovi z voka vypadl, na konvoj převážející je do kriminálu, na vlastních vnitřnostech pochopí, že není svoboda jako svoboda i že bezpečná cela se mnohdy může zdát jako útulné místečko, obzvlášť když hrozí, že vás někdo po kusech nahází do chystaného gulášku.. Největší slabinou Wrong Turn 3: Left for Dead se zdá být vedle tragické O´Brienovy režie scénář Alana McElroye, což mě zaráží, protože ten se podílel vedle spousty docela koukatelných žánrovek i na prvním Schmidtově filmu, který se spolu s Connorem Jamesem Delaneyem snaží neúspěšně zbavit nálepky teenagerovský slasher, což však pouze skrz jalové dialogy vede k naprosté dramaturgické nesevřenosti a roztříštěnosti na pomalu se střídající konverzační pasáže a naopak naprosto bezhlavé pobíhání po virginských lesích, pardon, tohle se točilo v Bulharsku, se spoustou tu méně či více (ne)povedených CGI triků, o nějakém gorefestu si však nechte zdát.. A když ani soundtrack Claduea Foisyho nedokáže ničím zaujmout či překvapit, jeden si naplno uvědomuje, že jak nadějně tohle pokračování začalo, myslím úplný začátek s opalujícími se silikonovými krasavicemi či moc hezky Uprchlíka parafrázující scénu s havárií autobusu, o to zoufaleji se nad ním zavře voda, to finále vlastně jen potvrzuje, jak moc si vlastně tvůrci s tématem nevěděli rady, v Pachu krve 3 prostě jen těžko najdete moment, pasáž či dialog, jednoduše nic, kvůli čemuž by si jeden neměl chuť prostrčit prst okem do mozku a provést totální restart.. () (méně) (více)

Carol Pifková

Borislav Iliev by si zaslúžil Oscara... takmer som mu uverila, že vyzerá a správa sa tak naozaj. No ale ten to samozrejme nezachránil a Wrong Turn ide každým dielom v hodnotení nižšie a nižšie, aspoň teda u mňa, ale tak odpad tomu zase dávať nechcem pretože tá krv, vypichnuté očenko, prepichnuté silikónové prsko a podobné nechutnosti, tak to je proste super v každom Wrong Turn. Takže dávam takú slabú 1*... ()

maseer2

nelogické chování hlavních hrdinů spolu s nesmrtelností toho zmutovanýho týpka, která hraničí až s trapností, zabíjí tento film, kterému očividně chybí postava typu Henryho Rollinse (z dvojky) a rovněž více mutantů.. ve výsledku rozhodně slabší než extra zábavná dvojka i než průměrná jednička.. a jestli chcete z filmu vidět jen to nejlepší, můžete ho s klidným svědomím vypnout už v čase 4:36 - mimo jiné tak budete aspoň ušetřeni trapného (a tím myslím opravdu trapného) konce.. ()

JohnMiller

Pach krve 3 je síce kravina ale rozhodne zabaví. Kvalitatívny prepad je tu opäť hmatateľný a s béčkových vôd sa to potopilo do céčkových, s Asylumom zrovnateľných, vôd. Už to nie je ten kvalitný Hixploitation avšak sledovať bandu väzňov ako a snažia ujsť pred policajtmi a zdegenerovanými buranmi a pritom majú na chrbtoch naložené ťažké tašky plné peňazí mi prišlo škodoradostne smiešne. Škoda tých nechutných CGI efektov. možno by som prihodil o jednu hviezdu viac, nebolo to úplne na zahodenie. ()

tron

„Sme uprostred lesa, kto by nás sledoval?“ – „Úchylný bendžista?“ Ak sa vám prvý diel nepáčil, potom neviem. Ak páčil, no zhrozila vás príšerná dvojka, vedzte, že trojka je o čosi lepšia. Ale fakt len o čosi, na 40% v mojich očiach nestačí. V prvom rade mi zápletka o väzňoch na úteku pripadala aspoň o štipku znesiteľnejšia, ako dvojková trápna reality šou. Takisto herci sa mi páčili o čosi viac, atmosféra zvážnela, gore bolo menej samoúčelné a atmosféra sa o štipku viac vydarila. A taká je celá trojka, o štipku vydarenejšia, ako mizerná dvojka. Ale nesmrteľnosť ústredného zlosyna ku koncu už vyložene rozčuľuje, nevraviac o šokujúco hlúpej úplne poslednej scéne. To som skutočne nepochopil. Ale SKUTOČNE! ()

• Podle scénáře měla mít úvodní scéna mnohem větší nahotu, když se Alex (Janet Montgomery) a Sophie (Louise Cliffe) opalovaly nahé a pak šly nahé do vody, zatímco je sledoval Three Toes, o kterém se říká, že je synovcem Three Finger. Ve scénáři je spíše teenagerem podobným bratrovi z druhého filmu a stejně jako on se také sexuálně ukájí při sledování dívek a bere Sophii, když Alex uniká nahá do lesa. Scéna, kde Alex najdou ostatní, je jedinou další scénou, kde je nahá, protože jí dají nějaké oblečení. V další nahé scéně má zajatou Lane svléknutou Three Finger a v jiné jsou se Sophií úplně nahé v úkrytu Tří Prsta. (asxasx)
  • Ze strážní věže, která se objevila ve třetím díle, zbyly jen ohořelé trosky, což odkazuje na první díl, ve kterém mutanti strážní věž zapálili, načež shořela. (Matej.Mirejo)
  • O Elize Dushku se kdysi říkalo, že si zopakuje svou roli z prvního filmu Pach krve (2003) poté, co v rozhovoru přiznala, že by se k sérii ráda vrátila. Nakonec se ve filmu neobjevila. (asxasx)