TRON: LEGACY je 3D high-tech dobrodružství zasazené do digitálního světa, který je úplně odlišný od čehokoli, co jste již na velkém plátně viděli. Sama Flynna, 27letého rebela, pronásleduje záhadné zmizení jeho otce Kevina Flynna, muže, který byl kdysi známý jako největší světový tvůrce videoher. Když Sam objeví záhadný signál poslaný ze staré Flynnovy arkády – signál, který mohl být jenom od jeho otce – zjišťuje, že se ocitl v digitálním světě, kde byl Kevin uvězněn po 20 let. S pomocí nebojácné válečnice jménem Quorra, se otec a syn vydávají na cestu, která jim může přinést život nebo smrt, cestují po vizuálně fantastickém cyber vesmíru – vesmíru, který stvořil sám Kevin, a který se stává modernějším s vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit a nelítostným zloduchem, který se nezastaví před ničím, jen aby znemožnil jejich útěk. (oficiální text distributora)

Diskuze

JOKERHAHAH (hodnocení, recenze)

Podle mě bude na filmu nejlepší vizual a soundtrack, od příběhu nic nečekám, bude to asi klasická pohádka, což mi vůbec nevadí.

Brumko

Brumko (hodnocení, recenze)

Prvý film bol na svoju dobu prekvapivo dobre spracovaný, niektoré efekty vyzerali realistickejšie akoby ich robili dnes. Trailer ma úplne nadchol, preto sú u mňa Tron: Dedičstvo a Počiatok najočakávanejšie sci-fi filmy tohto roku.

Arbiter (hodnocení, recenze)

To bychom zde fakt mohli postovat do nekonečna :-) soundtracků stejně jako hudby vzniká originální opravdu dost, ale jstojí čas najít si jí

Bay_watch

Bay_watch (hodnocení, recenze)

transformers? vážně? byl tam vůbec nějakej soundtrack? :) za mě si akorát pamatuju tu skladbu od linkinů na konci...

Astu.

Astu. (hodnocení, recenze)

Tony.cs: Tak jasně, Fontána, ale tu už jsem viděl před delší dobou. Na Death is road to awe ujíždím dodnes.)

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

DarkAstu: Co třeba Fontána? Transformers? ...je spousta originální a neotřelé filmové hudby, ale musíš se dívat okolo.

Arbiter (hodnocení, recenze)

Za sebe musím říct, že jsem mluvil v teoretické rovině a konkrétně k tomuto soundtracku se při úvahách vůbec neobracel...

Astu.

Astu. (hodnocení, recenze)

Nejenom tony, ale i části melodií. Ano, je to vykrádání. Sountracky jsou si dneska strašně podobný, nevím, kdy jsem za poslední dobu slyšel nějaký originálnější

Inirdin

Inirdin (hodnocení, recenze)

Mám dotaz. To že ve sountracku jsou sem tam stejný tóny jako v jinym je pro vás neoriginalita a vykrádání??

JOKERHAHAH (hodnocení, recenze)

A na konci by mohlo být zpochybnění ve stylu Inception, jestli jsou ještě v programu nebo v realitě :D Třeba se odstartuje nová era konců, zpochybnující realitu :D

Folwar.

Folwar. (hodnocení, recenze)

Ty vole, když člověk upraví něco ze své starší tvorby, tak to není vykrádání... když člověk vezme song, o který ani nezakopl, a z velké části na něm postaví nějakou ubernovoupecku, tak to je vykrádání.

Arbiter (hodnocení, recenze)

A co to mění na otázce, jeslti je v důsledku blbost jí použít? Jestli si význam vtiskla věta sama a nebo jí byla ,,přiřazena'' na základě konvence je irelevantní. Význam tím pádem jednoduše má.. Hele musim letět. Zatim

Arbiter (hodnocení, recenze)

jenom doplním, že jsem nikdy neřekl, že jí řekl :-) mluvil jsem o její funkčnosti

JOKERHAHAH (hodnocení, recenze)

Sice nejsem milovník 3D, ale tohle si nenechám ujít, protože to není žádna trapna konverze a Kosinski má obrovské vizualni citění, sice to asi nebude nějak exta myšlenkový film, ale audio vizualní žranice, která bude hrat na WOW efekt a proč vlastně ne.

Arbiter (hodnocení, recenze)

Tohle slovní spojení může být oxymóron - což teď nemám čas zjišťovat co je, protože se balim na Starwars maraton a nikdy předtím jsem to neslyšel - ale to bys mohl nemít rád stejně tak např. větu jako ,, Vím že nic nevím'', protože sama sebe popírá... Ano. Je nesmyslná. Ale každému je jasné co za význam mít má.

Arbiter (hodnocení, recenze)

Mně to příjde jako nářez celé... miluju tohle propojení moderní instrumentální hudby a elektra :-)

JOKERHAHAH (hodnocení, recenze)

Ale Track 5 je opravdový nářez, minimalně soundtrack bude skvěly, Daft punk jsou šikovní kluci.

Arbiter (hodnocení, recenze)

Já si myslím, že je celkem jasné co tím běžně používaným přirovnáním chtěl autor textu říct, ne?Je rozdíl mezi tím, udržovat si osobitý styl a tím čemu se běžně říká ''vykrádat sama sebe''
Člověk si může udržovat osobitý styl tvorby, aniž by využíval některé party svých starých děl znovu a znovu a nebo aniž by zaobaleně za využití mutací funkčních kousku. V takových případech, kdy tak činí se nedivim takovému označení..

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi