TRON: LEGACY je 3D high-tech dobrodružství zasazené do digitálního světa, který je úplně odlišný od čehokoli, co jste již na velkém plátně viděli. Sama Flynna, 27letého rebela, pronásleduje záhadné zmizení jeho otce Kevina Flynna, muže, který byl kdysi známý jako největší světový tvůrce videoher. Když Sam objeví záhadný signál poslaný ze staré Flynnovy arkády – signál, který mohl být jenom od jeho otce – zjišťuje, že se ocitl v digitálním světě, kde byl Kevin uvězněn po 20 let. S pomocí nebojácné válečnice jménem Quorra, se otec a syn vydávají na cestu, která jim může přinést život nebo smrt, cestují po vizuálně fantastickém cyber vesmíru – vesmíru, který stvořil sám Kevin, a který se stává modernějším s vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit a nelítostným zloduchem, který se nezastaví před ničím, jen aby znemožnil jejich útěk. (oficiální text distributora)

marrrrian

Prvému Tronovi z '82 to siaha maximálne po pás. Do posledného pixelu odzbrojujúci digitálny svet, a jeho diginálne osadenstvo, nemôže byť všetko, čo film ponúkne. S prvou časťou to bolo pekne previazané, no oproti predchodcovi je to iba pokrok v technike. ()

byk_1

Lituji toho, že jsem na to nešel do kina ve 3D, to musela být pecka, teď jsem to viděl na HBO, bohužel bez těch 3D efektů to nemá tu správnou šťávu... Akce dobrá, příběh zajímavý a sndtrck skvělý = výsledek 3* Vidět to v kině asi by to bylo za víc hvězd. ()

Parsek

Zklamání. Jen perfektní vizuál a hudba nestačí. Mimochodem nejlepší klip na světě, to vám povím. Ale jako plnohodnotný film? Technicky vymazlené, dějově nic. Dokoukat už jen kvůli hudbě se to musí, aby jste si na konci potvrdili, že kvůli ději jste to fakt (, ale opravdu, opravdu) nedokoukali. ()

yousee

Neúplně klasické sci-fi. Zajímavé prostředí digitálního světa, ve kterém je člověk. Při prvním zhlédnutí traileru jsem si říkal co to je za ptákovinu, ale nakonec to není tak úplně špatné. Jedna z věcí, která se mi u tohoto filmu líbila, je rozhodně jeho grafické zpracování. A pánské části diváků se určitě budou líbit motorky budoucnosti, které jsou hodně hezky udělané. Moje hodnocení jsou 3 hvězdičky. ()

psycho.ta

Naprosto bezduchý, nudný film o ničem. Jediné plus, které jsem našla, je za tu vizuálně parádní stránku věci. Ve 3D to muselo vypadat super. Jinak nic..2** ()

DaweMcHarwy

Digitální dobrodružství, skvělý zážitek i bez 3D. Originální film s velmi zajímavým nápadem. Těch 5 musím dát, už jen kvůli té hudbě... ()

misuleee

Ohromný zážitek, skvělé zpracování, perfektní triky a - prázdno. Obrovský problém nastává u dialogů. Můžete nasadit dokonalé herce a zaobalit to spoustou technických udělátek, ale bez těch správných dialogů a vyprávění se na špičku nedostanete. Škoda. ()

Dataminer

Mé hodnocení se vztahuje k audio-vizuální stránce. Dějová linie je na pětiminutový kraťas, takže pokud někdo u tohoto filmu hledá děj ať si odečte minimálně 2 hvězdičky (z pohledu děje pro mne zklamání). Komu stačí vizuál s výborným soundtrackem a ktromu špetka nostaligie, tak by měl být uspokojen. ()

Jardinero

dal bych i za vic kdyby to slo. opravdu jednim slovem nadhera. uzasna podivana, uzasna hudba..do tohohle filmu se neda nic jinyho nez zamilovat ()

Superpupava

Každý film je postavený na niečom inom. Niekto staví na scenár, iný zas na herecké obsadenie či skvelú réžiu. Málokedy sa podarí dať dokopy všetko. Tron vsadil na vynikajúcu hudbu, efekty a celkové vizuálne spracovanie. Malo to myšlienku, hlavu aj pätu a celkovo sa na to dobre pozeralo. Keby som však chcela zložitý scenár, rozhodne by som si zapla niečo iné. Ale tam by sa moje oko zas nepotešilo tak, ako tu :) A Garrett Hedlund na motorke bol len čerešničkou na torte :D ()

Lucka07

Naprosto skvělá hudba, zajímavé prostředí, pro mě méně zajímavý příběh. Jako jo, dodívala jsem se až do konce, ale šálek mého čaje to tedy úplně není. ()

pirate

To vizuálně i dějově nejlepší je v prvních 45 minutách a pak je to čím dál více nudnější. Ten konec o něco málo lepší. 50%. ()

Elssir

Jedním slovem: "dechberoucí" úžasný svět, dokonalé efekty, a to celé s nádechem počítačové hry špičkové kvality. Příběh také není špatný, i když by se hodně věcí dalo udělat ještě lépe. Film si pohrává s prvotřídními světelními efekty a můžu tedy s rukou na srdci prohlásit, že je to jeden z nejpovedenějších filmů za posledních pár let. ()

Patroxi

Velice hezké !! mám rád filmy které se posouvaní daleko do budoucnosti ! super filmová verze hry tron ! děj to mělo hlavu a patu též grafina výtečná a co víc si přát ?? 5 ()

TadashiCZ

Skvělé. Je možná škoda, že jsem viděl Legacy dřív než původního TRONa, ale stále je to skvost. Speed Racer, který se pokusil o akční povídanou zaměřenou na vizuální zážitek vyhořel. TRON má šťávu, klasický přesto zajímavý příběh. A hlavně - je to nádherná vizuální podívaná, kterou doplňuje skvělý casting a luxusní hudba. Když to shrnu, je to super visuální, ale příběh přece jen má své mouchy a v něm právě se ta jedna hvězda ztrácí. Škoda. Mohl se ve velké konkurenci vyšvihnout mezi nejlepší filmy roku 2010, ale nakonec patří jen mezi ty lepší. ()

agent_barton

Nejsem žádný fanoušek prvotního filmu Tron z roku 1982, a tak se nebudu vyjadřovat k tomu, jestli se jedná o jeho důstojné pokračování či nikoliv. Za audiovizuální efekty bych udělil klidně pět hvězdiček, ale jinak mě samotný film nezaujal natolik, abych si ho pustil znova. ()

Alboin

Takmer dokonalý film. Úžasný, priam geniálny soundtrack, ktorý mi navodzoval nostalgické spomienky na počítačové hry spred roku 2000. Kvalitné technické aj estetické prevedenie takmer všetkého na čo sa dalo pozrieť. A neopakovateľný a nenahraditeľný Jeff Bridges. On vo svojej dvojúlohe udával celému filmu formát, ktorý ma uchvátil hneď od začiatku. Toto je súhrn obrovských kladov, vďaka ktorým hodnotím LED Sci-fi TRON : Legacy na 75%. A teraz zápory. Garrett Hedlund. Už pri prvom pohľade na jeho tvár sa mi chcelo vracať. Neschopný frajírek, mizerný herec a gumená náhražková postavička hlavného hrdinu, ktorý má zrejme rozprúdiť krv v rozkroku ženského publika. Pre mužské publikum je tu potom Olivia Wilde a spol. Musím uznať prácu programátorom, pretože aj 3D model Jeffa má väčší herecký talent ako pán Hedlund. Ale proti svitu mesiaca obstoja len najsilnejšie hviezdy. Takže vďaka mladému Garretovy, ktorému by som neveril ani pozdrav a ešte stále mám z neho traumu, jedna hviezda / 20% dole. Ostávajúcich 5% odoberám za dĺžku filmu, pretože som sa po hodine a štvrť začal nepríjemne dotýkať čela. Našťastie som to tentokrát prežil bez ujmy a dokonca viem aj o čom to bolo. Je zaujímavé, ako zbytočných 30 minút dokáže ubrať pary. ()

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi