Epizody(10)
-
Ein Engel für alle Fälle (S09E01)
-
Unverhofftes Wiedersehen (S09E02)
-
Schatten der Vergangenheit (S09E03)
-
Schmerzende Gedanken (S09E04)
-
Ein dunkles Geheimnis (S09E05)
-
Labyrinth der Gefühle (S09E06)
-
Und keiner darf es wissen (S09E07)
-
Nur das Schicksal kennt den Weg (S09E08)
-
Herzensdinge (S09E09)
-
Licht am Horizont (S09E10)
Hrají
Bastian Pastewka
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Beze slov (2003) (seriál)
Aram Arami
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Hugo Egon Balder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Dopisy od Felixe (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Maya Bothe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Anke Engelke
Kanada
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Rainer Galke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
O Vánocích (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Moritz Heidelbach
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Dietrich Hollinderbäumer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Bettina Lamprecht
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Markus Lanz
Itálie
Antje Lewald
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Manou Lubowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tao Tao (1983) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Matthias Matschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Palast (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Thomas Meinhardt
Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Sonsee Neu
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Katja Woywood
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Chris Tall
Německo
Sabine Vitua
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nora Binder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)