Jezero smrti

nylo

"Velice milý film, plný příjemných odrostlých dětí a jejich láskyplných rodičů, kterým ubližuje nesympatický pár, který se rozhodl roztahovat v jejich teritoriu. Opravdové navození rajsky reálných pocitů, vjemů a obrazů... Ač tato odrůda krásných filmů není na mé špici krásných a milých filmů, tento se opravdu nármně povedl a navodil atmosféru, kterou bych ROZHODNĚ CHTĚLA PROŽÍT!" ()

prezdivaka

Někdy mám pocit, že jsme každý koukali na jiný film. Ve filmu byla spousta špatných momentů ať už nelogičností či scénáristických berliček. Film je nenápadně posouván tak aby dospěl do finále přestože za normálních okolností by se tak nikdy nestalo. Naprosto souhlasím s larelay a nevím jestli se mám radovat, že nejsem tak slepý nebo být zklamán, že si tolik neužívám film, který se snaží avšak marně o realitu života. Měli byste se mrknout na britský film Pán much (1963). ()

ThomasCrown

Romantický výlet k jazeru, pri ktorom požiadam priateľku o ruku, jeden by si myslel, že si na to nájdem tiché miestečko bez spoločnosti. Prvá a najdôležitejšia chyba. Decká sa správajú ako sa správajú, jeden vodca, stabí ho poslúchajú, nemám námietky k ich vyobrazeniu. Rovnako výborná ťaživá atmosféra. No, absolútna nelogickosť chovania dospelej dvojice pre mňa zničila celý film. Zlatý Dustin Hoffman v Strawdogs. ()

Sasanka20

Tak tohle je síla, ale přežil jsem. Když si uvědomím, co jsem za poslední hodinu a půl viděl, docela mě překvapuje, že jsem film zhlédl až do samotného konce. Na druhou stranu jsem za to i rád, protože všechno to utrpení, hnus, krev a násilí nakonec ukázalo docela dost zajímavé vyústění, které mi bude ještě nějakou dobu ležet v hlavě. ()

oRi11

Po pročítání zdejších komentářů, jsem čekal daleko víc. Osobně si myslim že film je dost podobný snímku Ils/Them, který je daleko hororovější. Nepůsobilo to na mě uplně dojmem, že bych se strašně bál, spíš a to se filmu musí nechat, vás celou dobu udrží v napětí a nervově vás nenechá odpočinout. V některých chvílích by člověk nejradši dal hercům "facku", aby začali něco dělat a ne jen vyčkávali a schovávali se ve všem co je nápadné. Nakonec je vám ale líto, jak hlavní hrdinové dopadnou a donutí vás to nad dějem přemýšlet. Jako celek Eden Lake funguje a určitě stojí za zhlednutí. ()

Luff

Opravdu nevím, jak tento film ohodnotit. Mám z toho smíšené pocity. Na jednu stranu super výkon a děj, ale na druhou? Větší smolaře jsem neviděla! Vždyť to už ani není možný,aby měl někdo tolik smůly. Být mnou tak se hned na začátku na tý pláži sbalím a jedu do pryč. A navíc jsem ty odporný fakany vážně nemohla vystát. Postřílela bych je hned všechny naráz. ()

Honzeek95

Bezmoc, nenávist, do toho sem tam strach, i když ne tolik, jako bývá u hororů obvyklé. A do toho velice originální zakončení, které jsem teda neočekával, ale které se prostě musí ocenit. ()

1945

Poučné, protože opatrnosti není nikdy dost. Dnešní svět nemusí být vždy tak mírumilovný, jak se někomu může zdát. Dostatečně reálné, protože zde nenajdeme žádné trapné chyby, kterých je v každém filmu až moc. Dojemné a netradiční , protože do postav Jenny a Steva se každý při sledování filmu určitým způsobem vžije. Konec filmu překvapí a donutí k zamyšlení ()

Kopin

Eden Lake je vcelku brutální podívaná. Ale aby na člověka opravdu zapůsobila, musí soucítit s těmi terorizovanými a ubližovanými. V mém případě k tomu nedošlo. Sice mi ten mladý pár ze začátku připadal docela sympatický, moje sympatie ale ztratili velice záhy, a to už při prvním setkání s bandou vypatlaných pubescentů. Nedokážu se vžít do situace někoho kdo má páteř z pudingu. Nemohl jsem si pomoct, ale pořád se mi v mysli honila hláška z Červeného Trpaslíka "Odpusť bratře, že jsem ti zakrvácel nůž. Když dovolíš, seženu ti nový". Uznejte že po tomhle už jsem ten film nemohl brát vážně :-) ()

colapso

Tak tehle film,mě zasáhl dost hluboko.Tohle je o současné generaci,podané s takouvou realističností,že představa,že se to může stát klidně i mě,mě opravdu děsí. ()

berry.77

Tak tohle je pořádná dávka psycha,které malinko kazí některé momenty co by se asi nepovedlo za pár sekund,ale to dodává napětí tak stále zůstanu na 5*. ()

Mírouš

Viděl jsem víc filmů s podobným slasher tématem, ale tohle bylo fakt hustý, nečekal jsem, že to bude takovej masakr na nervy. Scéna z boudy, jak se snaží ošetřit rány a zastavit krvácení mi trochu připadala jako z Vojína Ryana, ale ke zbytku filmu nemám co dodat. Vyjjížďka zamilované dvojice k jezeru se pro ně změnila v brutální peklo... Partička znuděných spratků, v čele s bestiálním, manipulátorským parchantem z asociální rodiny, Brettem, si z nich udělají štvanou kořist. Hodně dlouho jsem se do filmu nevžil, jako do tohohle. Měl jsem sto chutí popadnout nějakej krumpáč, a skrz monitor ho jebnout Brettovi přímo do palice !!! Tak mě ten děj vtáhnul...K závěru filmu snad není ani co dodat, dochází mi síly i nervy. A teď si jdu dát nějakou silnou kořalku, abych se uklidnil... ()

sona123

Uf! No to bylo drsné, nechutné, drastické...krev prýští na všechny strany, napětí by se dalo krájet. A když už to vypadá na záchranu...Tak zvažuji, zda-li tu naplánovanou letní stanovačku nezruším...Po něčem takovém se rozhodně nedá spát, když, tak doporučuji podívat se odpoledne. Ale jinak rozhodně horor, nebo spíš thriller jak má být, zívat určitě nebudete. ()

Martin_W

Se zděšením jsem tenhle film dokoukal a musím říct.. Tohle bylo něco! Dějová linka je samozřejme jedna z těch "opotřebovanějších", ale to provedení bylo.. Nepopsatelně zděšující. Nebyla ani jedna scéna ve které bych se bál a i přesto tenhle snímek ve mě něco zanechal.. Nezapomenu na něj a hlavně budu dále doporučovat. 93% ()

mazadlo

Tak tohle by šlo , nečekané útrpné pronásledování po lesích s velmi povedeným závěrem ke kterému se dostáváte po příslušné gradaci a utrpení. Takové filmy mám rád a nebýt jedné scény která mi tam trochu neseděla dal bych těch hvězd i pět. ()

Oyer

Je pravda, že asi nebylo moc těžké napsat takovýto scénář. Jednoduchý děj, kde partička mladých puberťáků nahání po lese zamilovaný pár a nebojí se je jednoduše zabít. Pár spratků, kteří by potřebovali pořádně dostat přes hubu. Je pravda, že se nedalo tento snímek nedokoukat. ()