Americký prezident a britský premiér by šli do války, ovšem ne každý souhlasí, že válka je dobrá věc. Například americký generál Miller (James Gandolfini) a britský ministr pro mezinárodní rozvoj Foster (Tom Hollander) jsou zastánci míru. Když ovšem Simon Foster jaksi nechtěně podpoří vojenskou akci v televizi, získá najednou ve Washingtonu spoustu přátel. Pokud se mu podaří spojit se ve Washingtonu s těmi správnými lidmi a pokud se jeho pobočník (Chris Addison) vyspí s tou správnou stážistkou, možná se jim podaří i zastavit válku... (oficiální text distributora)

samuelsson

Úžasná gradácia deja, ironické dialógy a hlášky a neuveriteľný nadhľad nad celou vysokou politikou- to je podľa mňa In the Loop. V každom prípade čierny humor spojený s posmeškami a nadávkami (slovo f*ck sa povie snáď viac krát než v Big Lebowski) tvorí neuveriteľnú mozaiku zdĺhavých jednaní a nepodstatných bábok v politike. Dávno som sa tak nebavil, film presne splnil moje očakávania. ()

Charlinka

Sice jsem se párkrát usmála ale celá pointa filmu mi nějak unikla a Capaldiho neustálé nadávání mi prostě nestačí. ()

Agent Orange

Tak copak to tu máme? Vtipné dialogy: ano, britský humor: ano, chytrý scénář: ano, výborné herecké výkony: ano, nedefinovatelná tajná ingredience která dělá z dobrého filmu výborný film: ne. Zaslouží si tenhle zábavný (a trochu mrazivý) pohled do zákulisí mezinárodní politiky 75%? Ano. ()

Fosgo

Miliony slov a vět, z nichž většina smrděla vulgaritou …to byl první negativní dojem.... Fiktivní politické čachry, boje o moc a snaha urvat kus žvance, téma jistě zajímavé ...jenže nepříliš dobře natočené....mé negace pokračují! Bez oddechu a zastavení děj se řítil někam kupředu, ve snaze být parodickým a humorným. Ke smíchu urodilo se pramálo a politické satiře … té jsem příliš nerozuměl. Snad jen pro asi tři kratičká několikavteřinová zpomalení děje, vybrané téma a některé originální vulgarity lze nad výsledkem alespoň přimhouřit obě oči. Jo, a stíhat číst titulky pro množství proneseného výraziva byl doslova nadlidský výkon. ()

david666

Výborná politická satira se skvélými hereci a gagy, které v podobném prostředí určitě nečekáte. Zejména Angličané tady chrlí jednu hlášku za druhou, k sprostému slovu není daleko. Bavil jsem se. Musíte ale pozorně tento film sledovat, protože Vám můžou uniknout souvislosti. ()

Tomas_PO

Britská komédia s anglickým humorom toho najťažšieho kalibru, na politicko-sociálnu tému. Miestami príšerné trápne na spôsob legendárneho The Office, s prvkami Monthy Pithonovských absurdných vsuviek (problém s padajúcim múrom). Pobavil najmä výkon Petra Capaldiho a jeho nepredstaviteľné, síce vulgárne, no nesmierne vtipné dialógy. ()

Astonko

Tak toto vážne nie... O čom to akože chcelo byť? O politike? Príliš neprehľadné a nezaujímavé. Komédia? Na to by tam musel byť nejaký vtip. Dokument? To by muselo byť aspoň založené na reálnych udalostiach. 106 minút nudy o ničom a mne osobne ani ten formát vôbec nesadol. Jedna hviezda za Petera Capaldiho, asi... 1/10 ()

embee

Satiry není nikdy dost, britský humor je jeden z nejlepších na světě, a přidáte-li k tomu úžasné herecké výkony většiny zúčastněných, nelze než pochválit a užít si to, od začátku až dokonce. Tom Hollander, jako poněkud neohrabaný Simon Foster, je k sežrání. It´s difficult difficult lemon difficult:) ()

whitewater

Aniž bych viděl jediný díl seriálu "Je to soda", tak jsem se téměř 2 hodiny svíjel smíchy (a málem se i poch...cal, protože jsem film sledoval na FlimPlus bez reklamních přestávek). To byl hukot. Angláni (zde za pomoci pár US herců) jsou v politické satiře zkrátka bozi. ()

Johgas

Nenadchlo. Asi to mělo být jednoduché, ale já se v těch zapeklitých vztazích nevyznala. Kdo byl kdo, hlavně v Británii se mi úplně nedařilo rozklíčovat. Film jsem viděla s titulky a velice oceňuji český překlad - například hláška "vypadáte tam jak Rakoncaj s hitlerovským knírkem", popřípadě "ty mluvíš tak, že i Štěpánka Haničincová je proti tobě drsňák" se mi dost líbily. Akorát už nevím kdo komu to říkal.... ()

JimWalker007

V rámci žánru politická satira brutálne a zároveň nekonvenčne vtipné dielo... Peter Capaldi - špecialista na psychické mrzačenie, pekná spomienka na Jamesa Gandolfiniho. /Po vojne by nejakí vojaci mali zostať - inak by to vyzeralo, že sme prehrali./ ()

HMTD

Mám rád filmy z politického prostředí, také komedie z tohoto prostředí, ale musím říci, že tenhle film se mi do vkusu netrefil. Herecké výkony dobré, ale dialogy mne nebavily, ale styl kamery a celkově mne film nudil. ()

pierre_k

Tak tohle je přesně moje gusto. Přesto to na 5 hvězdiček asi není, protože kvalit stařičkého Yes, (Prime) Minister tento film nedosahuje. I tak se ovšem jedná o královskou zábavu. ()

Vilda

No popravdě nemusím to vidět znovu. Možná to bylo i kvůli postavě Malcoma Tuckera, jehož povaha je nesnesitelná a pro mě nepříjemná v jakémkoliv filmu. Raději se mrknu na "Jistě pane ministře" kde se alespoň víc nasměji. Film je sice poctivě natočen, ale občas jsem se nudil v přehršly slov o ničem. Ale docela věřím, že je to postaveno na reálných základech z politického prostředí :-D ()

JoudaCZ

Neuvěřitelně vtipné. Tedy jen do doby, než si uvědomíte, že se to nejspíš hodně blíží realitě. Pak je to ještě o řád vtipnější. ()

Politická komedie od tvůrce Viceprezdent(ky)

Politická komedie od tvůrce Viceprezdent(ky)

09.09.2018

Přesně osm studií vyjádřilo zájem o komediální námět tvůrce seriálu Viceprezident(ka) a filmů Ztratili jsme Stalina nebo Politické kruhy Armanda Iannucciho. Ten přitom svůj nápad sdělil světu… (více)

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky