Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Gazzellka

nikdy nepochopim, ako sa da tolko filozofovat nad jednym blbym akcnym filmom, ktory sa odlisuje len v tom, ze pekne plasticky vyzera a tecie tam o trocha viac krvi ako v ostatnych. osadenstvo tejto webky sa zmrsklo na pseudoodbornikov, co porovnavaju, hladaju chyby a dristaju uplne zbytocne o nejakom pribehu... prosim vas, hra tam mickey (cim zapornejsiu postavu ma, tym je lepsi), ktory toho nikdy moc nenahovori a na ostatnych sa pozera dost dobre na to, aby ste pozuli svoje pukance a nachos, vychlemtali kolu a spokojne odkracali domov. ale to vam evidentne nestaci, rozpisovat sa tu o tom, ako chyba filmu dejove neviemco a co sa na ktory iny film podoba mi pripada naozaj narusene. uvedomte si konecne, ze 300 bolo 300, immortals boli immortals a neupinajte sa tolko na reklamne kecy akoze "od tvorcov filmu 300," lebo vam to polezie na mozog este viac ako doteraz. tiez by bolo vhodne pripustit, ze ked clovek zhliadne 20 000 filmov, je dost pravdepodobne, ze medzi nimi najde iste podobnosti. mickey rulezzz. ()

Tomasson

Immortals jsou solidní akční podívaná, u které je na co se dívat, ovšem zároveň je promarněnou příležitostí. K zemi ji sráží hloupý scénář a to tak, že hodně. Např. motivační řeč Thesea je tak hloupá a plytká, že se ptáte sami sebe, jak je možný, že za tohle někdo dostal zaplaceno?! Přitom je jasné, že právě tahle pasáž měla být jednou z nejsilnějších pasáží filmu. Co si tedy budu pamatovat po odchodu z kina? Slušný vizuál, krásná figura Freidy Pintový, bitvu Bohů s Titány...šlus. A ještě jedna věc mě napadá: Může mi někdo vysvětlit, jak může mít Immortals přístupnost od MP-10 ?! Čtvrcení,půlení lidkých těl, sekání hlav a jejich rozbíjení na kaši,vyhřezlá střeva a připravení zrádce o pinďoura kladivem je v pohodě, na tak nízký rating a nahá koza Freidy Pintový je už příliš?! V jakém světě to, sakra, žijeme?!? ()

PhobiaCZ

Ikdyž to možná nemělo dokonalý scénář a bylo to horší jak 300 (-> podle komentujících), nebyl to propadák. Nechápu, proč se všechno se vším musí pořád srovnávat, vždyť to bylo dost dobrý. Mělo to svou dynamiku a vůbec mi to nedovolilo se nudit... ()

El_Wray

Většina lidí tu srovnává immortals s 300, podle mě je to blbost... jde o úplně jiný příběh a vůbec film, který se podle mě srovnávat s 300 nedá, má to jen dvě velké podobnosti a to je boj v tunelu a zrádce radící nepříteli, ale který nový film v dnešní době, nemá něco z filmů, co jsme už kdysi viděli. Když už bych to s nějakým filmem srovnával, tak s novodobím Soubojem titánů a tady mají immortals navrch. 66% si myslim, že je pro tento film málo a tak dávám 5 hvězd:) ()

jobina

Bez předsudků a s hlavou plnou jiných myšlenek, nezatížená hodnocením třístovky, (která se mi mimo jiné hodně líbila). Ano, sice můžu mít pocit, že mé znalosti starých řeckých bájí a pověstí jsou mou velmi chatrnou stránkou. Ale nic jsem neočekávala a přesto jsem odcházela s čistou hlavou. Jistě, na mne příliš krve a některé scény jsem fakt neviděla přes pevně zavřené oči, ale zase nádherné obrazy složité ve své výsledné cílené jednoduchosti bez kýčovitosti. Jednoduchost děje, přesto pro mne zajímavější než jakákoliv Oddyseova sága. A mé dětské já bylo skutečně potěšeno. ()

Rostinak

Tento film byl pro mě zklamání. Je to odůvodněno tím, že jsem čekal podobný biják ve stylu 300: Bitva u Thermopyl. Film je bez příběhu, bez výrazné postavy, celkově vztato mi to přišla jako kompilace filmů 300: Bitva u Thermopyl, Pán prstenu a Tróji. Jedna hvězda za povedené souboje bohů s immortals, kteří zas tak immortals nebyli. ()

joullinar

A to len za Rourka a pár celkom obstojných momentov, ktoré boli vlastne všetky aj v trailery - zase... ako inak. Bolo to, ale zlé, veľmi veľmi zlé lepšie povedané. Čo tam po tom ako to vyzera hore z Olympu, ked tí čo tam na ňom "sedia" vyzerajú ako v kostýmoch z gay porna a plus sami vyzerajú ako z Twilightu, čo vlastne aj myslím jeden bol. Jedine Zeus vyzeral asi normálne. V Súboji Titanov tam bohovia aspoň vyzerali ako chlapi a aj kostýmy vyzerali k svetu, ale toto..., už len prvý záber na tých trtkov na Olympe vo mne vyvolával smiech. Možno by to, ale nebolo také príšerné keby práve kostýmy a helmy mali iné, bo jeden vyzeral ako dikobraz (a to som sa potešila ked ho Zeus mrskol cez stenu, nádhera...), Poseidon mal masku ako prisámbohu nejaká mucha. Ale aspoň zábery na Hyperiona potešili, a radšej sa dívať na jeho pupok ako na vampírsky bledé telá a že mali svaly...no bóóže. Bola to nuda miešaná s občasnými absurditami (drbeš sa cez solnú púšť aby si niesol 4 hnusne čierne trámy, načo a kam?neviem), menej bitiek ako by človek čakal. Theseova úžasná burcujúca reč, bola tak trápne orangutánsky zbytočná... 3D miestami hádzalo podivuhodné farby, inokedy bolo zase veľmi pekné. Ale čo z toho keď to bola len jedna predvídateľná nudná s*ačka s otrepaným námetom, akých sa sem z Hollywoodu valia tony. Jednoducho spoilerovsky: príde statník, trochu si potrpí, ale stretne statnicu, ona ukáže riť a hned ju aj pomiluje, dunčo mu ukradne luk, lebo on je taký granblavý a vypadne mu z papŕč, potom zase dakam idú, statník hodí reč, všetky nabitý gréckym patriotizmom odhodia strach, vypustia sa titáni prídu vampíri, chvíľu sa tam mlátia potom pár postáv čakano-nečakane zarve, na konci mladý potomok pofuní do kamery ako v Blair Witchi, záverečné titulky, vybehne slza šťastia, je KONIEC. Neďakujte za ušetrené peniaze. ()

Vampira

Všechny tři hvězdičky jsou za vizuální stránku filmu, ta je prostě úžasná. Bohužel se to nedá říct o příběhu, postavy , které nejsou nějak extra sympatické, se prostě nějak a někam přesouvají, a přitom se brodí hromadou klišé a nelogičností. Ale také zmíněným působivým vizuálem, a vypadají u toho většinou dobře, musím přiznat, že mé oko několikrát se zalíbením spočinulo na vypracovaných mužských tělech :-) ()

Swampy

Na IMDB som si vsimol postavy, ktore sa vo filme neobjavili, ocakavm teda rozsirenu verziu, ktora by mohla trosku pozliepat nie prave konzistentny uvod. Urcite lepsi snimok ako novi Titani. ()

Sonjushka

Neurazí, nenadchne. Řečtí bohové obtěžkáni zlatem a nepředstavitelnými klóbrci, špinaví svalouni a všude tma a násilí, jo a jedna "nutná" milostná scéna. Ach, těšila jsem se velice, tohle bylo zklamání.Vleče se to, až na konci to má spád. Velká škoda třeba těch Titánů, kteří byli povedení, s tím se dalo více pracovat. Hvězdičky za ně, a za ty hezký svalouny. ()

QueenOfSpade

Mne sa veru Immortals páčili, aj keď som pri niektorých scénach preventívne zatvárala oči, brrrr. Čo sa príbehu týka, nič prevratné, ale dalo sa pri tých takmer 2 hodinkách v pohode vydržať, film rozhodne nenudil. Vyzdvihla by som božské osadenstvo, hlavne Zeus a Athena boli dokonale stvárnení, musím skonštatovať, že Isabel Lucas je mimoriadne krásna herečka a dobre sa na ňu pozerá. To isté platí aj o Lukovi Evansovi, Zeus v jeho podaní bol maximalne charizmatický a verila som mu každé slovo a gesto. Jediné čo by som im vytkla je vtipná "pokrývka hlavy" ktorú mal Poseidon, tá vo mne vyvolávala salvy smiechu :) Finálový battle medzi Bohmi a Titánmi bol simply epic, najlepšia časť filmu. Ďalším plusom je nepopierateľne pohľad na Henryho Cavilla, nejednej dáme v publiku klesla sánka :) ()

petrkoub

Trailer k filmu je super, ale film už takový bohužel není. Bitvy praktivcky žádný nejsou a velice slaba dějová linka filmu taky nepřidá. Pro milovníky fantasy určitě doporučuju shlednout, ale radši od toho moc nečekejte. ()

Honzzinn

Po grafické stránce úcházející. Ale tím to končí. Filmu by prospělo více akce a méně mluvení, protože herecké výkony (až na Mickeyho Rourkea) byly opravdu silně podprůměrné. Slabá příběhová linie a největším zklamáním byli titáni zobrazení jako nějací neandrtálští lidojedi (ačkoliv závěrečná bitva bohové X titáni byla výtečná). A právě za tu závěrečnou bitvu a Freidu Pinto, na kterou se dobře dívá dávám filmu 3*. Nicméně jedno z velkých zklamání roku. ()

Urahara

Kdybych se měl držet zažitých konvencí, ihned dám odpad. Odhlédnu-li ovšem od toho, že by film měl být inspirován řeckou mytologií, tak z toho alespoň vyšel průměrný akční biják, s průměrným příběhem, podprůměrnými hereckými výkony (vyjma Rourkeho záporáka), nadprůměrné triky + skvělý pankáč. Pár scén mě vyloženě rozesmálo, ale jelikož v sále nikdo nehnul ani brvou, tak i filmaři to nejspíš brali moc vážně, což je škoda. 3D naprosto zbytečné, jediné co vyniklo byly titulky během filmu. ()

goauld

Během filmu (a obzláště ke konci) jsem si pořád řikal...jako bych už to někde viděl... A pak mi to došlo (hlavně v tunelu). Bitva o Thermophyl - třista z místa. Opět tu máme neohroženého rolníka který veden pomstou sformuje armádu (nejdříve ohrožených - později neohrožených) proti mohutné přesile. Film celkem obstojně udělán, nicméně 300 z místa přecejen byl o nějakých pár kapek silnější káva. Navíc film ocení mnoho diváků trpící prostatou neb o "WC vaty" zde není nouze ;-) Každopádně co se týče bohů - Zeus rozhodně zde není presentován jako hlavní vládce bohů, ale jakýsi "měkota"jekota s pekotou, který v určitých rozhodujících chvílí neví!!!!!!!co má udělat!a holt mu musí "přítel na telefonu"(neboli další s bohů - tentokrát opět "sladoučký" Poseidon)poradit. A co se týče Theseovým proslovem, vzpomněl jsem si na záznam K.Gottwalda a jeho projev z 1948 "k lidu". Akorát, že tam se nebouchalo o štíty, ale svorně řvalo hurááááááá :-) A závěrečný teleport Theseuse na olymp - to mi velmi připomínalo startreekovský teleport - avšak v novější verzi 1.05:-)) Jedna hvězda navíc je za velmi šukadelickou (jak by řekl Austin Power) Athénu, ikdyž i s tou Freidou to taky není k zahození ;-) ()

Hellcarax

Vyložené zklamaní... čekal jsem vizuální orgie jindy nápaditého Singha a co jsem dostal??? Děj, kde se nic neděje; stále stejné nudné lokace, logika filmu nulová; dialogy k pláči; laciná zpomalení ala Paul W. Anderson; hudba ubohá; když už nic, tak jsem čekal alepoň akci ale i ta byla ubohá a závěrečných obstojných 10 min to nezachrání..... 300 nesahá ani po kotníky a i tak hloupý Souboj Titánů tento film předčí (zde najdeme alespon obstojnou akci za akcí) ()

madline24

Strašná nuda. Film se stylizuje do podoby "300", ale bohužel bez velkého úspěchu. Vizuálně docela pěkné (občas), ne tak dobře zpracované jako 300 (které ve své době bylo opravdu něco extra) a hlavně strašně nedějové, nudné a někdy až směšné (obvzlášť "Bohové",např Poseidón s tou podivnou konstrukcí na hlavě, která vypadala, že co chvíli odpadne anebo vypíchne někomu minimálně jedno oko). Zatímco u 300 jsem byla okouzlená výpravou a děj mě bavil, tady mě nebavilo takřka nic. ()

DaveidMAN

Válka Bohů mě nepřekvapila ani nezklamala. 64% je opravdu objektivní hodnocení. Pár prvků z 300 tam je, ale není to tak dobře natočené. Některé scény byly až dost morbidní(manželka to těžce nesla). Na konci jsem čekal větší akci. Co jsem postrádal nejvíce byl děj. Bylo to ušité horkou jehlou. Něco jako Souboj Titánů. Škoda, že tomu nedali o půl hoďky déle a mohlo to vypadat úplně jinak. ()

souleman odpad!

Nuda, hodně žvatlání, Xerox z filmu 300 byl mnohem lepší záporňák a na tom tyhle příběhy přece stojí. ()

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?