Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

IAMAD

Podle mne zbytečně kritizovaný film. Já se u něj moc bavil a celé režisérovo pojetí vynikající. Určitá podobnost s 300 tam, je, ale Válka Bohů jde ještě o trochu dál, což je jen dobře. Znázornění bitev a bojů drsné, ale parádní. Bohové i titáni vypadají přesně tak, jak mají. ()

Xiras

Film bez pribehu a postav. Navyse so zlym vyberom hercov. Absolutne mi tam nesedeli. Ani Rouke, a to nehral vobec zle. Nebyt efektov, tak to je len detsky pribeh natiahnuty do dvoch hodin. ()

akiro

Naprosto hloupý film, který těží pouze ze speciálních efektů a bojových scén. Tvůrci si vybrali pár postav z Řecké mytologie a splácali příběh podle svého. Když už bych chtěl natočit něco z této doby tak se aspoň držím pověsti a nepletu mladým lidem hlavu. Pokud chcete vidět dobré bojové scény tak si na tento film zajděte, pokud chcete něco víc tak si pusťte šmouly v Animáčku. ()

s.u.g.e.r.

Nemá to příběh, nemá to herce, nemá to spád...zato to má efekty, o což nejspíš v současnosti jde především :-ú ()

norbik

I kdybych nepřihlížel k Řeckým bájím a pověstem, i kdybych se nekoukal na to že Indka hraje Řeckou věšteckou pannu, i kdybych pominul vzhled Titánů tak ten film je absolutní slátanina možných i nemožných bludů. To není ani na to sednout a vypnout když vás to nutí se neustále chytat za hlavu a říkat proboha proč udělali tohle, ježiši to tu museli takhle zvorat? Absolutní ztráta času naplněná občas hezkými efekty a zvukem, to je tak asi všechno.. ()

radiel

Bohužel mě hlavní hrdina moc neoslovil.Za to pan Rourke ano je mu jsem roli krypla věřil,obsazení Dorffa je úplně zbytečně filmu jako by to nepomohlo další známe jméno.Co se týká efektů skvělé rosekávání nepřátel hlavně bohy.Čekal jsem daleko větší finální boj bohů s titány i tak musí říct že právě tech posledních 10minut bylo asi nejlepších z celku.3*** a vic ani ň.Ve srovnání s 300kou brak ()

sisaq

Naprosto zbytecny film, ktery se 300 neblizi ani z daleka. Doukoukat tento snimek byl opravdu narocny ukol... Obrazovemu zpracovani jakoby neco chybelo, pribeh zadny a jako vrchol sestava hercu na vrcholu olympu - no jeste ted se te povedene taskarici musim smat. Teda vlastne ne - 30% ()

dogzila

V.I.Lenin prehovoril všetci si pobúchali v divokom riťme po štítoch a išli bojovať. :) Okrem toho sa tam objavili prvky zo Star treku, Hellraisera, Saw, Troja, 300, Muppet show ... atd mix, z ktorého vyšiel bezpohlavný a hlavne nezmyselný sliz. Dve úbohé * za zopár dobrých záberov a kostýmov. Mickey Rúra vypasený ako snehuliak podal klasický výkon proste záporáci mu idú, kňažky sa obetovali rôznymi spôsobomi, proste každej čo patrí. Fešáci v klietke kúsali roxorové tiče o divný večer bolo vystarané! ()

Kate.Juliet

Tak od tohohle snímku jsem coby obdivovatelka řecké mytologie čekala víc. Výběr herců byl víceméně dobrý (proto jedna hvězda), bohužel celkově předvídatelný děj, i přes to, že tenhle Teseus měl s tím "původním" pramálo společného. Navíc mi připadalo rušivé podivné ztvárnění Bohů - na Bohy mi prostě herecky ani kostýmově neseděli ... A Titáni? Nad těmi mi doopravdy poklesla čelist. I v knížce pro děti jsou zobrazováni lépe. Velká škoda. ()

Rob318

Je to velice průměrné i když efekty jsou dělané precizně.Větší surovost ve filmu, zakrývá nedostatečné dialogy, ale není ji zase tolik aby si toho divák nevšiml. ()

Zofan

Když jsem viděl trailer, tak jsem jásal. Hurá, řecká báje o Theseovi, nejoblíbenějším hrdinovy lidí i bohů, navíc v hábitu 300. To chci vidět. Po shlédnutí bych si přál, aby se tak nikdy nestalo. Pokus jít ve stopách 300 se nakonec ukázalo jako paradoxně jediná světlejší část filmu. A to je pro mě celkem smutný fakt. Tento film mě pouze utvrdil, že se nikdy nechci podívat na moderní remake Souboje titánů ani nic podobného. ()

Ftrider

Totální pohodová oddechovka. Vizuálně opravdu nádhera. Já jsem se královsky bavil. Ale. Něco málo tomu opravdu chybělo. Srovnávat to s 300 mi přesto nepřijde fér. Pokud nic nečekáte, dostanete mnoho. ()

Schagi odpad!

Vysvětlil by mi někdo o čem to celé bylo? Příběhu chyběla jakákoliv koncepce, chování postav zcela nelogické, při prvním sledování bylo naprosto zřejmých několik chyb v poskládání scén. A jako třešnička na dortu....pochopení toho, proč krále obránců hlída všeho všudy jeden strážný, který ani neumí vytáhnout meč, bylo zřejmě mimo mé intelektuální možnosti... Už dlouho jsem nelitoval takhle promrhaných téměř dvou hodin. ()

luukaas

Shlédnuto a musím konstatovat...Válka bohů opravdu nemá příběh, je to vše takové poslepované bez špetky smyslu pro detail. Postavy jsou nezáživné absolutně bez života a jediné na co zmůžou jsou prázdné dialogy, které působí na diváka jako červený hadr na býka.....Celé se to tváří jako když vezmete film 300, celé to okopírujete a postavíte děj na antickém příběhu. Ale, abych jen nekritizoval efekty jsou opravdu povedené a to co se nestihlo ve 300, tak tady to graduje. závěr filmu je poměrně svižný a snaží se dohnat co se dá za každou cenu. Naivně jsem čekal, že film bude více akčnější se spousty efektních soubojů a pocitu, že sledujete něco úžasného, bohužel opak je pravda, je to film, který nenabídne nic přesvědčivého, ale mohlo to dopadnout mnohem hůř, ale také i lépe....!!!!! Proto hodnotím 6/10, aspoň za slušný závěr..... ()

Jackof25

Skvělé filmové efekty,dobré obsazené role méně známích herců a rozmanité prostředí. Děj mohl být trochu propracovanější než klasické "zabil jsi mi matku zabiju já tebe" , ale nic proti. Osobně mám rád filmy z časů bohů, králů a hrdinů kteří neváhají položit život za to co věří. Film se dá shlédnout jen jednou, po druhé by mě to asi nelákalo. Filmové efekty, zpomalené zabíjení a krev je hodně velké plus které tento film dělá tim čím je. 4/5 protože k dokonalosti mu něco chybí. ()

Polda99

Pokud bych měl vybrat jeden důvod, proč se kouknout na tenhle film, tak je to vizuální stránka. Nevadí, že je příběh celkem děravej ani že scénář by potřeboval pořádně vylepšit. Vizuální stránka je tak dechberoucí, že jsem ochotný odpustit ostatní nedostatky filmu. ()

Von Kempelen

O srovnání s 300 si film říkal už od doby, než cvakla první klapka. Ale radši to neměl pokoušet, protože z potencionálního digitálního souboje odcházejí Immortals s pláčem a natrženou řití. Takovej film bych čekal odpoledne na nějakym z béčkovejch kabelovejch kanálů. A Mickey Rourke (ač dělá, co může) prostě celej film neutáhne. ()

Gaston155

Nemali byť Titáni obrovité bytosti?Plytké,s minimálnym dejom,ale celkový dojem je dobrý.Škoda že sa hlavný hrdina s tým lukom nepohral dlhšie,aj hodnotenie by sa zdvihlo. ()

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?