Hvězdná brána: Hluboký vesmír

• USA SGU Stargate Universe
Kanada / USA, (2009–2011), 29 h 21 min (Minutáž: 44–45 min)

Diskuze

Nevada (hodnocení, recenze)

Luciáni byli připravení dobře. Zato z Younga udělali zase vola. Ale musím říct, že až na dvojici Eli+Chloe se mi tenhle díl opět líbil. Konečně to začíná připomínat SG.

O´Neill (hodnocení, recenze)

No, tak Luciáni byli holt hodně nachystaní, co na to říct :) Ono by jim to bylo prd platné, kdyby Young neselhal ve svých vůdčích schopnostech, a hned jim hned vypnul vzduch...

Nevada (hodnocení, recenze)

Líbí se mi, jak je každá parta co míří na Destiny prozíravá a bere s sebou hořáky :o)

O´Neill (hodnocení, recenze)

Finále nám docela graduje, škoda těch hrozných efektů, ale jinak palec nahoru :)

wenca (hodnocení, recenze)

Nevada: Když je mohl používat Baal Company proč by ne Lucianska Alliance? Když, jak se zdá, často cestovali na Zem.

Nevada (hodnocení, recenze)

Odkdy Luciánská aliance používá notebooky?!

Ale jinak dobrý díl.

Norzog

Norzog (hodnocení, recenze)

Asi bych měl znovu zkouknout SG1.. nějak mě uniká kdo to byla Lucian Alliance...

O´Neill (hodnocení, recenze)

fabecc1222: Takže ty myslíš, že když někdo udělá titulky z transcriptu (a to si piš že pro UKR ripy nic jiného nebude), tak MGM nebude mít nic jiného na starost, než se dívát po českých stránkách koho zažaluje? :D To už dříve zažaluje tu ukrajinskou TV...

wenca (hodnocení, recenze)

Asi jo, ale i tak na to koukám a vypadá to celkem GooD, takže se těším na další díl, bohužel za 14 dní

hemoglobin

hemoglobin (hodnocení, recenze)

o tom dosť pochybujem to by nebolo tak voľne stiahnuteľné, skôr to vidím tak že Ukrajinsky nikto nevie :P

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

Jestly se nemylim tak kdyby k tomu nekdo udelal tytulky a dal je na net tak porusuje autorsky prava stejne tak jako ta ukrajiska TV ne?

wenca (hodnocení, recenze)

Ale když je ukrajinský rip tak by mohli být už i titule ...

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Nebude to tym ze 19 diel sa vysiela oficialne (ak neratam tie ukrajinske ripy) az na dalsi tyzden? :-)

wenca (hodnocení, recenze)

Hledám jak odušu, ale za boha nemůžu najít ani anglické titulky k 1x19, nemáte nějaky tip? ´=/

typek123

typek123 (hodnocení, recenze)

To je taková kravina že to neni ani možný. Jak nějaká telenovela. Nechápu hodnocení 71% protože tohle je ostuda seriálu stargate. Don S. Davis se musí v hrobě obracet!!!!

hemoglobin

hemoglobin (hodnocení, recenze)

O´Neill:Everett, kvôli vám meškám na poradu o národnej bezpečnosti. Young:To mi je ľúto, pane.  O´Neill: No, ak by ste niekdy na takej porade boli, určite by vám to ľúto nebolo.z titulkov http://www.sgtt.scifi-guide.net/ Asi najvtipnejší dialóg v tomto seriály :D

Gadyn

Gadyn (hodnocení, recenze)

Musím říct, že po slabší první polovině série(za něco stál snad jen 8.díl) se karta hodně obrací a snad žádný díl z druhé poloviny nebyl vyloženě špatný a dobrých přibylo :)

Nevada (hodnocení, recenze)

Hm, tak já jsem dala Avatarovi 3* - cca 60 %. Ale tu "změnu" u O´Neilla nechápu taky. Od začátku je tady zuřivým zastáncem jak je SGU skvělý seriál a jednotlivé epizody jsou super. Fakt nemáš pocit, že si protiřečíš?

McClane: Tebe řešit nebudu, běž se raději dívát na svého 100% Avatara

Charon11

Charon11 (hodnocení, recenze)

Musím říci, že Rodney (doplňovaný Zelenkou, který občas něco prohodil česky) byla jedna z mých nejoblíbenějších postav. Taková postava mi v UNIVERSE chybí.

O´Neill (hodnocení, recenze)

McClane: Ne, skutečně nebdíš. Jen si nepamatuješ co čteš ;) ... Ano, sám jsem dal Universe pět hvězdiček, ale to vícemeně z principu, že je to Stargate, tak se mi to začalo líbit (nevím nevím, zda by se mi to začalo líbit pokud by to nebylo Stargate) a kdyby jste se mě zeptali co se mi na Universu líbí - tak to opravdu netuším
Tedy abych to shrnul - jsem zapřísahlý fanda série Stargate, SG-1 jsem žil, a Atlantisem pokračoval. Pak však přišla razantní změna v pojetí celého seriálu v Universe. Ten se mi v podstatě začal líbit jen proto, že jsem si neustále namlouval je to přece STARGATE. Ale že se mi začal líbit, neznamená, že je tak skvělý jako původní SG. Hvězdičkami nelze vyjádřit to co bych Atlantisu, natož SG-1 dal - takové hvězdičky tady nejsou.
DtX: Postavy v Atlantisu byly takové různé. Ronon ti nesedl - já jsem si ze začátku oblíbil Forda, a pak když jej no nezabili, ale přeměnili řekněme na hybrida a moc se nevyskytoval, a nahradili jej Rononem, tak jsem byl docela naštvaný. Po čase jsem si ale na něj zvyknul, a v oblíbenosti byl na tom asi podobně jako Ford. Teylu jsem nikdy nijak extra neřešil, nějak jsem ji moc nevnímal, nebo se možna snažil nevnímat, ale nadruhou stranu mi vyloženě nevadila. Rodney - heh, to jsi menšina která na něj nadává, asi nejlepší postava z celého Atlantisu - skvělé hlášky, a perfektně zahráno. John byl ve stupnici u mě asi o něco méně oblíbenější než Rodney, ale víceméně se doplňovali, a oba byli asi nejoblíbenější. Co se Elizabeth týče tak ta byla ze začátku asi tak jako George Hammond v prvních sériich SG-1 - nejdříve se strašně držel protokolů, po pár sériich, kdy si na SG-1 pořádně zvykl, a byl pro ně více než jen vedení, se však řídíl instinkem a i když to bylo proti protokolům - schvaloval to. Elizabeth je na tom stejně, a první sérii je taky taková nesmělá, a velice se řídí protokoly, když si ale na lead-team zvykne, je to jako s Georgem. Carson byl rozhodně skvělý a řadí se u mě po bok Rodneyho a Johna k nejoblíbenějším Atlantis postavam - super zpestření, a vedle Rodneyho opravdu exceloval. Když ho tvůrci odstranili, byl jsem hrozně naštvaný, a místo něj dali Jennifer. A to je podobná básnička jako u Ford vs. Ronon - ze začátku nic moc, ale pak jsem si na ní zvyknul a byla skoro tak oblíbená jako Carson. No, a úlet s tím, že Carsona po kritice fanoušků vrátili - to se mi nechce komentovat - bylo ho tam fajn vidět, ale neměli to dělat. Kdyžtak v nějakém podvědomí třeba Rodneyho protože byli nejlepší přátelé, ale jako clona...to neměli. No a Sam Carterová - ta tam byla jen taková doplňovačka v páté sérii, jelikož tam každý díl nebyla, byla jich tam jen pár. Moc se jim tady nepodařila, jelikož rozhodně neměla ten charakter z SG-1, a byla chováním taková trošku druhá Wreyová...No..a když u jsi tak vytahl ty postavy z Atlantisu, tak jsem se tady trošku o nich rozepsal :) Přeji dobrou noc

Hvězdnou bránu čeká reimaginace

Hvězdnou bránu čeká reimaginace