Hvězdná brána: Hluboký vesmír

• USA SGU Stargate Universe
Kanada / USA, (2009–2011), 29 h 21 min (Minutáž: 44–45 min)

Diskuze

McClane

McClane (hodnocení, recenze)

já čekám něco ve stylu "Telford se se skřetama skamarádí a zrovna ve chvíli, kdy bude Destiny nejhůř se čirou náhodou objeví a zachrání situaci"

wenca (hodnocení, recenze)

McClane: ten návrat bude epický a nenapadá mě jak by ho mohli provést, každopádně bych to nechal chvíli odležet, což se asi i stane

McClane

McClane (hodnocení, recenze)

okej, první díl na tři a půl hvězdičky, možná nejlepší vůbec, fungoval téměř po všech stránkách, bavil jsem se a poprvé se možná i doopravdy o někoho obával. Ale jelikož v dalším díle se má prej řešit noha tý vypatlaný čúzy, tak se nebojím, že by kvalitativní vzestup pokračoval. Navíc čekám Telfordův "Deus Ex Machina" návrat, takže srandy bude zase dost:)

Caszidy

Caszidy (hodnocení, recenze)

Bohužel to zatím kvůli nízké sledovanosti vypadá, že i když SGU zdánlivě překoná porodní bolesti, tak se jí přesto stanou právě kvůli sledovanosti osudné. Potenciál naznačený v některých částech první řady, jenž se jak všichni očekáváme ukáže více ve druhé řadě, se tak v třetí řadě nenaplní. To by také znamenalo definitivní konec světa Stargate. Tedy dokud MGM neprodá licenci někomu jinému, jelikož televize SyFy si vzhledem ke sledovanosti už asi další řadu neobjedná a nový seriál či film ze světa Stargate už vůbec ne.

Ravi

Ravi (hodnocení, recenze)

Konec dobrý, ale jestli všechno dobré, se teprve vokáže. Pokud jde o můj názor na zbytek, mohlo Rushovo tajemství zabrat klidně celý díl, jinak jsem byl zklamán z výzvěd o pocitech mezi vojenskou posádkou a podobných srandách. Ale celkově jeden z nejpřínosnějších dílů.

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Poslední díl ukázal, že pokud už seriál pracuje s nějakou osobní a osobnostní rovinou, funguje jen u jedné postavy. Alespoň u mě.

Nevada

Nevada (hodnocení, recenze)

U mě nic moc. Ale je mi jasné, že budete povětšinou odvaření z toho konce...

O´Neill (hodnocení, recenze)

Tak co, poslední díl? Zase nespokojenost u určitých lidí, nebo uznáte - dobrý díl?

wenca (hodnocení, recenze)

To dítě TJ tedy skončilo v koši nebo se teleportovalo někam? :-D

Nevada

Nevada (hodnocení, recenze)

Jako v tomhle seriálu už čekám jen na to, až Chloe otěhotní s jedním z těch vodních emzáků. Samozřejmě se to dozví(me) až na konci série.

Lukinsons-

Lukinsons- (hodnocení, recenze)

druhá série začala celkem dobře, akorát jsem se nudil u těch částí ohledně TJ a na konci zase písnička...

Dan9K (hodnocení, recenze)

berg.12: máš na mysli ten díl, jak se pomstil Tannisovi? :-)

O'neill: tak samozřejmě, že naši hrdinové z SG1 jsou úžasní a také se mnohdy obětovali pro jiné, ale taky se často stávalo, že někde třeba havarovali a poslal se pro ně záchranný tým, který vychcípal, aby naši hrdinové mohli žít. Ale často se tihle týpci oplakali, to jo, takový Stevens, Friesen, určitě i nějakej Jones a tak...budiž jim země lehká.

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

O´Neill: To si vážně hodně vedle, situací, kdy v sázce bylo spousta jiných životů bylo daleko víc, než těch, kdy se členové týmu pro ně obětovali. Na záchranu Teal'ca třeba jednou málem obětovali celý SG program.

O´Neill (hodnocení, recenze)

Dan: Promiň, ale nejsi trochu mimo? "...že se takhle sám O´Neill a spol chovali neustále v SG1, dělali všechno pro to, aby sami sebe zachránili, i když to ohrožovalo moc životů okolo a i když na záchranu jednoho z nich, muselo padnout spousta jiných vojáků" Jestliže si sledoval SG-1 pořádně, tak jistě víš, že všichni z nich by se raději obětovali, než aby ohrozili životy ostatních...Nechápu tedy, jak můžeš něco podobného říct...

Dan9K (hodnocení, recenze)

O´Neill: já jsem se tedy špatně nedíval. Nikdy sis nevšiml, že Jack je mnohem více zlý, vyčítavý a nekompromisní na každého člena letectva kromě členů SG 1 a Hammonda? To ses asi díval špatně.

A ano bylo by po nich, ale podle Younga by tím zabil Rushe a toho Telforda, což mu O'neill vyčítal, že ho to ovlivnilo. Ale vyčítal mu to i přesto, že se takhle sám O'neill a spol chovali neustále v SG1, dělali všechno pro to, aby sami sebe zachránili, i když to ohrožovalo moc životů okolo a i když na záchranu jednoho z nich, muselo padnout spousta jiných vojáků.

wenca (hodnocení, recenze)

To byl největší fail toho seriálu ... mohl je všechny sundat a Rushe případně oživit ... nevím jestli je dement Young nebo tvůrci seriálu

O´Neill (hodnocení, recenze)

Dan: Vždyť mu to vyčítal právem. Young byl na ně připravený, a kdyby nechál odsát atmosféru těsně předtím, než se otevřela brána, a oni vešli, nemuselo by nic z toho být - prostě by bylo po nich. A Jack nikdy svině nebyl, očividně ses díval špatně.

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

Tak předtim myslel na to aby zachránil svůj tým,teď musí myslet na to jak zachránit celou planetu.

Dan9K (hodnocení, recenze)

Pobavilo mě, jak O'neill v 19. epizodě vyčítal Youngovi, že nevypustil atmosféru u tý brány, i když by to zabilo nějaké přátele ve prospěch ostatních. Přitom v SG1 by radši obětovali celou Zemi, aby zachránili Carterovou. To jsem moc nepochopil :-) Ale co, Jack byl dycky svině na všechny, kromě svýho týmu.

Hvězdnou bránu čeká reimaginace

Hvězdnou bránu čeká reimaginace