Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

robbiee

[imdb: 6.8/10] | me: Dobre spracovaný film so svojským charakterom a zaujímavým hereckým obsadením. Vďaka ústrednej téme, ktorou je okrem internetu hlavne porno biznis sa z tohto filmu stáva ľahká gangsterka (o špinavých praktikách) na štýl The Snatch, čo je príjemné osvieženie a dáva tak filmu iný než "geekovský" rozmer. If I've learned one thing, it's that business is a lot like sex. Getting in is easy, pulling out is hard. ()

Superpero

Skvěle a zábavně udělanej film. Je to v podstatě gangsterka, kde se všichni přetahujou o megavýnosnej byznys s internetovym pornem. Luke Wilson v hlavní roli je přesnej a líbilo se mi, že byl dobrák. Nejlepší byl ale permanentně sjetej Giovanni Ribisi a nejlepší scéna, když jeho kámoš totálně zkoksovanej poletoval ve stavu beztíže. A i když je to o pornu, tak tam je rodinný poselství, no já se prostě bavil a byl jsem i napjatej. ()

rikitiki

Jeden z hlavních hrdinů je zároveň spoluautor i producent filmu? Hned mi připadalo, že jeden z trojice, která se zaplete s ruskou mafií, místní mafií, pornem, dětským pornem, drogami atd. je nějak podezřele čistý. Jako andílek, který spadl z nebe a přitom má dost rozumu, aby proplul špinavými vodami, aniž by ztratil víc, než si jen zlehka ušpinil špičky křídel. - Blbost! Tomu se nedá věřit ani za mák. ____ Jinak je to ale fascinující, vzrušující, napínavý a chytrý příběh. Nejspíš jen velmi volně inspirovaný skutečností, než že by tu skutečnost věrně zobrazoval. ()

dr.fish

Opravdu nevím o co se tvůrci filmu snažili. Vznikla směs nudného amerického humoru kořeněná sexem pro náctileté (mládeži přístupno), navíc je vše zobrazeno přinejmenším naivně. Už styl vyprávění prostřednictvím vypravěče s nejameričtějším přízvukem v Americe, který blábolí jeden nesmysl za druhým a vrství ty kecy na sebe v dobré víře, že vytváří příběh, předznamenává průser. Film připomíná "eintopf" vařený pejskem a kočičkou, dali do toho vše co mají rádi, naštěstí to pak snědl někdo jiný. Já to s úsilím zkonzumoval celé a doufal, že na konci bude alespoň průměr. Všechno špatně. Rodina je základ státu! Tak to ne. Je to hodně špatná vykrádačka, velmi nepovedená...40% ()

Paxxx.cz

Prostředníci aneb pravdivý příběh o tom, jak se fenomén jménem porno dostal na internet. Nejvíce bych vyzdvihl herecké obsazení (Wilson se do role "slušňáka" hodil a pro Ribisiho jen další pro něj typická role pošuka). Škoda, že film ve druhé půlce trochu ztrácel grády a nevydrželo nastolené tempo. Přesto jako pohádka pro dospělé určitě dobrý...6/10. ()

• Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)
  • Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)
  • Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)