Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

smike

Tak co k tomu říct. Snyder otevřel zombies tematiku podivným Úsvitem mrtvým, potom se blýskl pro mě oblíbenýmmi Watchmeny a ještě tu máme testosteronové fantasy 300. Dále jsme tu měli trailer, kde peroxidová holčina masakrovala samuraje s rotačním kulometem, skřety, draky, robo-nacisty a droidy. Člověk si řekne, stačí vypnout mozek, pustit slinu a nechat si splnit dětské přání. Příběh je tam samozřejmě jako spojka mezi sci-fi/fantasy úlety. Takže to vypadá, že nic nebrání koukat se na herečky v ultrakrátkých sukních s katanami v ruce a roztomilým úsměvem. Jenže je tu háček. Nějak to nevypadá cool a něco tomu chybí. Když se dívám na úlet, chci vidět něco jako Nevěstu zkříženou s Neem a ksichtem princezny Mononoke. Zpomalovačky a rokec na pozadí tu je, ale nefunguje jako ve třístovce. Když skončí vizuální žrádlo, film se snaží navodit jakousi myšlenku, která by tenhle bordel slepila dohromady. V tu chvíli ale bylo moje iq tak nízko, že jsem to už nepobral. Tak promiňte, pane režisére… ()

Deth

Po zhliadnutí tohto filmu som bola v rozpakoch a zmätená. Film pôsobil neucelene a miestami až trápne. Niektoré scény sa ako tak ešte dali, ale celý film bola zmáchanina viacerých žánrov čím film stráca na hodnote. Povedzme si otvorene Snayderovi sa tento snímok nevydaril. Jedine čo oceňujem je hudba a nápad. Škoda, že práve ten nápad nebol zvládnutý omnoho lepšie. ()

zekon odpad!

32min 35s, přesně tolik se dalo obětovat času této nehorázné slátanině bez hlavy a paty. Chápu, že ten co si zapálí dva tři špeky z toho bude na větvi, ale jinak se to prostě vstřebat nedá. Odporný styl videa z počítačové hry se stupidní kamerou, fuj. Snyder to asi dělá schválně, dobrý film...300...pak odpad Watchmen.....dobrý film, Legend of the Guardian...a zase odpad Sucker Punch. Aspoň je ale jasné že dívat vždy ob jeden film. ()

bodion

Jedine co mi ten film ponukol je poznanie ze Pan Prstenov by bol pri rovnakej stylizacii ako je v dracej sekvencii este lepsou fantasy. Vidiet film s takymto stylom s dobrym pribehom a od dobreho rezisera to by bol sen. Inak je to bohapusta sracka ()

Courrier

Páni, těšil jsem se na tenhle film pěkně dlouho a jsem opravdu velmi rád že mě nakonec nezklamal. Věřím tomu že tenhle film si buď zamilujete nebo si budete ťukat na čelo co o bylo za pi... tak jako tak se nedá filmu upřít pořádná dynamika a svižnost. Skvělý soundtrack který potěší spíš mladší publikum a perfektní kamera. Střih také bez výtky jen ten scénář je vážně trochu moc. Snyder se už neměl vůbec pokoušet do toho zatahovat nějakou hloubku protože se mu vážně nepovedlo. K pěti hvězdám bych seškrtal snad jen už takhle krátký scénář a byla by to vážně pecka. ()

teseth

film působí jako slepenec několika krátkým úvodům do nového světa v nově zakoupené hře. je pravdou, že v tomto případě by to byla asi nejoblíbenější hra. bohužel ve filmové zpracování s pokusem o nějaký hlubší příběh to působí zmateně a infantilně. kamera a vizuální zpracování ale byly výborné takže dávám 3*. sice se mi lolitky líbí ale hlavní protagonistka mi v těch culíkách moc neseděla. ()

miromir

vizualne vitecna podivana, pribehova linka je uz slabsi, nic mene koukalo se mi nato moc dobre a ten soundtrack lybovka ()

samoso

Zack Snyder připravil opulentní vizuální a zvukovou žranici a dokázal tím, že patří k tvůrcům, kteří dokáží nejlépe využít možností dnešní techniky a technologií. Pohříchu ale nejslabším článkem je scénář, potažmo příběh. Přechody mezi jednotlivými levely děje jsou dost krkolomné a měl jsem problém se ze začátku orientovat, kdo, co a proč dělá zrovna tohle. Ovšem scény typu obří ninja s rotačním kulometem, armáda zombi nácků pod zeppelinem, honička letadla s drakem nad nádvořím plným polonahých dívek střílejících kulomety armádu skřetů, porcování járobotů ve vlaku, stojí za vidění. Nacpat tohle všechno do jednoho filmu chce odvahu. Nicméně doufám, že Snyder vytne svým Supermanem políček všem posměváčkům a neskončí jako jeden nejmenovaný Ind. Nemusím nutně v každém filmu najít poselství, občas se rád prostě nechám bavit a o to přece jde,že.. ()

VanThomass

Tohle se zkrátka povedlo! Snyder si po velmi úspěšných komiksových adaptacích natočil film pouze a jen podle sebe a to je dobře. Hlavní představitelku tak posílá do světa fantasy, kde se nebojí opravdu ničeho a je to mix všeho, co si dokážete představit. Akční scény nemají chybu a myslím, že se nenajde nikdo, kdo by Babydoll nefandil, o to více jen zdrcující závěr… Na co nesmím zapomenout je opravdu bombastický soundtrack! ()

ragtime

Komerčný neúspech sa dá pochopiť, pretože film nestrávi každý, ale máloktorý kultový film mal spočiatku úspech u ľudí. ()

SnOuWeX

Asi jsem opravdu hlupák, ale úplně jsem to pochopil až na druhé zkouknutí. Není to pět, pač mě to úplně nedostalo, jako třeba 300, atd. a není to úplně to co jsem si představoval. Jinak výborně zpracované akční scény, velice pěkné slečny a hodně dobrý O.S.T. Velice mě potěšili rysy z japonské kinematografie, tedy mě alespoň tak připadali, např. vlak s roboty a též je poměrně zajímavé, že v celém filmu byla asi jen třikrát vidět krev. Jinak nezbývá než říci: „Děkuji za pěknou podívanou Zacku." ()

kacudzde

Se samotným příběhem o tragickém osudu osiřelé dívky to slavné není, ale tenhle psychedelický výlet do jejích představ si celkem užijete. Ve kterém jiném filmu uvidíte dohromady kabaret, zmutované nácky, skřety jako z LOTR, draky i roboty? Vizuálně dobře udělané, zpomalovačky využité s mírou a zajímavý soundtrack. ()

HMTD

bavil jsem se moc dobře, strhující akce a střídající se prostředí které vypadalo jako by bylo inspirováno filmovými trháky jako pán prstenů, já robot, a kdo ví čím ještě. Možná je to až přehnaně sexistické, ale do jisté míry je to umění. Co má tento film na kreativitě, sráží hlavně fakt že příběh mohl být trochu složitější a mohli alespoň na chvíli ukázat ten tanec od kterého nemůžete odtrhnout oči. Dal bych tak 70, pokud bych nebyl chlap tak 60, no a kdybych preferoval příběhovost 50. Hlavní plus je začátek, konec a moment u kuchaře. ()

Sallydvor

Po dějové stránce slabší, ale film udržel moji pozornost. Provedení filmu je úžasné určitě doporučuji stojí za skouknutí. ()

xxxdvorixxx

Velice podivná směsice videoklipu/trochu připomínající fauna/počítačové hry. Často dost zábavné ve chvílích snění, prostě úlety. Ale bez přidané šťávy, jen využívá jasných klišé, na které sice dobře naráží, jenže je nikam film nerozvádí dále. Ve chvílích "tvrdé reality" naopak hlavní hrdinka hraje otřesně (možná schválně...). ()

dudel3333

namiešané divadlo je dokonalé a nakoniec je vam po tej miešanici uplne nagrc.Film o všetkom a o ničom spolu.Ak ma ten film mal zabiť nudou tak som už mrtvola.Možno keby babenky zhodili všetko a rozdali si to medzi sebou,bolo by to skvele lesbo porno ()

MK_ultra

Sucker Punch u mě dostal tři hvězdy jen kvůli vizuální stránce, a musím přiznat ta mě bavila. Scény odehrávající se v herní atmosféře jsou vyvedené a banda slečen,které vypadají jakoby vyskočili z manga komixu mě baví ,protože k tomuto žánru mám blízko i kdyby byl takzvaně béčkový. Bohužel, příběhová linka je tak chabá, že by srdce zaplakalo. Dejme tomu námět.....celkem slušně rozjetý příběh děvčátka sotva dvacetilétého, odvedené ho do ústavu pro chobnomyslné.....ačkoliv ohrané téma,má spoustu rovin a Zack Snyder je nevyužil ani v nejmenším....ale ani to by nebyl takový průšvih, kdyby nás Snyder překvapil nějákým rozuzlením.....Je tu patetická snaha o velké emoce,apelace na hodnoty jako je přátelství, sebeobětování a tak, ale divákovy jsou předkládány (z toho ja kje sestavený a použitý scénář) spíš jako opravdu patetický žvást náctileté panenky....to je smutný fakt. Prostě spousta věcí ve scénáři je jak vystřižená ze pokleslé literatury a to mě na Sucker punch nejvíc vadí. Nehledě na to, i ta dobře rozjetá herní linka nemá monstrozní zakončení, které by si zasloužila. A která by to snad i zachránila....Sucker Punch mě nadchl i zklamal, a zklamání bohužel převažuje ()

Motyuek

Já mám dlouhodobě problém s filmy pana Snydera. Neoslovilo mě 300, rozpačitý jsem byl ze Strážců a naneštěstí ani tento výtvor ve mně nějaký hluboký dojem nezanechal. Je tady v podstatě klasická hra s barvami a jsou tu krásná mladá děvčata, ale to je asi tak vše. Prolínající se reality jsou prosty logiky, nějak mi do toho "nehrála" hudba a našlo by se toho víc. Ale abych jen nekritizoval, oceňuji vizuální stránku a oceňuji výkon Oscara Isaaca. ()

intheend

No přiznám se, že nevim jak to hodnotit. Dost zvláštní film, kterej mi myšlenkou připomněl Počátek. Ale narozdíl od Počátku sem tohle pochopil, v Počátku sem se na konci už totálně ztratil. Tohle zas není zdaleka tak dobře zpracovaný, ale určitě stojí za zhlédnutí. Celkem slušnej soundtrack, pěkný holky, ale hodnocení tak 50% ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)