TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (více)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiální text distributora)

superzurda odpad!

Po shlédnutí jednoho necelého dílu: koho tyhle kraviny zajímají? Co je mi do toho jak bydlí Krampolovi? Nezajímá mě, že herec Sypal se chce zviditelnit, tak ve své zoufalosti pozve štáb do svého plesnivého bytu, kde jaksi nevětral a svádí to na radnici, která provedla tu strašnou sviňárnu, že mu dům zateplila. Jako vrchol všeho byl rozbor líbačky Dyka s Vilhelmovou. Kam se hrabe elektronická tužka ve studiu Buly. Debilní pořad pro lidi bez vlastního osobního života. ()

marrrrian odpad!

A teraz vážne, keďže k samotnému programu ma nenapadajú vhodné (a slušné) slová: Mahulena je jako fakt žena? :D ()

Jack_F.

Bulvár nečtu(i když občas se člověk mrkne, když to leží před ním, že?) a tohle je bulvár a ani to nepopírá, že je to bulvár, tak v čem je problém? Ovšem jako publicistický..:D:D:D ()

MorraEddie odpad!

Chápu,že se pořad stále drží na televizních obrazovkách. Stále existuje hodně lidí,kteří mají tak nudný život,že musí sledovat životy druhých a jejich mediální skandály. ()

Tomik00 odpad!

Když chcete usnout, je to v pohodě. Jinak vám tenhle pořad nic nedá. Je v něm více reklamy, než informací. Jasný odpad! ()

Vital odpad!

Když jsem byl nemocnej a nebylo se už na co koukat,tak jsem zavítal na archiv Streamu a pustil si pár těchto pořadů.Ne,vážně už nikdy více,dívat se na to,jak někdo přibral,zhubnul,zbohatl,zchudnul,má ošklivé/hezké šaty,v čom jezdí,kam jezdí s kým spí,kolik má plastik....... Šmankote!!!!!!! ()

stenrik odpad!

Když se řekne Top Star, představím si bulvár první třídy. Skrytý smysl tohoto pořadu je pomlouvat a drbat všechny celebrity. Takový "Pavlač Mahuleny Bočanové". Top Žvást magazín... ()

milada008 odpad!

Odpad všech odpadů, ve kterém se exibují rádoby celebrity, které uvádějí ještě větší nuly, než je sám pořad. ()

Bodega_Bay

tak a proč vlastně jsem tak přející....no asi proto, protože jsem to párkrát viděla a zjistila jsem, že tam nejsou na ty slavné postavičky hnusní, že je nepomlouvají a že nešíří takové ty negativní pomluvy typu podívejte, kolik si kdo vydělal, podívejte, v jakých vilách bydlí, případně si nevymýšlejí, že má někdo nádor na mozku nebo se rozvádí (když nerozvádí) nebo je sexuálně deviantní (když není). Toť vše, no. když občas přepínám a narazím na to, kouknu se, ono to není nijak životně důležité, to ne, ale proč se jednou za rok nepodívat na Vlastu lanýže Hájka. ()

Rychleji odpad!

Zkreslený bulvár nahrávající lidem z Primy a škodící lidem z ostatních televizí ... Neustálé propagování Novotného, Hanychový a Bartošový a tak nějak celkově pořad pro podprůměrně inteligentní ženy .... Doufám, že tomu nikdo nevěří. Mimochodem nádherná ukázka toho, že televize nám ukazuje jen to, co chce, abychom věděli, nebo abychom si mysleli. ()

jonnybe

Mám rád tento typ pořadů. Vy ani nevíte jak se člověk u toho dovede nasrat. Můžete namítnout, že i dnešní politická situace a samotní politici dovedou to samé, ale to má bohužel hmatatelné dopady. Tohle zaplaťpanbůh ne. A tak si akorát řeknu, že být normální je asi dost nenormální. ()