„V českém šoubyznysu se dá jen máloco utajit, ale v pořadu Přísně tajné se neutají absolutně nic.“ Tímto mottem se řídí nový společenský magazín ze života hvězd a zákulisí šoubyznysu. (oficiální text distributora)

LuNaj odpad!

Hm, tak tohle tady fakt chybělo. Když už pořad o celebritách, tak Top Star na Primě. Mahulena je alespoň sympatická moderátorka. Narozdíl od Tofifého. ()

pe3czech odpad!

tomuhle chybí snad jen aby znělku zpíval na playback nejmladší z Hrušínských s podkresem hlasu Michala Davida ()

Almando odpad!

Jednou sme se s kámošem o něčem bavili a nemohli sme si vzpomenout na Sagvana...tak mi ho popsal slovy "To je ten pičus co uvádí tu pičovinu s tů pizdů"..........Já myslím, že lepší charakteristiku tohoto pořadu by nikdo nevymyslel..:) ()

stybro odpad!

Humus,nejvíc mě tam štvala ta ošklivá čarodějnice co hodnotila oblečení celebrit a přitom sama vypadala jako hastroš.Prostě pořad o ničem.I Sagvana to moc nebavilo,jak šlo podle jeho výrazu vidět. ()

oskiii odpad!

Pro diváka TV Nova, byly poslední tři roky první dekády nového tisíciletí, utrpením. A tahle zoufalost to jen potvrdila. ()

Milonak odpad!

Tomáš Hanák, Xaver Veselý, Diana Kobzanová a k tomu duo Tofi + Kocurová. A teď budeme hádat - copak mají všichni společného? Ano, správně, všichni se snažili o vlastní "talk show". Všechno to dopadlo úplně stejně: absolutní zhovadilost, naprosto necharismatičtí a nezáživní moderátoři s neschopností vést dialog a zejména klást trošku normální otázky. Já prostě nechápu, jak si tohle může jakákoliv televize pustit do vysílání. To se na to nejdříve před uvedením nikdo nekoukne? Skutečně nejsem z principu zaměřený proti těmto typům pořadu - jak mně bylo řečeno - ale ať se "moderátoři" aspoň trošku nechají inspirovat těmi úspěšnými..... 5% za to, jak Kocurová vypadá. ()