Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

!Malak-11!

!Malak-11! (hodnocení, recenze)

Jejiž teda nwm, kdo se v tom má vyznat já rád složité a zamotané filmy, ale někdy se toho tady zamotá moc, jinak myslím si že tam Costas bude dlouho, prostě jsou lidi co ho tam chtějí a lidi co by ho tam radši neměly. Je to tak. Já doufám, že se to konečně začně trošku objasňovat, protože se zatím jenom zamotává stále víc a víc.! O čem má být vůbec tenhle díl?

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Já osobně bych si představoval, že Hoffmanovi hrábne, a začne si hrát na Boha, podobně jako Amanda. Ovšem vzhledem k tomu, že Jigsaw je mrtvý, nebude ho mít kdo zastavit. Snad až na... Jill Tuck, ta určitě sehraje svojí roli. Bylo by dost předvídatelné, kdyby ona nakonec byla nový Jigsaw, s něčím takovým počítají asi všichni. Taky je tu pořád možnost, že se odkudsi vynoří doktor Gordon, a zavře dveře za uvězněným Hoffmanem s hlubokým "Game Over." Hlavou mi vrtá spousta otázek, a rád bych odpovědi k nějakým z nich... A doufám, že znovu nepůjde o časově propletený příběh. Rád bych, aby se šestka skutečně odehrávala po událostech ze všech dílů (vyjma flashbacků, samozřejmě). Jestli ne, nevím, kdo se v tom pak už vyzná..

mzss1 (hodnocení, recenze)

Jo to si taky neumím představit-doufejme,že tam vydrží dlouho :)

Silvana (hodnocení, recenze)

mzss1, aj ja dúfam, že Costas v 6 dieli prežije. A verím, že vyjde zase ako víťaz, tak ako na konci 5ky, to bolo ozaj dobré. Lebo neviem si predstaviť, kto by bol nový Jigsaw v ďalších dieloch.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

matoon: když já byl zrovna dost zvědavej, jak na můj poslední post zareaguje Campbell..

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak jo: Třeba si lámat hlavu jestli Costas v šestce přežije-ale spíš si myslim,že jo. Věrný nástupce Jigsawa aby nepřežil......

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Campbell: tak to se pleteš. Já nikoho neotravuju v poště, a nepíšu mu dál a dál, i když mě výslovně požádal, ať toho nechám.

Campbell (hodnocení, recenze)

Riddle a nejvíc kdo to tady vnucuje a snaží se vyvrátit cizí názor jsi ty

mzss1 (hodnocení, recenze)

Costas se do Saw hodí-takový temný chlapík. A Bell taky-ikdyž už je tam dlouho....

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Samozřejmě. A lidi by měli názor ostatních respektovat... A ne vnucovat a stokrát omýlat, jak je někdo perfektní a... Proti všem, a hlavně proti Kanaďanům....

matoon97

matoon97 (hodnocení, recenze)

Každý má vlastný názor, takže podľa mňa tu o hlasovanie absolútne nejde.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Přečti si diskuze k ostatním saw, ok? A navrch ne, nespočítal jsi to dobře.

Campbell (hodnocení, recenze)

aha takže 4 lidi jsou pro bella a 4(včetně mě beze mě 3) pro Costase(jestli jsem to dobře spočítal, inu to rozhodně není 90%

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Silvana: fakt mě baví povídat si s tebou. za 1) nikde jsem nepsal, že můj názor je odborný. za 2) když si 90% lidí myslí jednu věc, a zbylých 10% jinou, objektivní je pohled té většiny. Vážně budeš argumentovat tou hláškou, že všichni jsou blázni, jen ty jsi letadlo? Já ji opravdu nemám rád, tak to prosím nedělej. za 3) proti Mandylorovi nijak zaujatý nejsem. Vlastně mi byl docela sympatický (jak vidno z diskuze u něho), dokud jsem si ho nezačal spojovat s tvými dementními přesvědčovacími metodami. Takže jestli sis dala za cíl znechutit ho co nejvíce lidem, jen pokračuj, jde ti to dobře.

4everMan

4everMan (hodnocení, recenze)

Bylo by asi dost debilní, kdyby všechny postavy hráli ve všech filmech stejní herci, ale Costase by vyměnili, ne?

Silvana (hodnocení, recenze)

Tom Riddle, nebuď smiešny. Je mi ľúto, ale ja nesúhlasím s tvojím "odborným názorom". Vraj objektívny? Veď ty si proti Costasovi úplne zaujatý. Aj všetci ostatní, čo tu o ňom vypisujú nezmysly. Faktom je, že hral v 3, 4, 5 dieli, bude aj v 6ke, tak to s jeho hereckým výkonom nie je až také zlé. A Costasova 20- ročná filmová kariéra tiež svedčí o jeho talente. V tej scéne bol perfektný, keď skríkol na Jigsawa: "What do you want from me?" Costasov výraz je skrátka jedinečný.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Já myslím, že je rozdíl mezi objektivním pohledem člověka posuzujícího kvalitu výkonu a posedlé fanynky.

Campbell (hodnocení, recenze)

To je tak zajímavá diskuze. Občas se divím že tu jsou takový lidi. Je opravdu těžké pochopit, že pro někoho je lepší Costas pro někoho Tobin.

stration

stration (hodnocení, recenze)

Costas je DŘEVO! Jeden a půl výrazu v ksichtu a jinak NIC! Fakt nerozumím, jak může tato postava někoho zajímat a ještě si o ní myslet, že je ta hlavní! Proč pořád oživují a flashbackují Bella? Charisma Bella je nepopiratelné. No a stejně tak Costas = NULA!

Silvana (hodnocení, recenze)

Čo to tu trepete ?? Aby bolo jasné, Costas je skvelý, sympatický, perfektný, charizmatický herec a svoju rolu v Saw hrá vynikajúco. Slizkí a drevení ste vy, čo to píšete. Režisér vedel, prečo ho vybral. Len nech ešte Costas hrá aj v 7ke ! A samozrejme aj v 8ke, 9ke... o)))