Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

st.ranger (hodnocení, recenze)

Čtvrtý díl byl jasná bída, první tři totiž fungují jako jakž takž uzavřená trilogie. Tohle rejpání je opravdu trapné. Co přijde za 10 let? Saw 22: Nevlastní Samantin bratr s Hoffmanova pokolení? Už to steně na konci neumí překvapit jako první díl. Konečná pointa je prostě o ničem.

!Malak-11!

!Malak-11! (hodnocení, recenze)

Pane bože, dit tohle je kort na dnešní poměry docela zlatej horor, když se vám nelíbí tak to je vaše věc, už se to tady okecávalo tolikrát.! Prostě někomu se to líbí někomu ne někomu víc vyhovuje Amanda někomu Hoffman to už tak prostě je.! Já osobně budu za každý dallší díl šťastný

st.ranger (hodnocení, recenze)

Amanda, WTF? Ono když už se objevuje Jigsaw, je zřejmé, že se budou zase hrabat v minulosti a narušovat příběhovou linii. Na nic jeného se asi autoři ani nezmůžou. A nebo to bude Amandy dvojče, která byla v záloze připravená převzít tohle dílo. No to už by byla super kravina, ke které to stejně celé spěje.

cikynko55

cikynko55 (hodnocení, recenze)

Na oficiálnej stránke SAW je pár nových fotiek. Neviem, či ste ich už videli, ale je na nich Hoffman s Jill, potom Hoffman pred nejakým strojom a tak ďalej... Kto chce vyhľadajte cez google.

Sklepkan

Sklepkan (hodnocení, recenze)

už by mohli vyměnit theme song. Už se za ta léta docela odposlouchal :P

stration

stration (hodnocení, recenze)

Seriál to už v podstatě je. Akorát se musí trochu dýl čekat na další díl :-)

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

No s Piseriusem musím trošku souhlasit pochybuju že nějaký 80 letý dědula bude koukat na porno:-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

já myslím, že v nějakých určitých věcí věk hraje roli, ale neříkám, že to musí být 100% pravda vždycky. Jen v některých případech. Ale toe jedno. Nějaký lidi by se našli co by semnou souhlasili tak jakoby se našli i proti..:D Ale to je jedno je to kravina řešit. :)

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Pilda17: Takže jak jsem řekl a tvrdí další, na věku opravdu nezáleží a těžko říct na čem ano.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Neříkám na sledování filmů bavím se o hodnocení filmu. Od určitýho věku na to má každý názor jinej.

Tygy

Tygy (hodnocení, recenze)

U sledování filmu absolutně nezáleží na věku, ale natom na co zrovna máte chuť...

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Jo to je možný, že tvoje mamka. Moje mamka taky koukne na horory ráda. Ale je to rozdílný i věkem. Prostě jo. Mě je 18 a kouknu na všechno pohádky romantiku akční válečný horor atd. Prostě vše. Ale na tom věku neříkám že záleží 100% ale z nějaký části jo. :) Ať chceš nebo ne je to tak. I když vyjimka potrvzuje pravidlo.

pugs

pugs (hodnocení, recenze)

Na veku naozaj nezáleží! Ja som mal 12 a už som pozeral drámy, je to v poriadku? Je:-)

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

tak sorry pildo ale tohle kravina je. Moje máma ráda kouká na akční filmy ať už jsou jakkýžkoliv a je jí 65 a líbí se jí. Mě je 19 a táhne na 20 a stále rád koukám třeba na pohádky.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Věk v tom hraje velkou roli řeknu příklad mladý lidé mají rádi většinou akční filmy a horory nebo tak. Když vemu starší už mají radšíi něco jiného. A třeba příklad můj děda bere film už jestli je Americký nebo ne a když jo tak ho nejvíc zkibicuje a pošle do e a neumím si představit, že by kouknul nějakej 70 letej děda na horor a pak ho ohodnotil 5* to se fakt nestane pro ně je to kravina! Tak že říkám, že věk v tom hraje také roli.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Věk v tom roli nehraje. Já zase nechápu, jak se někomu Rotf může líbit, ale to už tu jistě všichni ví. Obecně mi v Saw od čtvrtého dílu vadí právě ta kašovitost a už nejsem na konci překvapen tak, jako u prvních tří dílů.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Campbell: Tak to je jasný.. :D hele třeba pro mě je nej film Transformers 1 a 2 a vůbec nechápu jak někdo může dát odpad, ale i takový lidi se najdou. Otázka názoru a hlavně i věku.