Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

st.ranger (hodnocení, recenze)

Pokud nekoukáš na odvrácenou stranu všech těchto okolností, kterou je neomezená možnost to natahovat do nekonečna, tak ani nemá cenu se s tebou bavit. Nemám nic proti flashbackům, pokud mají úroveň, ale pokud se v 5tém díle dozvíme, že Hofmann byl ještě dříve než Amanda a ona o něm nevěděla, promiň, ale to je opravdu k smíchu.

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Flashbacky vrcholem neoriginálnosti? O čempak se tady budu přít, že, v dnešní kinematografii je toho tolik, co ještě nikdy nebylo použito... A vůbec, i kdyby "trojka" byl jeho poslední plán před smrtí, to neznamená, že neměl další připravené už před tím, a jen je nestihl sám vykonat.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Jako že to je ještě návrat do minulosti? Tak to bylo opravdu vrcholem neoriginálnosti.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Protože ve trojce se zmiňuje o svém posledním díle před smrtí, ale to by asi chtělo se pozorněji koukat, že?

st.ranger (hodnocení, recenze)

Podle traileru soudím, že měl tuto hru opět Jigsaw připravenou. Jak trapné.

Guilemot

Guilemot (hodnocení, recenze)

to Pedestrian: ba naopak,kdybych si atdy toho traileru nevšiml,tak abych si nevšimnul že nějaký saw VI vůbec vzniká a dozvěděl bych se to až od někho z okolí...vpodstatě sem na tom stejně jak st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Pedestrian: Dedukji z toho, že jsem na tom stejně. Po posledních dvou ubohých dílech skoro i doufám v něco lepšího, ale to jsem asi hodně naivní.

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Pedestrian: To je pitomá úvaha. Spíš je to zklamaný názor někoho, jemuž se první díly opravdu líbili, jako mě a ze zbytku si raději zakrýval oči dlaněma.

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

A přesto ti to nedá a máš zapotřebí se k tomu vyjádřit. Ten film tě zajímá.

Guilemot

Guilemot (hodnocení, recenze)

tak,trailer mě vůbec nic neřekl..vlastně je mi uplně jedno jestli tohle neuvidím,stejně jako sem neviděl tři předchozí díly....už to totiž začíná být ohrané..

cikynko55 (hodnocení, recenze)

Acha. Díky hoši :-) Snáď to bude v slušnej kvalite na internete skôr ako u nás v kinách. :D

Tygy (hodnocení, recenze)

Řekl bych, že ani náhodou. V dnešní době, kdy technologie dokáže odhalit kameru v místnosti není šance. Je však pravda, že jednou za čas se objeví TS v dobrý kvalitě

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

Myslíte, že příjde doba kdy filmy natočené kamerou z kina budou na internetu v DVD kvalitě?

Tygy (hodnocení, recenze)

Jde o rip filmu, který je v poměrně v dobré kvalitě. Ovšem občas se v obrazu objeví určitá chyba (mnohokrát okem nepostřehnutelná). Tento rip zvaný R5 pochází z Ruska (region 5). To je asi tak (hodně) ve stručnosti vše.

Tygy (hodnocení, recenze)

Někdy to bejvá do druhýho dne, ale v příšerný kvalitě. Pokud ti jde o kvalitu počkej si minimálně na jestli vyjde R5. Jak dlouho to bude trvat nedokážu odhadnout.

cikynko55 (hodnocení, recenze)

Počujte ľudia. Chcem sa opýtať. Po akej dobe po premiére sa zvykne objaviť film všetkých tých stránkach, kde sa dá sťahovať, cez rapid a pod.? Viete to niekto? Lebo ja to budem mať asi doma stiahnuté skôr ako bude u nás premiéra. Lebo som sa dočítal, že premiéra u nás je naplánovaná n Apríl (Duben). A to čakať nechcem. Díkes!

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

A už to zase začíná. Pilda17: Když se ti ta serie tak líbí udělej si nějakej fanweb tohle je všeobecná diskuze a člověk si tu může psát co chce.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Tak na tu sérii nečum, když se ti to nelíbí od 3 dílu jak říkáš. To nemá smysl. Lepší než 1 a 2 to určitě nebude to je jasný. Ale tak nechte lidi kterým se ta série líbí na pokoji. A nekurvěte jim ten pocit!!! Mi se na další díl těšíme tak nás v tom nechte a jděte si psát píčoviny jinam třeba na xchat kde nikoho srát nebudete! :D

st.ranger (hodnocení, recenze)

2cikynko55: Ach jo, tak srozumitelněji pro všechny. Debilita je podle mě to nevkusné natahování. Jo a sice se na ty díly kouknu, ale trojka byla posldní, kterou jsem viděl v kině. Za zbytek nehodlám platit.

2sniper18: Plně s tebou suhlasím. U některých hodnotících bych se domníval, že hodnotili jen aby měli zářez na pažbě.

Kryton

Kryton (hodnocení, recenze)

Další díl v seriálu SAW. No jéjé. Poslední 2 díly jsou megatrash, který si nezadá s Hostelem. V díle 20 přijde i kouzelnik? :D

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

cikynko55- lenže tak to nie je len pri tejto sérii, ale pri všetkom, aj ked´ ja osobne to nikdy nepochopím. Napríklad, ked´ vidím, že niekto ohodnotil 20 telenoviel a všetkým dal odpad. No podľa mňa to teda normálne nie je. Mňa, ked´ niečo nebaví, tak sa tomu radšej vyhnem. Napríklad, ked´ som čítal samú chválu na Harryho Pottera, tak som si teda pozrel jednotku a polovicu trojky a kedže to je podľa mňa o ničom film, tak som s touto sériou definitívne skončil. Nebudem predsa míňať svoj čas na blbosti len preto, aby som mohol nejaký film skritizovať. Ale pri väčšine ľudí to tak nie je a tak potom s radosťou dávajú samé odpady.

cikynko55 (hodnocení, recenze)

Nechajme sa prekvapiť. Či už pozitívne alebo negatívne. Ale čo je zaujímavé, že každý kto má k tejto sérii vytvorený negatívny vzťah, si aj tak pozrie ďalší diel. Myslím to v dobrom. Čiže keď niekto napíše, že je to debilita a podobne, tak to preňho zase až taká debilita nieje si myslím. Pretože aj tak si to pozrie. A presne toto je to super na tejto sérii. Aj keď to ľudia zatracujú, aj tak si to pozrú. Nemyslíte? :-)