Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

st.ranger (hodnocení, recenze)

2mzss1: K Rockymu jsem se ještě na pořádné shlédnutí nedostal, takové filmy z dětství je třeba shlédnout znovu, protože se mi veškeré díly pletou. Ovšem pozornost nebyla zaměřena jen na šestý díl, ale to jsem asi nevyjádřil úplně přesně. Tady jde o to, která série má šest dílů a všechny jsou si téměř kvalitami rovny. Rocky, co vím od známých, šel taky postupně do kopru, ale 6ka je prý takovým odkazem na vše, co v původních bylo. A HP ani nepočítám. Náhodou jsem knihy četl, zrovna jsem u Prince a filmy mi přijdou takové dějově vynucené. I když ono zfilmovat knihu, kde je uvedeno mnoho zbytečností není moc lehký úkol.

4everMan

4everMan (hodnocení, recenze)

Prrinc dvojí krve se povedl? (Nezapomen, že pokud by nebyly HP předlohy, nebyly byHP filmy, Saw předlohy nemá)

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

st.ranger: Dobrá tak třeba Rocky Balboa. Šestý díl se povedl a pak třeba Harry Potter a Princ dvojí krve,taky se povedl atd.....

st.ranger (hodnocení, recenze)

2werewr: Jmenuj mi nějakou sérii, která si i při šestém dílu zachovala důstojnost. Mě napadá s odřenými zády Star Wars.

werewr

werewr (hodnocení, recenze)

no bude to zajímavé a dobré na tom je že každý díl na sebe navazuje což tě nutí nato čumět furt i když je to pořád dokola ale jak se to tak vezme tak většina filmu jsou pořád stejný slátaniny ale na Saw se aspon dívat dá .

M.i.k.e

M.i.k.e (hodnocení, recenze)

ne snad,že bych si od Sawu něco sliboval,kouzlo série vyprchalo už při druhém dílu,ovšem 5ka po ultra mizerné trojce a slabé čtyřce příjemně překvapila,takže i šestka dostane šanci...

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Pesim4: V tom případě je každý, kdo převzal práci po Jigsawovi nehodný provozovat toto umění. Prvotní myšlenka se ztratila v neodmylitelné slasti pro pomstu. Tím to taky vybočuje. Už to není žádné dílo směřující k náprevě jedince nebo většiny, už je to jen o likvidaci nepohodlných osob.

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

OBSAHUJE SPOILERY!!!! Já mám tedy za to, že Ivan z pasti utéct mohl. Jen to neudělal. A co je rychlého na jeho smrti? Ono mu to jen utrhalo ruce a nohy... ne hlavu. Timothy Young se na krucifixu kroutil pěkně dlouho, to bylo určitě to nejbolestivější, co tam kdo prožil. Jehly jsou kekel, protože nemocniční odpad? Fůra sraček jako AIDS, žloutenka... To byla past, která prakticky zaručovala, že neumřete hned, ale jistě si odnesete nepěkný suvenýr. Uhoření vypadá hrozně, ale prý se při něm rychle zpečou nervová zakončení, takže ke konci ani necítíte bolest. A nemůžu si pomoct, ač to není ta nejstrašnější past, oči mám největší chuť odvracet u Kerryové, když se jí nejdřív rozpouští ruka a ona řve, a pak když si uvědomí, že je to švindl, a jen zatne ruce, a nechá se rozervat na kusy... Ouč.

pugs

pugs (hodnocení, recenze)

A najviac by som chcel umrieť tak, že mi hlavu rozdrtia dve ľadové kocky :-)

st.ranger (hodnocení, recenze)

Pokud se nemýlím, tak veškeré zde zmíněné pasti nenavrhoval Jigsaw a sám říkal, že ani nebyla šance z nich utéct.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Mne pripadá najnepríjemnejší začiatok päťky. Ked´ si predstavím, že by som videl ako mi trhá črevá a pritom stále nie umrieť. A celkovo určite topenie alebo vždy mi pripadalo veľmi nepríjmné aj lisovanie na autošrotovisku.

Pesim4 (hodnocení, recenze)

Ten černoch tak křičel, že jsem si musela ztlumit zvuk...nevadí mi se na jejich utrpení dívat, ale nesnesu ten křik:-(

Dines (hodnocení, recenze)

Ten tlustoch, jak ho to roztrhalo, to bylo celkem rychlé a dočkal se rychlé smrti, narozdíl od toho černocha. Ten to schytal teda pořádně.

Pesim4 (hodnocení, recenze)

Jinak já osobně bych nechtěla uhořet, nebo se utopit (kdysi jsem se topila v moři, bylo to strašný, ale aspoň to nebolí)

Tygy

Tygy (hodnocení, recenze)

Nejhorší jako, že nejmasakrovější, nebo nejhorší jakžto stylem úmrtí? Nejmasakrovější asi ten černoch (nebo mě ještě napadá ten tlusťoch z 3 (?) jak ho to roztrhalo) a nejhorší styl umření bych tipoval uhoření, utopení v prasečích sračkách

Dines (hodnocení, recenze)

Pro mě je vůbec nejhorší smrt utopení, takže asi to, co zažil Strahm.

Pesim4 (hodnocení, recenze)

No jo vlastně...to bylo perfektní vyrovnání účtu:D Na druhou stranu - ona tam skončit neměla, bylo to pro Xaviera.

Dines (hodnocení, recenze)

S porovnání s ostatními pasti tohle nebylo nic ... radši pár jehel v těle než chudák ten černoch, který přišel o ruce, nohy a nakonec hlavu.

Tygy

Tygy (hodnocení, recenze)

No...nejlehčí možná jo, ale ve dvojce s těma jehlama to byl masakr

Pesim4 (hodnocení, recenze)

Tak u Hoffmana byla ta zkouška trochu jiná, ale přijde mi nefér, že všichni trpěli, jen Amanda si nemusela fyzicky ubližovat.