Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

No to by bylo docela drsný kdyby Jigsaw nykonec opravdu byl dr. Lawrence Gordon a je fakt že tomu nasvědčuje i to že pro tvorbu těch pastí je třeba znát dokonale anatomii lidskýho těla. Takovou znalost může mít jedině doktor a tim John Kramer, det. Hoffmann ani Amanda Young nejsou ale Lawrence Gordon ano. Mno uvidíme s čim na nás tvůrci ještě přijdou.

panMartin

panMartin (hodnocení, recenze)

Forsberg11.... Hele uklidni se asi máš omezenou úroveň filmů. To je jasný když se v tom nevyznáš tak je nehodnoť...... Saw 1, 2, 3, dobry... pak už neví co natáčet tak to melou furt dokola prostě sračka

panMartin

panMartin (hodnocení, recenze)

Možná, že to vyděla 100 mega ale jsou tady mnohem lepší, inreligentnější filmy než posraný Saw........... Kravina

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Přesně tak Darren Lynn Bousman byl skvělej režisér pro tuhle sérii bylo by fajn kdyby se zas vrátil režíroval od dvojky čimž v podstatě udal směr tejhle sérii protože jednička je spíš taková o psychice ale dvojka to už je masakr a tak to zůstalo skončil čtyřkou a já si nemůžu pomoct ale na tej pětce je to prostě znát že už to má v ruce někdo jinej.

mzss1 (hodnocení, recenze)

To určitě,byl to nejlepší režisér,škoda,že pak odešel,ale i tak dobrý.

Dines

Dines (hodnocení, recenze)

Kdyby to režíroval on, kvalit by se jistě znovu zvýšila.

mzss1 (hodnocení, recenze)

To jo,mohli by to ukončit dílem Saw X a režíroval by ho Darren Lynn Bousman.

Dines

Dines (hodnocení, recenze)

Jasně, série Saw je super a já chci ještě další díly :-))))

Pesim4 (hodnocení, recenze)

Taky to mám ráda:-) a vlastně je mi docela fuk, že to má tolik dílů

4dNpwrd

4dNpwrd (hodnocení, recenze)

Dufam,že to nie je posledna cast neviem ako vam ale mne sa to paci :)

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

pugs: njn, no ale za našich čias to bolo trochu inak. Teraz ti nepredajú ani nealko pivo, keď nemáš 18. Dobre viem o čom hovorím, privyrábam si totiž v Tescu za pokladňu a viem aké je to všetko prísne... Pesim4: Jablonec nad Nisou?

pugs

pugs (hodnocení, recenze)

Nás ako 12-ročných tiež púšťali predavači na horory od 18r., tak sa netráp :D

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

No veď to. Čo si máme to mesto vycucať z palca. No len škoda že máš len 14, by som možno aj ja šiel s tebou :D

Drag66

Drag66 (hodnocení, recenze)

Pesim4: Hele, tady ve městě, je v jakým městě. ? Větší, menší kino ? Odkud jsi ? Bych s tebou možná šel. I s bratrem, mladou a dalšíma lidma.

Pesim4 (hodnocení, recenze)

Tady ve městě máme kina 2. Jedno větší..a jedno menší. Co já pamatuju, tak Saw vždy promítali v tom menším (v Junioru). A tam právě neznám prodavače, tak nevím, jestli mě pustí:-(

Pesim4 (hodnocení, recenze)

Rodiče tam rozhodně nedotáhnu:D ...a nechce mě tam doprovodit někdo z vás?:D

Drag66

Drag66 (hodnocení, recenze)

To poznáš. Nebo tam jdi v doprovodu rodičů :-) I když ve tvým věku bych naše nepřekecal. Zkus nějakýho kamaráda, ať ti koupí lístek a potom u vstupu se ožeň tím, že kdyby ti nebylo tolik, kolik má bejt (od kolika je Saw ?) tak že by ti přece neprodali lístek a že občanku máš doma. To by mohlo vyjít. Ty jo, snad si tady tohle nepřečte nějakej kontrolor ! ! !

Pesim4 (hodnocení, recenze)

Tak to je zlý...mojí sestřence bylo minulý rok na Halloween taky jen 14 a normálně jí pustili na Saw 5. Ale asi je budu muset uplatit:-(

mzss1 (hodnocení, recenze)

No kamarádovi bude 18 v únoru a nechtěli ho pustit na nezvratný osud 4.