Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

sakra, já už sem se pákrát zapojil... NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Pesim4: Ti řikam buď ráda že ses ještě nezapojila jinak tě ta pravěká potvora bude otravovat přes poštu :-P

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

rek bych ze se spam blizi, pac prispevkama se to tu jen hemzi, ale na tema filmu je tu tezko neco k nalezeni.. :-D

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

stration: SPOILER: Ten by potřeboval trest jako mněl ten chlapík na konci šestky (myslim toho pojišťováka)

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Tak už konečne viem čo je VKV :). Inak pivo moc v láske nemám, ale keď mám naozaj chuť tak si toho Bažanta dám. Ale to je málokedy. Cigaretku si zapálim radšej, ale musím to obmedzovať. A nejaký ten pohárik tiež nesmie chýbať. Piatky sú na to najlepší čas :)

stration

stration (hodnocení, recenze)

Tak co, bábovky? Už se nebudete hádat a urážet? Kdo bude, musí přistoupit na hru, nebo na trest: 48 v kuse sledovat VKV. Ve stoje, přivázaný k nějakýmu stožáru a na hlavu by mu kapala voda. tož si to radši rozmyslete. BTW: Taky mi kdysi nechutnalo pivo. Ale bohužel jenom tak do šestnácti. Teď mám dvakrát tolik a dospělý chuťový buňky=PIVO je LAHUDKA!!! Ovšem nesmí se to zas přehánět. Ikdyž... jak kdy...

Rocky62

Rocky62 (hodnocení, recenze)

konai: No pokud myslíš tak aby když tu někdo dá příspěvek, aby se ti na profilu nezobrazovalo nový příspěvek tak to asi jedině tak, že tu smažeš všechny dvoje příspěvky, si myslim teda, nejsem si jistej, ale pokud jsi to myslel jinak tak sem prostě nechoď a máš to :D

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

ouu, to muselo bejt drasticky .. i kdyz sou lidi, pro ktery je to jako pit džusík .. :-D

!TOx!C!

!TOx!C! (hodnocení, recenze)

kdyby to byla nějaká soutěž o peníze třeba v televizi :D bych chtěl vidět kdo by to dal