Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

Rocky62: Myslel jsem konkrétně body A4 a B2 ... :-) Ale to je fuk. Pokračujte v diskuzi, respektive gaychatu, Spino a ostatní :-P

Spinosaurus

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

Budete se bavit dál, nebo se už oprávněně přesunete do volné, kam všichni patříte? Mě to tu nebaví! Já se chci hádat! Já se chci hádat!! Kde je Forsberg?

Rocky62

Rocky62 (hodnocení, recenze)

J*A*S*M: Působíš jako inteligentní člověk, a nerad se s někým dostávám do konfliktů, takže pokud by Ti to nevadilo, rád bych věděl co jsem z Tvého příspěvku nepochopil, mám totiž pocit, že jsi srozumitelně a přeně naznačil co proti této diskuzi máš

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

Rocky62: V podstatě bych na toto mohl reagovat zkopírováním a opětovným postnutím vybraných bodů z mého předešlého příspěvku, neboť mám dojem, že se ti je nepodařilo úplně přesně uchopit, nicméně tak neudělám, ustoupím a raději si půjdu pustit nějaký film. Taky by se dalo polemizovat nad tím, jestli je horší odbíhání od tématu, nebo neustálé omílání různých banalit (je tam moc krve, me krev nevadi, uz bylo dost dilu, chci dalsi dily ... atd) dokola a dokola... ale komu by se nad tím chtělo zamýšlet, že...

Rocky62

Rocky62 (hodnocení, recenze)

J*A*S*M: No bože tak sme jednou odbočili od tematu, to je toho, podivej se na poslední příspěvky z dneška už se opět diskutuje o filmu, tak se z toho nezblázni, že jsme se včera bavili opět o něčem jinym, já jsem taky toho názoru že by bylo dobrý držet se tematu, ale taky jsem toho názoru že občasné odbočení a debata o něčem vtipném vůbec neuškodí, a já až shlédnu taky Saw VI taky tu taky budu o něm rád diskutovat s ostatními, a pokud ti tahle diskuze vadí tak si jí nevšímej

Žralok (hodnocení, recenze)

To je sice fakt ale v šestce to přece jenom trochu ubrali alespoň podle mně a mně nějaká brutalita ve filmu rozhodně nerozhodí :-)

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

konai: O tom je celý film a to se mi líbí.. Bez krve si to nedokážu představit..:)

Žralok (hodnocení, recenze)

Drag66: a v to tak nějak doufam, že to ukončí dřív než to bude splácanina. Aby se nesnažily to hnát uměle kvůli penězum to by byla škoda poněvadž to je skutečně hodně kvalitní série :-)

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

killduke: Vezmu to v bodech.
1) Mentální věk nejde ruku v ruce s biologickým věkem. O tom mentálním jsem si za těch x stránek představu udělat dokázal. To budiž odpovědí na tvou otázku
2) Jste-li opravdu starší něž já (což nemohu vyloučit), dělá to celou záležitost ještě smutnější. Což ovšem v takovém případě nepochopíte.
3) Jo, jdi spát kdy chceš, jseš už velkej kluk.
4) Bohužel, nutí mě to číst (respektive proklikávat) zdejší zkurvený systém sledování diskuzí. Věř mi, že mít na výběr, rozhodně bych to nečetl.
Rocky62: Taktéž v bodech.
1) S úspěchem pochybuji.
2) Žasnu, co všechno dokáže někoho pobavit.
3) Přeju Vám to, nicméně porušujete pravidla tematických internetových diskuzí, a tak jsem cítil povinnost Vás na to upozornit.
4) Evidentně to nemělo smysl, takže pokračujte... A doufejte, že se zde nenastolí moderování diskuzí. Já budu doufat, jak je v naší krásné demokratické zemi mým právem, v opak.

Drag66 (hodnocení, recenze)

Žralok: Já si myslím, že to zbytečně natahovat nebudou. Doted byly jejich příběhy nasáklý atmosférou. Vždyt oni dokázali člověku ukázat uřízlou nohu děsivěji než Nezvratný osud rozsekanýho celýho člověka ! A i když je tohle šestý díl, kvalitativně nepolevil. Myslím si, že než aby točili šit, tak to radši ukončej.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Forsberg11 : Myslim si že dělal druhou zkoušku,protože se z tý první nepoučil a pátral dál.

Drag66 (hodnocení, recenze)

Forsberg11: Dvakrát ? SPOILER ! Dvakrát ? No protože první test - to ho podle mě chtěl Hoffman zabít. Pamatuješ, cp říkal ? "Nikdo nepřežil." A byl potom pěkně překvapenej, když ven vyšel Stram. A to druhý Byl test, aby Stram věřil Jiggsawovi: Kdyby si vlezl do té truhly, tak by přežil, žj. Ale on tam nevlezl: "Tak co poručíku Strame ? Naučil jste se mi věřit ? V téhle bedně je sklo. Trocha bolesti vám ale zachrání život..." Nějak tak to tam bylo.

Žralok (hodnocení, recenze)

Drag66: jj bylo by to fajn ale hlavně aby to nenatahovaly zbytečně protože to by pak už nebylo vono

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Mám otázočku. Prečo bol Stram testovaný 2-krát. Veď z prvej pasce ušiel...

Drag66 (hodnocení, recenze)

Žralok: To máš pravdu. Já osobně bych se nezlobil za kulatej počet dílů. Desítka. Pokud se jim to povede :-)

4everMan

4everMan (hodnocení, recenze)

Doposud známé výdělky (ne ze všech zemí) ke středě 4.11. jsou $27M.

opox

opox (hodnocení, recenze)

Tak aspon tu desitku zavrsit... :-) no, uvidime, co z toho jeste tvurci vypotej...

Žralok (hodnocení, recenze)

Spoiler: Podle mně ne sice je pravda že z něj lilo krve jak z vola ale jelikož vypadal docela živě tak to asi přežije, ale to se všechno dozvíme až za rok. Já si myslim že už bude tak jeden až dva díly nanejvejš protože ten příběh pomalu spěje ke konci.

Drag66 (hodnocení, recenze)

stration: Páni ! Koukám, že jsem tě podcenil. Jseš dobrej týpek ! A kolik mi dáš, když ten tvůj úkol splním ? Studený fazole, 8 piv ani teplý mlíko pro mně nejsou problém. Forsberg11: Jo ! Jen do něj ! Máš moji plnou podporu ! Vy všichni, kdož jste se rozhodli sejmout Špekosaura ! Jinak: Viděl jsem včera SWA 6. Pustil jsem si ho v noci a řeknu vám: Nářez ! Opravdu nářez. Perfektní díl. Moc se mi líbil. Dneska se na něj podívám znova ! SPOILER ! : Akorát podle tý závěrečný scény, kdy si Hoffman strhnul helmu, jsem si všimnul, že silně krvácí z krku. Tak mě napadlo, jestli to nebyla jeho smrt ?

(hodnocení, recenze)

jak nam muzes rict ze jsme deti kdyz ani nevis kolik nam je? co kdyz jsme starsi a to decko jses tady ty, jinak to kdy pudu spat je moje vec..a ty nase prispevky te nikdo nenuti cist. adios amigo.

Žralok (hodnocení, recenze)

jj : ,, A mimochodem mam větší zuby než ty. " když sem si přečet tak sem myslel že se pos*ru smíchy :-D

Uživatel Pesim4 smazal svůj příspěvek.