Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

Žralok (hodnocení, recenze)

Forsberg: Neděkuj za kámoše se postavim vždycky a ještě proti tomuhle blbovi. Snad už nás svou návštěvou nepoctí.

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Pesim, Rocky, Žralok: ďakujem. Dúfam len že teraz je naozaj koniec a toto bol posledný zbytočný off topic...

Žralok (hodnocení, recenze)

Špína: ty seš vážně uplně ubohej že jo víš co je zajímavý ? Všichni sou špatný a Forsberg je ignorant. Jenže ještě sem si nevšim že bys v kterejkoliv diskuzi po čase všechny nenasral. To že končíš je trest nebo odměna pro nás :-D a mimochodem na to že je Forsberg jak ty řikáš ignorant tak jak je možný že s nim s tady normálně můžem povídat ale s tebou, odborníkem a utlačovanym chudáčkem, se normálně mluvit prostě nedá. Napiš POMOvi o tom že tě Forsberg vyzíval k hádce ale nezapomeň že on má dost svědků že tys to udělal taky. Teď se do mně strefuj Špínosaure

Rocky62

Rocky62 (hodnocení, recenze)

No hele já bych mu klidně napsal, ale pochybuju že nám vyhoví, navíc asi nemá moc času, takže špínosaurus má velkej náskok

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

Takže teď vážně. Už mi vážně lezete na nervy. Forsberg je ten nejarogantnější a nejomezenější "člověk" jakého jsem kdy cejtil. Když už ani nepochopí, že tohle je sranda tak fakt nevim. Nebo mám napsat POMOvi, jak si mě tady nedávno vyzíval bez důvodu k hádce? Jo, tys to vlastně myslel ze srandy, že jo? Je mi to jedno. Takže tady v diskuzi končím, filmu dávám ODPAD a vy mi můžete vylízat !

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Nevim,ale někdo dal zprávu poštou POMOVI kvůli Macekblabovi-a zabralo to.

Tak to newim ale asi Rocky62 ne? společnej návrh? připojuju se na 100 %

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Tak poďme dať spoločný návrh. Možno to tak skôr zaberie. Kto s tým má skúsenosti??

Žralok (hodnocení, recenze)

Forsberg: asi když napíšeš POMOvi tak by to mohlo jít nebo ne ? já newim ale myslim si to

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Ako by som mohol dať návrh na zabanovanie Spinosaura? Komu mám napísať? Veď on sa tu priznal že svojimi mulťákmi bude záporne hodnotiť SAW aby mal slabšie hodnotenie. A keď má tak 40 mulťákov tak to naozaj klesne. Týmto sa pre mňa hodnotenie filmov na ČSFD stáva viac než neobjektívne a uvažujem o tom že sem už nebudem ani chodiť. Čo ak je tu ľudí ako Špínosaurus viac?? To potom táto stránka nemá žiadny zmysel...

Žralok (hodnocení, recenze)

Spino: A já, Forsberg11, Pesim4, Rocky62 a mzss1 tě fofrem pošlem do Bohnic na nějaký oddělení se zvýšenou ostrahou co ty na to protože tobě už vážně uplně přeskočilo. Ty musíš bejt totálně vyfetovanej nebo vylitej voe.

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

Rozděluji pozice: StarW má na starosti vydírání. Brigáda Rumburak bude spamovat do pošt všem, co tomu dali 5 hvězd. Hermiona má na strosti znásilnit Forsberga. Já budu uplácet zatím nezaujaté uživatele.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Spinosaurus: Jdi se léčit!!! (Do černáho VI určitě nezpadne).

Žralok (hodnocení, recenze)

Špína:Jestli chceš násilý přijeď za mnou a vodvezou tě po kouskách už mně sereš až to hezký neni šmejde. Bohužel ale nemam rád nedomrlý děti co si něco musí dokazovat a tak mi přesně tenhle ještěr přijde. A ještě k tomu ten člověk musí trpět scizofrenií protože podle všeho má rozdvojenou osobnost a myslí si že je opravdu Dinosaurus. Takvá obdoba vlkodlaka ale co je tohle? Já bych tomu řikal asi spinodlak :-D

Rocky62

Rocky62 (hodnocení, recenze)

spinosaurus: nerad odbočuju od filmu, ale hele nejseš opravdu nějak psychicky nemocnej? nedělám si srandu, myslim to vážně, ale z toho co tu píšeš už si fakt myslim že s tebou neni něco v pořádku

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

Moji Mulťáci: POHOTOVOST! Hlašte situaci. Dávám vám za úkol stáhnout tento film do černé sféry. Začněte vydírat méně známé uživatele a když bude třeba, použijte i násilí!

Žralok (hodnocení, recenze)

Nejvíc hodnocení se tady objeví s vydánim na DVD pak už to bude zas pomalejší tak uvidíme ale radši bych byl kdyby to stouplo bohužel tomu moc nevěřim spíš to asi ještě klesne jak řiká Ryan97 :-(

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

no, podle me se tam nedostane a casem spis klesne na 65% nez aby stoupla na 70% ..

Žralok (hodnocení, recenze)

Vzhledem k tomu že to hodnotí i některý lidi neobjektivně tak asi moc velká ne :-(