Receptář nejen na neděli

(pořad)
všechny plakáty
Rodinný
Československo, 1987

Je to magazín hlavně pro kutily a zahrádkáře. Vysílá se už několik let. Začínal v České televizi a později se přesunul na Primu. Dozvíme se rady a nápady z kutilství, chovatelství a bydlení. Navíc je k tomu vždy i nějaký dobrý recept pro kuchařky a kuchtíky. Moderátorem je Přemek Podlaha. (duklak2)

Lukoboss odpad!

Pro kutily a zahrádkáře asi užitečný pořad, který jim poradí, jak se vypořádat s různými pracemi. Pro mě ale veliké utrpení při sledování tohohle "díla". ()

ZkuKol

Vydržet koukat a poslouchat Přemka déle jak deset minut je pro mě nelidské, ale úvodní písnička měla své kouzlo:-) ()

ranp

Nejsem zahrádkář, zahrady sice lahodí mému oku, ale to je tak všechno. Pro spoustu lidí ale může být tento pořad užitečný a navíc znělka se sousedovic Toníčkem nemá chybu :-) ()

herr_carter

Legendární Přemet Podlaha ! Svého času to byl jediný pořad svého druhu,za to dávám jednu hvězdu...a druhou za těch pár netradičních nápadů..............moje hodnocení = 3 z 10. ()

rozbris

Jelikož ze mne není a asi ani nikdy nebude zahradkář, tak mi tento pořad vůbec ale vůbec nic neříká. Ale určitě byl v té době poučný, když nebyl internet, kde se měli dozvědět jak na květinky ;-) ()

Bohemák

Musím souhlasit s jedním z komentářům, že jakmile člověk pobral trochu rozumu, musel se docela bavit nad tím slintáním nad jablíčky. Ale vím o lidech, které tenhle pořad naučil trochu se starat o to, co mají kolem sebe. Tak 60% za tu převratnou osvětu (bez ironie)! ()

Prochy38

Nemám důvod mluvit jinak: Velmi zajímavý pořad. Člověk to ale nesmí sledovat pravidelně, protože, jak je zde psáno, spousta věcí se pak už opakuje... Vždyť už taky pořad jede x let... Pro mě zajímavé a dobré. Nemám důvod shazovat. ()

RadimFišer

Tak a je to tady prosím přátelé. Nejodvážnější a nejvážnější seriál zde na cdfd. Náš Přemek Podlaha je borec a at mi kdo říka co chce tak mu to na jedničce slušelo nejvíce. Komunismus ještě přetrvával a dole běžel čas. To bylo něco. Ostatní je nanic na primě. Celkově to strhává dolu. Ale udržím se u trojky. Podlaho ! ()

Lipi21

Nikdy jsem tenhle pořad nesledoval, ale kam se hrabou různý ptáci loskutáci. Ve ssvé kategorii nejlepší pořad ()

tančísvlky

V podstate prospešný program už od jeho vzniku. Nevyhol sa však tomu byť tak trochu nad vecou , sponzory a reklamný partner ho donútil všetko na svete postriekať. A tak sa vlastne dozvedáme každý týždeň , čo na zahrade nemáme ešte chemicky ošetrené ... Určite však pre inšpiráciu to stojí pozerať , treba však to všetko brať z rezervou. ()

xxlch

V jedné,už dávnější epozodě,se jakási divačka obrátila na moderátora pořadu s prosbou o pomoc v řešení jakéhosi problému.K mému údivu, jí bylo odpovězeno cosi ve smyslu -"my tady pro toto nejsme,my potřebujeme vaše rady,nápady a zkušenosti, jinak nemáme co vysílat."Velice zajímavý názor člověka,který si na tomto typu pořadu, vytvořil svou nynější existenci.A i když jsem nikdy neinklinovala k" mičurinskému hobby",dávám jednu * pro všechny ty,kteří Přémovi k té existenci pomohly a hlavně za "Toníčka"! ()

Havala odpad!

Odpad dávám jako odveta za každé zkažené víkendové do/odpoledne. Tatík na to musel furt čumět... :-) Vzpomínám si na jeden highlight - z dveří staré ledničky které postavíte na balkon, se dá udělat krásný vertikální květináč ( v těch přihrádkách). Mazec, co? ()

George.Camel

Pan Podlaha se drží už hezkou řádku let a tento pořad má zcela jistě svou sledovanost. Chtělo by to více obyčejných rad. V poslední době mi totiž program připadá už jen jako reklamní nástroj na prodej jakéhokoliv výrobku, obzvláště hnojiv a jejich aplikačních prostředků. Zkrátka na co dříve stačila hlína a hnůj musíte dneska mít speciální hlínu, v něm sušené todle, zamíchané ještě támdleto, zalét tímdletím ... a hup. Kytka je stejná jako před lety, jen za vše zaplatíte mnohem víc, protože to musíte takhle udělat ... že. ()