Noční můra v Elm Street

• USA A Nightmare on Elm Street (více)

Pětice dospívajících přátel, která žije ve stejné ulici, má sny o hrozivém muži se znetvořenou tváří, strašidelným hlasem a zahradnickou rukavicí s noži místo prstů. Jednoho po druhém terorizuje ve snech – kde platí jeho pravidla a jedinou cestou, jak před ním uniknout, je probuzení. Když ale jeden z nich zemře, ostatní pochopí, že se jejich sny staly skutečností a jediný způsob, jak přežít, je zůstat vzhůru. Kdesi v jejich minulosti se skrývá dluh, jehož splatnost právě vypršela. Aby se zachránili, musejí se ponořit do mysli nejzvrácenější ze všech nočních můr: Freddyho Kruegera. Legendárního zloducha hraje v současné verzi klasického hororu Jackie Earle Haley. (oficiální text distributora)

Diskuze

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mě se ta fotka mrtě líbí - myslím Freddyho xichtu - nebylo by HD? ;-) Fakticky, nice, nemohu nic vyčíst oproti té původní z jedničky!

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Já tomu nerozumím... Jak je možné, že na některých fotkách zblízka vypadá Freddy fakt cool a na jiných (viz. tahle) vypadá tak divně/blbě? A ty boty jsou prostě boží.;-)

Campbell (hodnocení, recenze)

Krueger vypadá hrozně, HorrorVamp: Pochybuju že se tam něco takového objeví, ale jestli jo tak budu potěšen, ale kdyby tam něco takového bylo tak si spíše myslím že tam bude Bayva produkce.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

No, tak z5 k filmu, co řikáte? ;-) Ještě mě tak napadá jedna klasická a neodlučitelná věc v rámci Noční Můry... "Jedna, dvě, Freddy jde. Tři, čtyři, už zavři..." atd. ;-) Kua, to tam myslím v traileru je taky, ne? A holčičky v sukýnce jak skákají přez švihadlo atd. Ach ta nostalgie... :-)

Campbell (hodnocení, recenze)

Pokud myslíš to slovo blbej tak jsem tě ale nehodnotil, jenom jsem napsal co by jsi mohl být. A pokud myslíš to že jsem napsal že gratuluju kam jsi to až dočetl tak, v tom případě jsi začal ty tímhle "Právěže já přemýšlel a tak jsem tě chtěl setřít. ;)", Jo a mimochodem nauč se prosím počítat napsal jsem to maximálně 2x, a ne 5x.;-)

Skrk (hodnocení, recenze)

Když už jsi po páté nebo po kolikáté to bylo napsal, že už končíš, tak jsem se modlil, aby jsi už vážně nepsat. Ovšem ty pořád psát a psát. *kroutí očima* P.S. - Cože? Já to první napsal? :D Jsi vážně k smíchu. Jak hledám, tak hledám, ale první urážku vidím u tebe -> 02.04.2010 14:29

Campbell (hodnocení, recenze)

řekl jsem že nebudu reagovat, ale to opravdu nejde:-D ty se umíš ovládat? Ty jsi my první napsal že jsem debílek a chudáček, takže si to nejdřív přečti, takže se ovládáš bravůrně!!!

Skrk (hodnocení, recenze)

Ty mi vážně příjdeš jak zhulenej. Proč jsem debil? Protože se umím narozdíl od tebe ovládat? Mě by jenom zajímalo, zda bys mě na ulici, kdyby jsi mě potkal takto oslovoval. Myslím, že ne. To by bylo asi to poslední.

Campbell (hodnocení, recenze)

Jooo, tak tohle jsem očekával, jsi v koutu tak útočíš jen tímhletím. Jupí! Dokázal jsi to.A prosím teď my napiš do pošty že to všechno smažeš když to smažu já, prosím. Tohle je pro tebe můj polední příspěvek, už nepotřebuju víc dokazovat jakej jsi debil, dokázal jsi to osobě sám.

Campbell (hodnocení, recenze)

Myšleno takhle speciálně pro Skrka protože je debil: Ty nevíš co kolikrát píšeš překrucuješ svý věty, nejdřív my nadáváš na to že si vezmu tvojí větu a pak jí otočím proti tobě, a ty jsi udělal to samý, takže jsi trapáček. A za druhý ty když všude píšeš že sem trapák a že se mi všichni smějou, tak ty určitě píšeš každýmu z týhle diskuze, jestli se mi smějou vidˇ? No nic s tebou končím, s takovým imbecilem se nemá cenu bavit(BTW Napíšeš mi zase do pošty ať to smažu aby jsi se zase neztrapnil?). A sorry jsem nekuřák.

Skrk (hodnocení, recenze)

Přesně něco podobného jsem od tebe - takového dementa očekával. Když se neumíš hádat, tak to nezkoušej. "Trapáčku, ty fakt kolikrát nevíš co píšeš, jo ty jsi ted určitš napsal všem z diskuze, jestli se mi smějou že to tak dobře víš, viď? " -> Co jsi tím chtěl říct? Tuhle šifru jsem vážně neuměl přeložit. A když to tak čtu, tak se musím smát. Prý nevím co kolikrát píšu, ale že tato tvoje věta ani nedává smysl... :D Běž raději na cigáro, to tě uklidní. ;)

Campbell (hodnocení, recenze)

No ted jsi mě dostal a vůbec nevím co říct:-( Je ti jasný že převracuješ tvojí teorii, s tím že jsi obrátil mojí větu? Trapáčku, ty fakt kolikrát nevíš co píšeš, jo ty jsi ted určitš napsal všem z diskuze, jestli se mi smějou že to tak dobře víš, viď? Ty jsi fakt chudák, tak ahoj a hodím taky smajlík aby to vypadalo že jsem tě děsně setřel, takže tady je:-DDD

Skrk (hodnocení, recenze)

Zabil jsi mě, setřel jsi mě. :-( Jak někdo jako ty se může těšit na můj DALŠÍ trapas, když ty sám se ztrapňuješ vším, co napíšeš. Ovšem ty sám si to nemyslíš. Myslíš si jak jsi drsnej a nandal jsi mi to. Chudáku. :D

Campbell (hodnocení, recenze)

tohle nemá cenu, udělal sis akorát trapas s tím jak tady píšeš že nikoho nezajímá moje hodnocení, a ono hovno:-))) Sice neumím nijak moc dobře gramatiku, ale aspoň se nesnažím nic překrucovat, tak ahoj a nezapomeň do jiné diskuze zasáhnout, už se těším an tvůj další trapas;-) HorrorVamp: Já taky nehodnotím, to vůbec jen jsem to myslel tím že doufám že to nedopadne jako většina těch novejch remaků(a hlavně novýho Pátku, kterej byl fakt ubohej), a budu naprosto spokojenej když tomu dám aspoň ty 2*. Nesnažím se nějak vyloženě do filmu navážet.

Remake Noční můry v Elm Street na cestě

30.04.2010

Vřískot pěkně postaru

Vřískot pěkně postaru

26.11.2009

To znamená se všemi, kteří přežili původní trilogii. Včetně Wese Cravena. Žerty stranou, v srpnu mu bylo rovných sedmdesát a pokud se naplní „hrozby“ scénáristy Kevina Williamsona, že Scream 4 bude… (více)

Rorschach z Elm Street

Rorschach z Elm Street

06.04.2009

Přes 100 miliónů dolarů na celosvětových tržbách, to je víkendové skóre Rychlých a zběsilých. Znamená to snad, že duben se pozvolna stává součástí letní blockbusterové sezóny? Možná. Zhruba za rok,… (více)