Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Sindymindy

Celkem povedená nenáročná komedie, která mě rozesmála, s napínavými zápletkami, které mě udržely u obrazovky. Zajímavá postava Eda Helmse (typický podpantoflák, který se nakonec nejvíc rozšoupne) a zvláště Zacha Galifianakise (pedofilní, "regentovaný", antimoderní úchylák s potlačovanými potřebami sounáležitosti ke skupině přátel). No, mrkněte na to, když budete chtít oddechovku... Pařba ve Vegas nezklame. P.S.: Jen z toho mimina mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě... Ale dopadlo to dobře. ()

Ondie

"Kéž bych ho mohl kojit Phille." Naprosto jednoznačně ****. Skvělý "song list"( např. Wolfmother-Joker and Thief). Herci tam zapadli jak míček do golfové jamky(+tygr) - Cool idea. Dokonce i dabing se podle mne povedl. S jedním malým mínus, a to je český překlad názvu(boooring)¨. I ti slováci byli nápaditější ve výběru překladu The Hangover. Čus ()

sidthekid

Nad očekávání zábavný film. Ale chyběl nějaký ten joke, ze kterého by bylo celé kino rozsekaný. Jinak nadavající číňan neměl chybu. ()

Olafa

Dokonalé! Jak se od komedie očekává (avšak není to vždy pravidlem), vtipné je to od začátku až do konce titulků. Žádná hluchá místa, sympatičtí hlavní představitelé, tempo, úžasné dialogy a spousta absurdích situací, které prostě baví. Dítě Carlos/Tyler, tygr v koupelně, šílený Číňan či zpěvák na svatbě... - všechny postavy, na které čtveřice v průběhu zapomenutého večera narazila Vás prostě dostane. Tohle je jediná kocovina, kterou s radostí projdu znovu. ()

Tomulka

Tak to byl nářez velmi se povedla skutečnost, že se nazatěžovali tvůrci vlastní pařbou. Nejlepší scény kterou jsem viděl až na podruhé bohůžel, protože poprvé jsem jí totálně probrečel smíchy. Jak Stu odlepí svůj ksichtíček od podlahy a začne se potácet se svou zkrvavenou drštičkou. Další nářez jak je Alan jde močit a narazí na tygra. Vzpomněl jsem si na naše pařby na kolejích nebo po maturitě. Ach jak mi někdy chybí. Sice jsme tam neměli tolik striptérek (neměli jsem žádné, ale holky byli a my jsem ráno vypadali hodně podobně. Připadalo mi to jako dokument správné párty, návod pro svobodné pány na rozlučku :)) Zdůrazňuji!!!, že natočit další díl je totální blbost!!! ()

Wildchild8

Už pri prvním Traileru v kině jsem cítil, že tohle bude jízda a taky že jo :)) Bavil jsem se od začátku až do konce. Hlavní čtverka hraje výborně! Mike Tyson a jeho "tygřík" taky výborní + za závěrečné titulky s písničkou od "Floridy" musím dát plné hodnocení. I když nejsem na komedie, tady jsem se opravdu bavil :) ! ()

romanz123

Stručně řečeno - výborná komedie. Přesně takovýto drsnější styl humoru mám rád a bavil jsem se od začátku až do konce. ()

veere

Jak že se to točí komedie? To se takhle vezme banda zlitejch dementů kteří mají okno, umístí se do zdevastovaného vegasského pokoje a ono to pak bude vtipný samo sebou, ne? na co scénář? Že to působí dost odpudivě vidtě?, přesto to až tak blbý není. Sice vtipnost téměř nulová, ale tak lehce úsměvná blbost až budete taky "po opici". ()

Trescha

Dobrých komedií je jako šafránu,ovšem tahle nemá daleko k extratřídě.Jinými slovi by se dfala využít parafráze známá z reklam na jistý nápoj:"Chlapy sobě". Komentář KevSpa to dokonale dokazuje. Chlapy řvou smíchy,feministky vzteky. ()

27p16and41p6

Dalo se na to dívat, ale obyčejné. Sice jako žena nikdy nepochopím, o čem takové pařby jsou, ale vážně nevím, co je úžasného na akci, ze které si nic nepamatuju, to je, jako by se nestala. Mno v každém případě pokud to mám hodnotit jako film, jasná za 3 ()

Agent008

Tak tohle byla jízda! Já se smál, ale ne normálně, já měl v sobě pocit, jako bych to prožíval s nimi! Dobrudružná jízda, plná překvapení a zábavy! BRAVO! ()

Mr.Hackels

Po shlédnutí vysokého hodnocení a spousty pochvalných komentářů, jsem čekal mnohem víc. Je to trochu okopírované Hele, vole, kde mám káru + dalších pár komedií. Navíc mi to až na pár výjimek nepřišlo moc vtipné. Znám mnohem vtipnější komedie, kterým bych dal 3 hvězdy. -------- No dobrá, po pár letech jsem se k tomu opět dostal a trošičku vylepšuji hodnocení, ale na žádný jásot to pořád není. ()

Priest

96 minut čistého času stojí za to obětovat tomuto dílu, protože se nudit rozhodně nebudete. A´t už se jedná o japončíka nebo Tysona :) ()

Sojdik

Jen pár dní jsem počkal na shlédnutí tohoto snímku a už mě bombardovali přátelé ze všech stran, že to prostě musím vidět. S tímto očekáváním jsem ale do kina nešel, raději jsem si v duchu říkal, že musím tento film trochu podcenit, abych neměl taková očekávání. Ale hned, jak si tato "Čtyřka" ťukne a objeví se další ráno, byl jsem ohromen. Toda Phillipse jsem měl rád už dřívě, např. z úžasné komedie "Road Trip", ale tenhle film mě prostě dostal. Nemůžu jinak než 5 hvězd, neboť po dlouhé době komedie, která opravdu stála za to! ()

Nathani

Úžasná oddechovka, která si nehraje na víc, než je. Příběh je trochu přitažený za vlasy – tygr na pokoji je přeci jen moc, ale přesto to není hloupost od začátku do konce. Zábavnost tématu loučení se svobodou je nevyčerpatelná, a když se najdou správní herci (a to se tady opravdu našli – hlavně Bradley Cooper a Zach Galifianakis), vtipný scénář a smršť vtipů, zaručuje to dobře strávenou hodinu a půl. Najde se jistě mnoho kvalitnějších filmů, ale někdy je důležité jenom se pořádně pobavit a to se mi tady opravdu povedlo. Po druhém zhlédnutí jsem se definitivně přiklonila ke čtyřem hvězdičkám – i podruhé je Pařba ve Vegas stejně energická a strhující jako předtím. ()

A.MacGyver

Výborná komedie. Dobrý nápad a film má spád a není nudný. Zach zde výborně hraje magora. Myslím, že něco podobného v malém jsem zažili skoro všichni... ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)