Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

cariada

Co to tu dělá? A takový Videostop tu třeba není. 1.serie byla nová neznámá neotřelá a hlavně neokoukaná. Taky to nebylo na nově a proto to mělo takový úspěch oproti Velkýmu bratru ,který byl hodně trapný a nepřehledný. Velmi mě mrzelo ,že nevyhrál Jindra ,který si to zasloužil stokrát víc než trapný Vlado. 2.serie už byla o ničem duo Hranáč ,Jalovec děs a běs ta protekce a manipulace s hlasováním byla tak okatá ,že si o tom šeptali i vrabci na střeše. Takovým způsobem jakým zametli s Pavlem Pelánem bylo hodně ubohý. Ten měl vyhrát ,jenže se jim nehodil do krámu. 3.serie byla bych řekl poměrně dobrá a řekl bych ,že tam byli asi nejnormálnější lidi. A neustále se tam štěkali což mě osobně docela bavilo. Konečně vyhrál někdo kdo si to zasloužil a to Milan. Bylo velice znát jak už to lidi nebaví což se projevilo na malé sledovanosti i počtu hlasů. Jestli bude někdy 4 .serie kdo ví? Doufejme že už né. ()

Amroth666

Jednu hvězdu za Vlada a za pošahanou komedii, kterou občas všichni předváděli ____ Regína, Emil Zajac, Rosťa, Michael, Honza s Bradkou a spol. Bez nich by nebyla Reality-TV Vyvolení. ()

Redík

Pokud bych měl hodnotit pouze první sérii neváhal bych dát 4 hvězdy. Bohužel s každou další řadou musím hodnocení srazit o další hvezdičku. ()

Fallen_One

To samý jako každá jiná reality show co vzniká v ČR. Dívat se na to jen proto, jak jsou tam lidi blbí a naivní. Chtělo by to nahnat do vily nějakej pořádnej charakter á la House, co tam všechny zesměšní a získá si všecky diváky na svojí stranu. ()

necisty

Hodnocení pod 30%, ale hlavně, že na to každý večer hledělo 1,5 mil. lidí, co? I mě se to líbilo a nestydím se za to. Blbůstka na zpříjemnění večera. Mluvím o první řadě samozřejmě. Pak už to začali hodně kazit a proto jen 3. ()

WolfR

3 hvězdy jen díky 1. sérii, která byla povedená. Sledovat ty vygumované mozky, kteří se mocně přetvařují byla náhodou zábava. Vladko rulez. ()

sir-dave

Především za první sérii. Bylo to něco nového u čeho jsem se dobře bavil. Bohužel ostatní série jsou na 1* až odpad ()

tomeek

Ve své době fenomén. Dnes už by se nikdo nedíval. Akvárium s lidmi, kde je skupina vybrána tak, aby zaručeně došlo ke konfliktu... a hle! Ono je to zábavné! Ovšem jak pro koho. První série byla něco nového. Zbytek už vyšuměl. ()

URBAN

Ze začátku pro mě velká neznámá a taky zajímavá Reality Show , ale postupem času to začíná být trapné ve vile zůstávají ty největší kravky , všude samé rozpory , nenávisti a hraní jakýsich her na homosexuální /lesbické Vladkovy ovečky . A po odchodu Martina kterému jsem fandil snad ze všech nejvíc protože jsem se v něm viděl to je čím dál tím horší . Ted se to tam budou ovládat Vladkovy ovečky a humor půjde do hajzlu pokud nepočítám trapný humor který zprostředkovává blondatá za nos vytahaná Eva která si ani nevím co o sobě myslí . No nevím jestli má vůbec se na tuhle online show má vůbec cenu koukat když vítěz je dle mého už vybrán a " postavy " budou kolem Vladka kroužit a dělat mu dobře . BTW : Proč mají toho Vladka lidi tak rádi ? ()

Radiq odpad!

Dycky se těšim, až to z TV konečně zmizne a přestanou nás otravovat trapnejma lidma, situacema, kecama a Pergnerovou. Nejhorši je, že spíš než soutěžící, to kurví ten štáb, kterej jim vymejšlí naprosto dětinsky nebo dementní ukoly. A lidi jim to asi žerou, protože dycky vykopnou ty normální lidi a vyhraje nějakej kokotus nebo pipiča... ()