Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol – neznámo kde – aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však začíná jako jednoduchá práce, se brzy stává zkušeností, která jí zcela změní život. Lucy postupně odhaluje hlubší smysl svého života a co víc, také muže svých snů. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

sa_kra

Na Holku z města si zajděte, jen jestliže máte opravdu rádi Renée a cupitání v dvanácticentimetrových šteklích po továrně (zabít). V takovém případě vám nebudou vadit prázdné dialogy, děj předvídatelný od titulků, tuny klišé a spousta nesympatických postav. Chápu, že romantická komedie není nijak objevný žánr, ale tohle byla hodina a půl nudy s velkým polibkem na konci, kde všichni tleskají- prosím ??! ()

josieaddms

Nijak zajímavý snímek, a nijak zajímavá podívaná. Akorát že musím uznat, že to ve mě zanechalo nějakej určitej dojem, nevím jestli to bylo dobou ve které jsem to viděla, nebo prostě tím filmem. (nebo mnou???) Kdo ví, prostě některé scény si pamatuju do teď. Jinak je to obyčejná romantická komedie, kterých natočí tolik, že je ani nestačíme počítat. ()

Aljak

Priemerná romantická komédia. Typický scenár - slobodná žena z veľkomesta príde do diery na "konci sveta", kde ju spočiatku nikto nemá rád, lebo je proste iná. Ale postupne sa s domácimi zbližuje, nadväzuje vzťahy, a napokon zapadá. Medzičasom prichádza nevinná zrada a všetko čo budovala zrazu padá a treba začať odznova... To všetko samozrejme sprevádzané románikom prerastajúcim do Lásky. Neviem ako vy, ale ako náhle vidím Renée Zellweger v romantickej komédii, nedá sa mi nespomenúť na Briget Jones a následne to porovnávať. ()

misterz

Nuda a ešte raz nuda. Hlavná pointa je tak klišoidná, že to ani inak nemohlo dopadnúť. Príbeh o mestskej husičke, ktorá sa vplyvom prostredia a ľudí zmení už nemá čo ponúknuť. Čo sa týka Zellweger tak sklamala na plnej čiare. Jej výkon bol strnulý a mdlý, keď si to porovnám s jej filmom Prípad 39, tak som z toho v šoku, tak veľký rozdiel sa vidí iba málokedy. Tiež sa mi v tvári zdala akási "nafúknutá". Možno by mala používať menej botoxu, za chvíľu bude vypadať ako blonaďatý číňan. Film má ale jednu výhodu. Do piatich minút vyfučí z hlavy. 15/100 ()

blackJag

Průhledné a klišovité, jen další variace na beznadějně vybrakované téma, přesto upřímně pozitivní a místy i mírně vtipné. Zellwegerová omezuje svou uculenou auru na minimum a v některých momentech jí to i sluší, u Connika Jr. si ale musím stát za svým, že snaha etablovat tohoto herce do romantických postav není dobrou volbou (čímž nechci říct, že nedokáže zahrát). Tradičně dobrý je ve vedlejší roli J.K. Simmons - škoda, že nemá větší prostor. 60% ()

• I když pro "zimní" část natáčení měla Renné kaskadérku, všechny scény točila osobně. (Kamkon)
  • V traileri stratí Lucy (Renée Zellweger) pri jazde na ľade jazera kontrolu nad svojim autom a dostane šmyk. Táto scéna sa však vo filme neobjavila. (misterz)
  • Hlavní představitelce díky zimě zkameněly řasy a mužským protěškům mrzly vousy. (Kamkon)