Mkartaylas56

Strašně ulítlá komediální jednohubka, která nejspíš dokonce předčila má očekávání a já se díky tomu královsky bavil. Má to občas sice debilní, ale zato neskutečně šílený styl humoru (Bill fuckin' Murray xD), zábavnou zombie akci, která zároveň překypuje hromadou nápadů, což pomyslně vygraduje v závěrečné části v lunaparku a povedenou ústřední skvadru herců, kde mě krom již tradičně skvělého Woodyho H. potěšil Jesse Eissenberg, kterého moc v lásce nemám, ale jeho postava mě zkrátka bavila. Za mě tedy velmi vydařená komedie, u které jsem se do sytosti nasmál a i když jsem si hned po skončení filmu pohrával s myšlenkou, že tu dneska rozdám pět hvězdiček, tak nakonec hodnotím těsně pod mojí pomyslnou hranicí 4-5 hvězd a třeba se to v budoucnu při druhém shlédnutí vyhoupne, kdo ví? 80% ()

sunfreedom

Viděno s desetiletým zpožděním díky Netflixu. Tři hvězdy za film, příběh, herce a nápad. Půl hvězdy za fakt, že jsem se na to dodíval i já, kterej zásadně nekouká na filmy, kde lidi lezou za tmy do sklepa. Druhá půlhvězda za... Emmu Stone. Ehm. ()

Meev

Konečně film, u kterého mi sedí zařazení do všech žánrů, ke kterým je přiřazován. Film hraje spíš na zajímavost okolností a zaujmutí diváka především komediálními prvky, než perfektní dějovou linkou a zrovna u tohohle filmu mi to sakra nevadilo, protože všechny vtipy byly absolutně trefné a povedené. S postavami se člověk v průběhu opravdu seznámí, herci jsou vynikající. Je vidět, že filmaři odvedli výbornou práci, jen konec bych udělal malinko víc emoční, 4,5 hvězdy. ()

honeybunn2

Začiatok veľmi dobrý, veľmi funny, potom aj absurdita zombielandu začala byť až príliš absurdná a stratila aj vtip aj dych. Škoda, že scénarista nezostal taký vtipný a dômyselný ako bol na začiatku. Ale aj napriek tomu som sa celkom fajnovo zabavila, aj keď nie som fanušikom žánrovo podobných filmov. 3 hviezdy s odretými sami len vďaka veľmi sympatickému Jesse Eisenberovi. ()

Brmbolec

Celkovo príjemná zombie oddychovka. Mal som ale pocit, že po dobre rozbehnutom úvode to potom trochu strácalo tempo a dokonca som sa pristihol ako sa mi zíva :D Ale vcelku hodnotím kladne 7/10 ()

Cortesz

Naprostá šílenost, zhovadilost, ale v tom nejlepším slova smyslu. Tento snímek mě chytl a už nepustil. Naprosto dechberoucí míchanice hororu a komedie s pořádnou dávkou jak krve, mrtvol, zombí, tak na straně komedie vtípků, hlášek a hlavně zábavných situací. Postavy jsou skvěle napsané a výborně obsazené. Woody Harrelson "ruluje", tohoto herce jsem měl vždycky v oblibě a vždycky jsem si ho představoval v takovýchto rolích frajerů. Ostatní herci mu zdatně sekundují. K tomu všemu hraje skvěle vybraný rockovo-metálový soundtrack (úvodní titulky se songem Metallicy For Whom The Bell Tolls nepřekonatelný). Jedinou výtkou je snad poněkud krátká stopáž, protože bych na to vydržel koukat klidně o hodinku déle. ()

Mr.Roman

Prvý ozaj dobrý zombie film od Snyderovho Dawn of the Dead. Potenciálu a príležitostí byť ešte lepší bolo veľa, no ja som vďačný aj za toto. Kombinácia panic, sexbomba, drsňák a dievčatko dopadla nadmieru dobre, pričom hlavne Woody Harrelson exceloval na plnej čiare. Pokračovanie vítané. ()

Mykhaluu

Přepisuji text z doby před shlédnutím z: "Neviděl jsem... ostatně, ještě to nebylo v ČR v kinech...", na po shlédnutí: "Tak to bylo místy směšně nechutné a někdy nechutně směšné a nebo... no prostě, co já vím?!? :) Opravdu ulítlá superzvrholst pro mladé. Ale říkám si... za těch akčních 50Kč v Cinestaru to za to stálo! Když už nic jako sonda do marketingového snažení v období prasečí chřipky! :) Ale i po shlédnutí zůstává otázka!!!!! "Kdo je Shadwell?!?!?" :-O :-O :-O :) ()

Soubi

Nenáročná zombie šaškárna, u které se pobavíte nad jednodušším humorem, nicméně účel to plní více než dobře. Vše táhne dopředu svým hereckým výkonem frajer Woody Harrelson. Pokud nemáte co dělat, zkoukněte tuto "parodii" na veškeré zombie horory. Ale já dám raději přednost jim :) ()

MrMir

Takhle si představuju zombie vyvražďovačku :o) Výborné nápady, narážky na (zašlou) popkulturu, nadhled, charaktery a zábava. Cameo Billa Murrayho je fantastické (i když od začátku průhledné). Woody, mající pouze dva motivy k životu - nalézt neprošlou a nepoškozenou buchtičku a zabít co nejvíce zobíků co nejefektivnějším možným způsobem - je prostě úžasný a role mu byla očividně šitá na míru. ()

ratpile

Super zábava. Po originálních a skvělých titulkách a efektním ůvodu začíná sice trochu vata, ale velmi velmi sympatičtí hlavní hrdinové, pohodová atmosféra, cameo Billa Murraye, mě přez trochu té nudy uprostřed, přenesli pohodově a s nadhledem k perfektnímu závěru v zábávním parku. Pokud uvážím jaký je Woody Harrelson neskutečně cool zabiják zombie a přičtu navíc velmi rozumnou stopáž, nemůžu jít pod 4 hvězdy. Víc takovejch nářezů a je sakra škoda, že nebyl potenciál využit na maximum. Víc takových filmů! ()

L3G1ON4R

Našlápnutá humorová akcička, prošpikovaná nechutnou dávkou zombíků a všudypřítomých vnitřností. Harrelson po delší době opět našel roli, která by mu padla jak ušitá v podání drsňáka zabíjejícího nemrtvé všemy dostupnými směšnými způsoby. Pěkná podívaná s pohledem na zombií i z jiné strany než jen hororové, dokáže pěkně rozesmát. Billa Murraye bych ve filmu nečekal jako menší perličku na dortu, ale bylo to příjemné opepření celého filmu... ()

Mincek

Bavil som sa vyborne, v 2 polovici uz to nebolo to, co prvu pol hodinku, vynahradili to vsak flasbacky do minulosti jednotlivych hrdinov a hlavne Woody, ktory drzal neustale snimok nad priemernymi vodami. Woody opat dokazal, ze je king, roznorodost jednotlivych filmovych postav mu nerobi absolutny problem, preto jasne 4 jagave :) Potesil aj Bill Murray ;) ()

SamFisher

Velice zdařilá zombie komedie, hodně dobrý nápad a délka tak akorát aby nenudila. Skvělá scéna s Billem Murrayem (CSFD děkuji za lístek zdarma) ()

Jara_II

Bál jsem se, že si to budu v duchu srovnávat se Soumrakem mrtvých, naštěstí se tak nestalo.Ono totiž, jak byl humor v Soumraku mrtvých typicky britský (= suchý, ironický) tak v Zombielandu je humor typicky americký (= ujetý, "cool"). A právě proto můžu tyto filmy dát na přibližně stejnou úroveň - oba filmy totiž neskutečně pobaví, každý ale trochu jinak... ()

HEED

No konečně po dlouhé době zabavný zombie horor / komedie. Ty zásady a pravidla kterými se řídí Jesse Eisenberg jsou fakt povedená. Pak jsou tu ty dvě sestry které ty dva pány vždy přečůrají a vždycky tak trapně. No opravdu sranda k popukání. ()

Elegnor

Wow, tak tohle je teda jízda. Bavil jsem se parádně, od začátku až do konce; stylová muzika a zombie kousky lítající na všechny strany - super! Navíc sympatický postavy (Woody Harrelson rulez), rozmanité zombíkoničící nástroje a spousta do-kolen-dostávájících hlášek.. Paráda.. ()

dolin1

Nevtipná nechytrá nekomedie-nehorror, vehementně se snažící být opakem všeho vyřčeného - a daří se jí to bohužel jen sporadicky. 40% ()

Bigfuckman

Úchylné kreace Woody Harrelsona si opravdu zamilujete a jeho schopnost terminovat obludné zombíky vám jistě nebude připadat (teda pokud jste středně velcí uchyláci libující si v nechutnostech) zcestná. Také velmi pobavil krotitel duchů Bill Murray, jenž se neztratil v překladu, ale v převleku za zombie. Celkově vzato stylové zombie kill akce, která spíš než akcí potěší oplzlým humorem. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku