LexBarker

Zabili Billa Murraye,parchanti!Výborná zombiekomedie,která netrápí svou dlouhou stopáží,je příjemně zábavná a dá se na ní podívat i vícekrát. ()

Michelle75

Příjemná změna jak z takového tématu vytěžit to nejlepší a natočit vážně vtipnou komedii. Po dlouhé době jsem viděla dvakrát za sebou Woodyho Harrelsena a on snad přestal stárnout . Jeho herecký projev byl skvělý vždy a i tady je to hlavně on, kdo hraje prim. Ostatní výběr herců taky slušný a vsuvka s Billem Murrayem asi nejvtipnější z celého filmu.Nemůžu tvrdit, že bych se místy nenudila, ale i tak to stálo za to. ()

bloodvomit

Totální kravina bez ladu a skladu. Scény samoúčelný a nalepený na sebe podle mě dost ledabyle. Klasický holywood schéma a vtipy (teda pokud to měly bejt vtipy) nebyly vůbec směšný. Prostě paskvil. Jedna hvězda za zajímavý vyskakování pravidel a Murraye, jinak fakt o ničem. ()

Lencha

Film mě chvílema bavil, chvílema nudil. Některé pasáže se mi líbily, některé stály za prdlačku. Stejně jako výkony Jesse a Woodyho. Někde jsem je "žrala" a nemohla se odtrhnout od obrazovky a v některých momentech jsem si říkala: "Jen ať už je ty potvory sežerou." Film v podstatě o ničem. Kečupu v něm bylo od začátku mraky... Tři hvězdy jsou pro mě maximum :-( ()

mikulíšek

Kdyby mi film někdo jen tak převyprávěl, byl bych nadšený a řekl bych, že snímek musí být naprostá bomba, jenže i když jsou jednotlivé ingredience naprosto výtečné, tak při sledování mi výsledek rozhodně tak po chuti nebyl, jak bych si přál. Oproti Shaun of the Dead, který je svým humorem údernější a navíc oplývá komornější britskou atmosférou, mi při projíždění širých amerických dálav cosi chybělo. Poměrně rozpačitý dojem jsem pak měl z chvílí, kdy se postavy snaží být vážné (a ne vždy se to daří), a snímek se nemůže rozhodnout, jestli má být nadhledovou zombiekomedií a nebo roadtripovým dramatem o osudu přeživších. I přes všechny ty ne příliš povedené věci je ve filmu dost rozkošných maličkostí a nápaditých scének, které by se daly považovat za perly žánru, takže snímek určitě vybočuje z průměru. ()

Yeosol

Perfektní slow-motion začátek, občasná likvidace pár zombíků, nudnější prostředek filmu a pak opět akční likvidace zombie v lunaparku. ZOMBIE komedií je jak šafránu a po Soumraku mrtvých vznikla další, co je velice povedená. Parádně jsem se pobavil, ale na pět to nebylo. 8-) ()

sedm.1

Nebudu tu tvrdit,že bych se u Zombieland nebavil,jen jsem čekal,že půjde daleko víc o horor než o komedii a ne naopak.A přitom jakmile se na scéně objevila nějaká ta krvavá akce,bylo na ní radost koukat.Pokaždé šlo totiž o bravurně natočenou řežbu,která byla luxusně krvavá a brutální.Je obrovská škoda,že se jí tak šetřilo,a to především pak ve finále,které mělo být masakrální,ale mě přišlo po této stránce strašně odfláknuté.Nicméně jako černohumorná komedie funguje Zombieland na 100%.Od prvních minut se spustí lavina vtipných scén,zábavných a trefných dialogů a celé je to vlastně koncipováno jako jedna velká,odvázaná jízda.A k tomu hlavně přispělo úžasné obsazení.Vtipné trdlo Eisenberg,drsně šílený Harrelson,sexykočička Emma Stone a třešnička na dortu Bill Murray tvoří partu,kterou je radost sledovat a jejich "řádění" patří jasně k tomu nejlepšímu,co Zombieland nabízí.Děj má pak spád a grády a vytýkat mu jeho jednoduchost a přímočarost by byla pěkná hloupost.Zombieland je zkrátka zábavnou jízdou,kterou bohužel ale za dokonalou prostě označit nemohu,a to kvůli velmi omezené početnosti krvavých cákanců :).Jinak ale opravdu fajn šílenost. ()

Dromed

Baví, tak tohle mě baví. Velmi dobře natočeno, navíc chlama jak bejk :-D Asi nejlepší zombie parodie a třetí! nejlepší zombie film co jsem viděl. ()

Marty89

Dávám za 4. Byl bych dal i 5, ale ten konec byl tak nějak useknutý a narozdíl od filmů, kterým nějaká ta půlhodinka vyloženě přebývá, tak tady na druhou stranu zase chybí. ()

Maynard.

Celkem slušná podivaná, která sice zaostává za brilantním Úsvitem mrtvých, ale naopak dává na frak podobně laděnému kousku Soumrak mrtvých. A tímhle dilmek už nechci mít se Zombíkama nic společnýho :o). Není náhodou, že se mi dvě noci po sobě zdálo o těchto stvůrách, brr. Zombieland nabízí převážně komediální pohled na tuto "problematiku", i když se zde najde pár vážných scén, tak to na mě celý působí jako bláznivá komédie. Ve který navíc hraje Woody, který jako kdyby tomu našemu Zdenovi z oka vypadnul :o). Stejnak by to mělo něco do sebe, kdybyses v čemkoli a kdekoli mohl projíždět po Světě, občas sejmout nějakýho toho zombíka, ale jinak si tak jako hezky proplouvat Světem bez jakýchkoli závazků, na který by se v tomto Zombielandu nenašel prostor. Vsuvka s Bill Murrayem je vydařená, je sympatický, když si herec takového formátu udělá srandu sám ze sebe... ()

Kejdlo

Zombieland je nejzářnějším příkladem filmu pro mladé "zombie" nadšence a fanoušky horrorových komedií. S ničím se zbytečně nesere, jde od scény ke scéně a k tomu skvěle pobaví. Protipól nudného Soumraku mrtvých se skvělým obsazením a fajným Lunaparkem. 9/10 ()

-Victor-

Příjemná žánrovka. Jako fanouška zombie filmů mě Zombieland mile překvapil a upřímně jsem se u něho nasmál. Na rozdíl od snímků jako 28 dní poté nebo Úsvit mrtvých, bere Zombieland vše s daleko větším humorem. ()

Circumscriptor

Podla mňa to bola celkom dobrá sranda, ktorá stojí za pozretie. Dokonca tam bol aj Bill Murray, ale škoda že nevydržal dlhšie a museli ho hneď rozstreliť brokovnicou . . . ()

kenkaku

Filmy na téma zombie já rád a docela dost. Jsem v některých směrech docela puritán (prostě pravidla zombie žánru jsou daná a pokud se jima nehodlá někdo řídit, tak nemá točit zombie film. tečka). Proto jsem se kombinace horor-akční-komedie na téma zombie bál. A dost. Čekal jsem kravinu co vypnu po deseti minutách. No, nevypnul. A dokonce jsem se i bavil. Zcela bezkonkurenční je styl vyprávění příběhu (ty odkazy na "pravidla přežití" jsou jedinečné). Volba herců také v pořádku a celkově vůbec film působí mile a normálně. Ano, dalo by se říct i hravě a to se mi líbilo. Jako zombie-purista ale fakt nemůžu dát plný počet (zombie neběhají ani z legrace). To by bylo už moc :) ()

danca044

Co to sakra bylo? Ještě teď jsem z toho v šoku. Pokud toto měl být horor s komickými prvky, tak ani jedno film nesplňuje. Za celou dobu jsem se zasmála jen jednou a to když Tallahassee hledal Twinkies. Jesse Eisenberg nehrál moc přesvědčivě a Emma Stone mě taky docela zklamala. Nechápu, jak se tento film může někomu líbit. Mnohdy nedával smysl a jen jsem musela kroutit hlavou nad úplně stupidním příběhem. Pro mě byl tento film jen ztrátou času. ()

The Viper

Opravdu velmi příjemná a svižná komedie. Nejlepší scénka s Billem Murrayem. Největší klad Woody. Největší slabina Emma Stone a její sestřička. ()

Lukoboss

Divím se, že jsem to ještě nehodnotil, přitom jsem to už několikrát viděl. Výborná komedie, resp. parodie, na zombie žánr. Je to prostě sranda, kterou je potřeba brát s nadhledem, navíc to obsazení je fakt víc než v pořádku. Dobrá zábava! ()

Sdoom

Zombieland je celkem zábavná kravinka se sympatickou ústřední hereckou čtveřicí a rozumnou stopáží. Téma zombie je tu tak trochu na vedlejší koleji, řeší se spíš vztahy mezi postavami. První polovina určitě lepší a svižnější. Průměrné 3 hvězdičky. (Neflix, orig.) ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku