Najja

Povedená zombie akce s vtipem a vedlejší dějovou linií, která není pro zombie akce zrovna obvyklá. Líbilo se - jak kamera, akce, scénář, tak i obecně technické zpracování a zpomalené záběry byly povedené. Ale celkově je to takový nadprůměr. ()

Holina

Je to docela sranda, trochu mi vadilo grafické cvičení, které procházelo celým filmem, konkrétně myslím přehledy zásad, které hlavní hrdina nesmí porušit. Na druhou stranu právě tento stylový prvek seděl do úvodních titulků společně s trashovým For Whom the Bells jako prdel na hrnec. ()

Tydlidáš

Hororový komedie prostě miluju a tohle je jedna z nejzajímavějších z novější doby. Navíc Woody Harrelson je ten správnej maniak, pro svojí roli jako dělanej...=) Oběvování pravidel a zásad hlavního hrdiny a jeho vyprávění je dost poutavý, tak jako všechny ty zpomalený záběry a samotná úvodní znělka. Odlehčovací scény se do filmu krásně hodí, no a jak hlavní hrdina odpráskne Billa Murrayho tak je po srandě =) ()

ruhebitte2010

Za horor bych to rozhodně neoznačil, za komedii možná, ale především za fajn relax po náročném dni. Stačí vypnout mozek, dívat se a smát se. W. Harrelson nezklamal, dobře, že se mu dostává rolí, které mu tak dokonale sednou. ()

pedro33

tak toto sa mi pacilo, bez varovania sme hned v uvode vtiahnuti do deja, teda do zombie sveta a nechame sa unasat odlahcenou atmosferou az do konca. Woody je tu tazky frajer, a cameo rola Billa Murraya moc potesila, prijemne prekvapenie. ()

SphereF

Na tento film jsem se těšil, ale po jeho shlédnutí jsem docela zklamaný-nulový příběh, vtípky nic moc a řežba byla docela slabá...Závěrem - je to docela průměrná komedie o zombících. Nebavil jsem se tak jako u Soumraku mrtvých, který je jednoznačně lepší. ()

pipapaja

Tato svižná komedie sice patří mezi zábavný průměr, ale mezi nadprůměr jí řadí originální prostředí a hlavně Zombie. Tato komedie si svým způsobem utahuje sama ze sebe a pojetí lehkosti jakou se bere apokalypsa je opravdu dobré. Herci jsou velice dobří samozřejmě jim vévodí Woody Harrelson, scénář nemá také moc velké díry a vtipů je dostatek takže ta hoďka a půl uteče jako voda. Určitě film, který se neomrzí a svou originalitou jistě potěší. ()

t.mon

PARÁDA! Mnohem lepší než Soumrak mrtvých. Postavy nejsou vůbec blbé, právě naopak, Nejvíc se mi líbil Tallahessee a Wichita(z hlavních rolí, z vedlejších samozřejmě Bill Murray). Co dodat? Nejlepší zombie komedie všech dob. Dvojky se nemůžu dočkat. 100%. ()

Paity

Zombieland je rozhodně jedno z největších a nejmilejších filmových překvapení roku 2009. Konečně si někdo udělal inteligentní srandu ze zombieků. Triochu mě tam rozčilovali ty děti, ale dalo se to přežít. Hlavně vy, kdo máte svoje vlastní budete vědět o čem mluvím. Jinak ještě musím složit poklonu mému oblíbenci Billu Murraymu. Hrát sám sebe a dělat ze sebe pseudozombie, abych přežil, na to se snad nehodil nikdo lépe než on. ()

Michalechal

Srandovní zombie blbost co neurazí :-) Víc vtipu z první poloviny filmu i do druhé a rozhodně by tenhle snímek byl o moc lepší! :-) ()

POciSEM

Ze zacatku super,nemam zadny vyhrady. Kdyz se objevil Harrleson kvalita jeste stoupla. Bohuzel po par minutach se zjevili dve absolutne nesympaticky cubky a celej film sel rovnou do hajzlu ()

F.W.Colqhoun

Post-apokalyptický film bez sebemenší známky beznaděje, zmaru nebo zoufalství. (Ne-tak-zcela-)radostné, ale vtipné životy těch několika „šťastných“ přeživších [řež, která obvykle představuje těžiště zombie-slasherů, se zcela odehraje v über-estetických titulcích za libě nabasované „For Whom the Bell Tolls“ od Metalliky] pokračují i potom, co se z 99,9% obyvatelstva stali živí-mrtví - s tím divácky atraktivním rozdílem, že v mallu a za bouráky netřeba platit. Těch pár, co se dalo potom do party, jsou príma lidičky tvořící skoro ideální rodinku. Zručně od-realističněné [všude, kudy se postavy pohybují, funguje nezbytný konzumentský servis, elektřina; svět se anti-Romerovsky mění ve SKUTEČNOU, neproblematizovanou samoobsluhu resp. doslova zábavní park], bez emocí * o vztahy jde čistě fakticky * a právě proto bezuzdná švanda, která předčasně vrcholí [a končí], když na scénu přichází [a odchází] BM. Absolutně prázdné, což není nutně špatná věc... Třeba u večeře nebo když si chcete zlepšit náladu po „Cestě“. ()

willy1

Zombieland tento komedihoror je můj nejoblíbenější ze série hororových filmů, kterých sice moc neznám, ale taky si občas nějaký pustím. Já například razím heslo ,,bez hororů by nebyl přece ten život‘‘ a myslím, že mi hororový milovníci dají zapravdu. A těm, kteří film Zombieland ještě neviděli tak si ho honem sežeňte a pokochejte se zombiemi. / režie 95% / scénář 98% / hudba 75% / herecké výkony 95% / napětí 95% / akce 85% / // celkové hodnocení 95% // (viděno: int. - stažený) ()

danielosbourne

Absolutní nedůvěra, ale snímek sám o sobě mě hodně bavil. Zombieand mi přinesl nový pohled na zombie apokalypsu a bylo to zajímavé zpestření večera. Největší plus filmu je rozhodně příjemné obsazení....já se bavil. ()

Litvicek

Výborná akční komedie,kterou muže zesrat jedině český dabing...V originální angličtině je to uplně jiná liga. Příběh se zombie a dobrým hereckým obsazení mi prostě hraje do noty a tudíž nemužu hodnotit jinak než 4 hvězdama. Nehorazně se těším na druhej díl. ()

HArna

Je to hlavně vtipný a já se dost smál, komedie v tomhle žánru sedla dobře. Woody Harrelson byl super, Bill Murray taky potěšil, byť si ho moc dlouho neužijete. ()

FiliPP

Skvělá zombie komedie. Určitě se u ní pobavíte. Jsou tu skvělé scény a pár dobrých hlášek. Hodnocení 77%. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku