lubbing

Woody oká, jinak slabůtka. Chyběla akce, všichni furt jen nad něčim lamentovali a nebylo to vtipný. Lepší by byla klasická zombie akce bez snah o vtipnej přesah a romantično. ()

Matthecius

Slušná zábava. Docela se dá říci, že jeden z lepších Zombie filmů současnosti. Ať už proto, že jde vlastně o komedii, při které jsem se bavil jako už dlouho ne, nebo proto, že takhle udělané masky jsou prostě skvělé a věrohodné. Jsem mile překvapen a chybějící pátá hvězda je za chybějící ucelenější děj, kdy film začně odnikud a nikam nedojde. ()

Fixa

Mám rád filmy se zombíkama (nevim proč-prostě to tak je). Název tohoto filmu mě, ale spíše odrazoval. Protože, když se něco prezentuje takhle přímo - většinou je to jen marketingový tah a dopadá to hrozně. Nakonec jsem na doporučení do toho šel a musím říct, že jsem byl spokojen. Dostal jsem přesně to, co od takových filmů očekávám. A ano, dostal jsem dokonce víc, když se na scéně objevil můj oblíbený herec Bill Murray (ani jsem netušil,že tam hraje). Dějem není třeba se zabývat. Je okořeněný individuálními zkušenostmi hlavních hrdinů, ale v podstatě jde jen o to zabíjet "běžící" mrtvoly, kolem sebe. A co závěrem? Je film jednoduchá popcornová zábava ? No jasně ! ;-) ()

RonnieR

Jasné 4 hviezdy! Výborne som sa bavil, stopáž tak akurát, môj obľúbenec Woody super. Zombíci roztlčení banjom to tu ešte nebolo! 80%. ()

kosak

Vynikajicí začátek plus super titulky,pak nuda,dobrá scéna se sousedkou,zas nuda a dobrý konec.Jinak vše podstatné v upoutávce.Ale koukat se na to dá. ()

Luposos

Veselé, hravé a svěží dílko, provedené s nadsázkou a nevtíravým humorem. Výborné herecké výkony, kterým kraluje Woody Harrelson. Znovu si to ale pouštět nebudu, abych si nepokazil příjemný dojem. ()

wolfstone

Trailer se zdál nadějný a vtipný. Bohužel v něm bylo opět to nej z filmu. Již po 30 minutách jsem se těšil na konec. Nudááá. Takže za mě 2 hvězdičky. A to jen za hezké způsoby zabití a za woodyho, je to pěkný magor :D. ()

BigLoser

Cool zpomalovačky, cool záběry kamerou, cool Woody Harrelson, cool Emma Stone. Vlastně jsem se bavil celých 80 minut královsky, ale bohužel, pro někoho bohudík tu tak nějak chybí příběh a celkově celé putování hrdinů začne a skončí bez nejakáho hlubšího smyslu. Woody Harrelson je váže týpek se kterým bych chtěl po apokalypse putovat a svoji úlohu sehrál na jedničku stejně jako ostatní osazenstvo včetně genialního Billa Murraye. Cekově je pocit dobrý, ale neokážu popsat přesně co, ale něco mi tam chybělo... Soumrak mrtvých zůstává nepřekonán 3 a 1/2 *. ()

dragi

Příjemná oddychovka, s více či méně vtipnými odkazy, nicméně spousta nevyužitého potenciálu, ale nejvíce mě iritovala ehm romatická dějová linie. V tolika filmech už byla zbytečná stejně jako tady, tedy jako vždy s naprosto nečekaným průběhem a ten konec.. škoda mluvit.. "You probably get this all the time, well, maybe not lately....". ()

KcarlosK

Nemá to začátek, nemá to konec. Jako každý správný zombie film. Ale to co se děje mezi tím, je více než dobrý. Výborně jsem se pobavil a konkrétně cameo B.M. bylo k sežrání. Woody jako obyčejně nemá chybu a ostatní mu slušně přihrávají. Spojení hororu s komedií je zajímavé a funkční. Jen víc takových příjemných oddechovek. ()

awerto

Vtipne a mile... ale pozor, radsej original s titulkami. Hlavneho hrdinu totiz v cestine nahovoril suslavy daber... :( To uz nechapem... je mozne, ze kedysi kvalitny cesky dabing moze tak hlboko klesnut? ()

mitles

Áno áno toto som chcel. Woody Harrelson sa do toho vložil úplne. Na tento filmík sa môžem pozerať aj sto krát a vždy sa na ňom zasmejem. Jednoznačne jedna z najlepších zombie-comedy tohoto desaťročia. ()

Eksi

Do Zombielandu som tak isto rýchlo vpadol, aj z neho vyletel. Užil som si pri tom jazdu, pri ktorej som sa nasmial, ale aj pokochal nad spoluprácou maskérov a filmových efektov. Tento film sa ako horor nedá brať, stupeň strachu je nulový, všetko je brané s humorom, bez ohladu na vážnosť scény, napriek tomu to sedí dokonale. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku